REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paralotnie W Przemyślu I Okolicach !!!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Paralotnie W Przemyślu I Okolicach !!!

Zapraszam wszystkich latających na paralotniach, i nie tylko, do wszelkich wypowiedzi i opowieści związamych z lataniem w przestworzach.
    Było już o Łuczycach, o Arłamowie, o Hłomczy, ale nie było o innych górkach w Bieszczadach. Na których latają nasi przemyscy piloci.
    Bezmiechowa, Weremień, Pasmo Wielkiego Króla koło Dzwiniacza Dolnego, Dubiecko, Babice, Trójca, Laworta. Kalwaria, Obarzym, Działy koło Krosna.
    Jest tyle miejsc do latania , a tak nas mało.
    W galerii zamieszczę zdjęcia z górek na których latałem ja i moi koledzy , i zapraszam do wspólnych dyskusji i wspólnych wyjazdów na latanie.
    Pozdrówka dla latajacych i dla KIWI :-))

Odp: Paralotnie W Przemyślu I Okolicach !!!

Jeśli zapraszasz do wspólnych wyjazdów to informuj o takowych.

Komentarz

Zamieszczone przez kiks
      Jeśli zapraszasz do wspólnych wyjazdów to informuj o takowych.
      a co byłbys chetny??

Komentarz

No nie wiem

Komentarz

Oczywiście że zapraszam :-)
          Można zobaczyć, dotknąć, ubrać uprząż , spróbować siły wiatru.
          Kto wie może nawet kawałek polecieć ??
          Właśnie wtedy "rodzą się" piloci :-))
          Ale to tylko na mniejszych kretowiskach, bo na większą górkę niestety nie można pozwolić KIWI na oderwanie się wyżej od ziemi .
          Byłaby wtedy niestety tragedia. A chyba nikt by nie chciał nosić gipsowego pancerzyka. --< bo wiadomo jak w gipsowym pancerzyku, bardzo trudno zrobić siku >--
          Zapraszam do poczytania www.paralotnie.atomnet.pl
          Pozdr.

Komentarz

Dodałem parę zdjęć w Galerii !!

Komentarz

Gdybym wiedział, że po każdym locie jest grill to byłbym tam zawsze.

Komentarz

jezeli zaczniesz latać to po pierwszych lotach o grilu będziesz myślał przed lotem ,bo po locie to może nie być czasu [to jest oczywiście żart] pozdrawiam już i przeszłych ,,lataczy ,,

Komentarz

Odp: apropo latania

zapraszam wszystkich do zerkniecia na nowe galerie fotografii
                  Paragliding for EvEr..jee

Komentarz

Napisz coś więcej wypowiedz się a nie tylko zerknijcie na zdjęcia :-))

Komentarz

Ok Pilocie Ppg I Pp :-)

Mam na imię Przemek..Mieszkam w Dubiecku i tu też rozpocząłem przygode z lataniem za sprawą mojego kumpla Piotrka "Śliwki" :-)...On wprowadził mnie w podstawy pilotażu paralotni za co mu WIELKIE DZIĘKI..wiec latam sobie juz jakiś 6 rok będzie na glajtach i nie mam zamiaru zrezygnować mało chce więcej i wyzej :-)......Polecam wszystkim ten wspaniały sport wbrew pozorom wcale nie taki trudny i nie taki niebezpieczny jak go niektórzy potrafią "wymalować"..Niedawno dołączyłem do tego forum i mam zamiar troszke się w wolnym czasie powypowiadać :-) oczywiście na tematy PARA lotnicze (i nie tylko :-) ) Pozdrawiam całą brać lotniczą z Przemyśla. Pozdrowionka dla Julka no name (która wiem ze słyszenia że nieźle sobie radzi ze skrzydełkiem) Pilota PP i PPG i tyle bo nie wiem kto z forum jeszcze lata na glajtach (sorki jak kogoś pominąłem)...TO KIEDY LATAMY??????

Komentarz

serwus Przemciu VIPCIU ;] wszystko pieknie nam tu napiałes...jeszcze tylko brakuje koloru oczu...wrost...stan cywilny ;] etc ...No jesli chodzi o mnie to latam od 7 lat, mialam troche przerwy ale tego sie nie zapomina, może się kiedys spotkamy na stoku i wypróbujemy swoich sił.. dzx za pozdroffka

Komentarz

Hej VIP-ek !!
                          No dostałeś propozycję do wspólnego latania, z tego co wiem to da Ci popalić w powietrzu. Czytałeś mój poprzedni ??
                          To SOKOLICA , a jak wiesz sokoły są najlepszymi lotnikami . Dostaniesz baty jak talala .
                          Pozdr.

Komentarz

serwusik

nie mam nic przeciwko spotkaniu się na stoku,bardzo chetnie polatam u boku dziewczyny :-) bo nigdy nie latałem z dziewczyną zawsze z chłopami hehe

Komentarz

I tak dostaniesz baty :-))
                              A u boku nie będziesz miał dziewczyny tylko na innym skrzydle i w innej uprzęży :-))

Komentarz

Pracuję...
                              X