REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino i Teatr | repertuar

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kino i Teatr | repertuar

• KINA
    1. Kino CENTRUM
    2. DKF FILMIARNIA
    • TEATRY
    1. Towarzystwo Dramatyczne im. Fredry - FREDREUM
    2. Grupa Teatralna GARDEROBA
    3. Grupa Teatralna INWENTARZ
    4. Panoramiczny Teatr Kukiełkowy
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Ja tam wole poczekać i pooglądać filma we własnym domku. Jakiś seansik, atmosferka i jest good :]
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: nieaktywny link
    ... Kiedy zapłonie dzień...
    Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
    wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Popieram.

Komentarz

A ja jednak uważam, że obejrzenie filmu w kinie to jest niesamowita frajda !! Jeśli chodzi o mnie, to różnica pomiędzy projekcją filmu w kinie, a oglądaniem go sposobami domowymi, jest mniej więcej taka jak picie ciepłego piwa w gorące popołudnie, a degustacja piwka ze zroszonej butelki wieczorkiem ze znajomymi. Jestem raczej zagorzałym kinomanem i odwiedzam kino natychmiast kiedy pojawia się nowość !! Polecam serdecznie "Jedwabną opowieść", "5x2", "Zakochanego Anioła", "Obłęd". To co udało mi się w zeszłym tygodniu obejrzeć !! Zachęcam do kina !! Można się tym świetnie bawić. Pozdrawiam

Komentarz

Wszczygiel a czy należysz do osób wysokich?
          wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Jedno i drugie ma swój urok. Obejrzenie, od czasu do czasu, filmu na prawdziwym kinowym ekranie to jest coś. A ceny nie są takie kosmiczne, aby na to nie wydać tych pare złotych. Chociaż przytulna domowa atmosfera, z kochaną osobą obok, z pizzą pod nosem itp. też jest bardzo przyjemną sprawą.

Komentarz

Z pizzą... amerykanizacja życia :D

Komentarz

Z kochaną osoba ...... francuzizacja życia :twisted: :twisted: :twisted:

:P :P :P
                wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Ech, kiks. Ty to potrafisz nastrój spieprzyć :?

Komentarz

Wybacz, ale redaktor Głaczyński powiedział, że mam dar trzeźwego patrzenia na świat i mam to wykorzystywać. Nie zebym sie chwalił, tylko bronię się.

Komentarz

Co znaczy trzeźwe patrzenie na świat? Czasem sobie wmawiamy, że coś widzimy, choć naprawdę jesteśmy w błędzie... Ale to nie na temat chyba.

A co do amerykanizacji, to mi to bardziej do włoszczyzny pasuje. Pizza w koncu ponoć z Włoch, a to, że ktoś lubi ją konsumować oglądając filmy to raczej nie świadczy o zamerykanizowaniu jego życia.

Komentarz

Amerykanie tak zaczeli :D

Komentarz

A my chyba głęboko zeszliśmy z wątku głównego: Repertuary Kinowe.

Komentarz

W takim razie jaki film proponujesz?

Komentarz

Ja? Hm, nie wiem.. Bardzo dawno byłam w kinie. Denerwuje mnie to, że repertuary w naszych kinach wystawiane są dopiero w czerwcu, zamiast np. przynajmniej tydzień przed danym miesiącem. Więc nic nie wiadomo co będą nam grać... Napewno nie poszłabym na Gwiezdne Wojny - nienawidze tego typu filmów.

Komentarz

Pracuję...
                              X