REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino i Teatr | repertuar

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wracając do tematu kino, pamiętacie kino ROMA ? Mogłem tam siedzieć codziennie, kupując bilety za 1,5 zł oddzierane z taśmy przez mocno puszystą panią kasierkę !! Niezła jazda !! Eh to były czasy !!

Komentarz

wszczygiel, ja niestety tego kina nie pamiętam. Widzę, że mam czego żałować. :roll:

Komentarz

em rzeczywiści masz czego żałować !! Klimat był nieziemski. Wiesz, że kono ROMA mieściło się vis a vis dzisiejszego kina KOSMOS, nota bene również klimatycznego. Niestety od 3 lat nie miałem okazji tam być, ale mam nadzieję, że uskutecznię jakiś seansik przynastępnym pobycie w Przemyślu !

A w kinie Bałtyk na głowę sypał się tynk, ale było extra !! A "Poranki" o 9.00 rano z rodzicami przed sumą !! Eh, sentymentalny się staję jak sobie to przypomnę
        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: łącze

Komentarz

"Poranki" to było coś... Do dziś pamiętam jedną bajkę o kreciku

Komentarz

Jaki film widzieliście w kinie pierwszy raz w życiu ?

Komentarz

Nie pamiętam :mrgreen:

Komentarz

U mnie był "Nieśmiertelny" z Chrisopherem Lambertem i Seanem Connery (obejrzany w kinie Bałtyk), niezapomniane wrażenie, zresztą od tego filmu zaczeła się moja fascynacja i słabość do Szkocji !!

Komentarz

A do spódnic też?

Komentarz

Niejako też !! To element bardzo intrygującego folkloru !! Zresztą Szkot bez spódniczki, grający na kobzie, to jakieś nieporozumienie !!

Komentarz

Ja pierwszy raz w kinie, tzn. pierwszy który pamiętam, byłam na jakichś bajkach w WDK, a pierwszy film to któryś Pan Kleks, jakoś koło 85 roku

Komentarz

Ja pierwszy raz w życiu widzialam film z Kosmiczny Mecz. Z tatusiem byłam <lol>
                        A co do tego kina Roma -> a kiedy można było chodzić tam na seanse za 1.5 zl.?
                        ... Kiedy zapłonie dzień...
                        Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
                        wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Sto lat temu to było !! Nie jestem w stanie powiedzieć, ale to jeszcze czasy mojej podstawówki, czyli jakieś 18 lat temu.

Komentarz

Aa to mnie na świecie nie było, a szkoda, bo brzmi zachęcająco i cena i Twoja opinia.
                            Ale tam teraz odbywają się przedstawienia teatralne, bo nieraz chodziliśmy tam klasowo na rekolekcjach w gimnazjum.
                            ... Kiedy zapłonie dzień...
                            Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
                            wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Macie już na oku jakieś ciekawe propozycje na czerwiec?

Ja na przykład mam ochotę wybrać się na dramat "Lato miłości" (od 17 - 22 czerwca grają w Centrum).
                              No i czekam i czekam...
                              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Narazie jakaś kiszka jest i zastój nieciekawy !! Maj był świetny w kinie !!Widziałaś "5x2", "Jedwabną opowieść", "Zakochanego Anioła" ?

Komentarz

Pracuję...
                                X