REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paralotnie W Przemyślu I Okolicach !!!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Paralotnie W Przemyślu I Okolicach !!!

Zamieszczone przez Pilot PP i PPG
    I tak dostaniesz baty :-))
    A u boku nie będziesz miał dziewczyny tylko na innym skrzydle i w innej uprzęży :-))
    ehh cholerka Pilocie tak mnie tu zachwalasz że zaraz to Ty dostaniesz baty ode mnie (joke);]]]
    no w gre wchodzi jeszcze tandem, ale to chyba ja bede pilotem a Ty Vipie pasażerem ;p;p;p

Komentarz

może być

Nigdy Julka nie latałem w tandemie :-)
      Paragliding for EvEr..jee

Komentarz

Wrzuciłem parę zdjątek z Hłomczy !!
        Mało tego, ale na początek ??

Komentarz

Pilot: obejrzałem Twoje zdjęcia... SĄ GENIALNE! ŚLICZNE!

VIPkowe też ładne... Julka, a Ty kiedy się pochwalisz jakąś fotą?

Komentarz

Hej quteq !!
            No jak to przecież JULKA startuje na moim Swingu i polatała jak się patrzy.
            Jak pisałem lata jak SOKOLICA !! Dzisiaj też poleciała ładnie !!

Komentarz

Zamieszczone przez guteq

dzięki guteq obiecuję że w mojej galerii za niedługo zaczną się pojawiać nowe foty jeszcze lepsze jak tylko zacznie się wiosna ;-) ...

Komentarz

Zamieszczone przez guteq

...to fakt zdjęcia są super ;], częściowo odzwierciedlaja klimat, ale nia ma to jak być tam w realu ;]to quteq kiedy wspomorzesz brać lotniczą :p?...a moje foty to tak jak mówi Piolot są w galerii , ale tylko dla tych co mają SOKOLI wzrok ;p;p (co do więcej to może kiedyś się ujawnie)...a tobie Przemciu VIPCIU jak sie latało u nas na stoku (trzeba brać pampersa ;])?? a z fot to rzecz jasna prosimy o wiecej!
                pzdr glajciarze;]

Komentarz

A mi spoko ale zawsze jakoś mam pecha do tych Łuczyc,zazwyczaj słabo wieje albo ni eten kierunek choć górka ciekawa i na pewno latanie z niej by było niezłe przy odpowiednim wiaterku..No jakos nie miałem okazji by wykorzystacćna tej górce pampersa :-) choć nie raz by mi sie przydał ale gdzie indziej :-)

Komentarz

no bardziej chodziło mi o twoj lot na budowanym stoku narciarskim , z tego co słyczałam w tzn "małpim gaju" moga sie przydarzyc "dziwne" sytuacje, dlatego pytam...może miałeś do czynienia z jakimiś paranormalnymi zjawiskami ;]?...to ile tych pampersów wkladasz przed sesją ;p ??
                    pzdr;]

Komentarz

dziś od 12 latamy na Łuczycach kto chce przybywać!
                      pzdr;]

Komentarz

o... spoznilam sie juz pewnie latacie w przestworzach :D, no ale zycze milego latania i dobrych wiatrow )
                        "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Dziubka nie czuję, nóżek nie czuję, rączek nie czuję :-((

Komentarz

No bo kołowania było co niemiara z 35 kg na pleckach.
                            Straszne !! Kto tego nie widział ten nie może nic powiedzieć :-))
                            Ostatnio edytowany przez Pilot PP i PPG; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pozdrawiam wszystkich glejciarzy
                              Owszem pogoda była przednia , nic dodać i nic ująć.
                              było wiele wspaniałych lotów, chociaż początki trudne. kilka nieudanych statów,ślizgi na brzuszkach, wolne spacery. Nie którzy nabierają zwyczaju papieskiego - przy lądowaniu klękają na kolana i całują ziemię. Trudny start miał nasz pilot PPiPPG .Najpierw nie mógł odpalić swego napędu, nabiegał się po łące spocił się ale nie wystartował. Napewno wyjdzie mu to na dobre, trening potrzebny. Poza tym wszysto było super.

Cześć początkujący glejciarz
                              Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Bonia
                                o... spoznilam sie juz pewnie latacie w przestworzach :D, no ale zycze milego latania i dobrych wiatrow )
                                Bonia może następnym razem się wyrobisz ;]a jak już zdążysz i zobaczysz, bakcyla nie trudno zalapac;D

Zamieszczone przez Pilot PP i PPG
                                ]Dziubka nie czuję, nóżek nie czuję, rączek nie czuję :-((
                                ehh o lepszy komentarz nie można się tu pokusić hehe...ale lepsze kołowanie niż gniazdka wysiadywanie;]

Zamieszczone przez Dzinek
                                ]Pozdrawiam wszystkich geiciarzy
                                ellow Dzinek :D też pozdrawiam wszystkich GEI (cholerka nawet nie przypuszczałam ) ;]]]
                                ...faktem jest że co dla niektorych dzień był z lekka nieudany, ja osobiście dałam ciała na calej długości (3 spalone starty ehh, ale nie ma sie czym chwalić ;]), ale potem było już tylko dobrze. Zaszczycil nas dziś swoją obecnością Alien, robił foty, wiec bedziecie mogli sami ocenić.
                                pzdr ;]

Komentarz

Pracuję...
                                X