REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Imprezy nieopodal Przemyśla

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Kilka imprez w pobliżu Przemyśla

madziuu, do cieszanowa to najlepiej na motocyklu
    Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

na ten przyklad Yamaha R1 :> gwarancja dotarcia na wszystkie koncerty na czas

Komentarz

nie lubię japońców, pardon.. :P

aa.. Miły pisał, że The Dreadnoughts być może zostanie przeniesiony do Przemyśla... Hoho, chyba pierwszy raz coś do nas przenoszą, a nie od nas :D

(3 minuty później) ojej, ojej, no to się nacieszyłam. Obojętnie gdzie zagrają, niechby nawet na moim podwórku - dupa, nie będzie mnie w kraju.. :/
        no chyba że.. przesuną :> 24h...

ps. Amelius, Ty Ty kochana Ty, wiesz co dobre dla madziuu

Komentarz

Zamieszczone przez Amelius Zobacz posta
          do cieszanowa to najlepiej na motocyklu
          phii..a ja będe oryginalna i popedałuje na starym składaku..do Radawy oczywiście!

MONSTRUM GRAĆ...!!!!
          Ostatnio edytowany przez akuku; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: eee

Komentarz

Zamieszczone przez madziuu Zobacz posta
            ps. a do Cieszanowa czym najlepiej?
            Cóż wydaje mi się że najpierw pociągiem do Lubaczowa, a stamtąd jakimś pksem bo z tego co się orientuje to niedaleko jest

Komentarz

Odp: Kilka imprez obok Przemyśla

Zamieszczone przez Przemas Zobacz posta
              Ze względu na pijacko-irlandzkie klimaty - dla mnie obecność obowiązkowa.
              Przesłuchałem parę ich kawałków i bardzo mi się spodobały. To może Przemas będzie okazja się poznać

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                Przesłuchałem parę ich kawałków i bardzo mi się spodobały. To może Przemas będzie okazja się poznać
                Heh, było by miło się poznać i wychylić niejedną pintę piwa.

Znając mizerną jarosławską publikę może się okazać, że przemyska to ekipa spacyfikuje Rybkę. Dobrze by było skołować jakieś auto, bo dostać się nocą z powrotem do naszego Siunkowa to mission impossible. W każdym razie ja na kierowcę się nie piszę, bo mam zamiar urządzić sobie totalny The Ultimate Throat Lubricant

Co do samej muzyki, to gorąco polecam coś w podobnych irlandzko/street punkowych klimatach: Dropkick Murphys - to jest dopiero ogień: ostre gitarry, dudy, flety. Nogi rwą siędo tańca, gardła do gruntownego przepłukania a pięści... do spuszczenia wpier******u Brytolom za każdą irlandzką łzę!
                Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dobrze by było skołować jakieś auto, bo dostać się nocą spowrotem do naszego Siunkowa
                  Bliżej terminu coś o tym pomyślimy.

Komentarz

Co do samej muzyki, to gorąco polecam coś w podobnych irlandzko/street punkowych klimatach: Dropkick Murphys - to jest dopiero ogień: ostre gitarry, dudy, flety. Nogi rwą siędo tańca, gardła do gruntownego przepłukania a pięści... do spuszczenia wpier******u Brytolom za każdą irlandzką łzę!
                    Ale Przemas, Dropkicki grają w Wawie aż, a to już bardzo szerokie pojęcie okolic Przemyśla;P

Komentarz

Zamieszczone przez SSIK Zobacz posta
                      Ale Przemas, Dropkicki grają w Wawie aż, a to już bardzo szerokie pojęcie okolic Przemyśla;P
                      Eee, no nie przesadzaj - skoro Mojrzeszów promuje się jako stolica Bieszczad a w Tv mojrzeszowskiej pojawiają się takie popisy jak: Arboretum w Bolestraszycach pod Mojrzeszowem, Góra Tatarska pod Mojrzeszowem, to można przyjąć, że Dropkciki grają w Warszawie w okolicach Dynowa a stąd już blisko do Przemyśla? prawda?

Komentarz

No w sumie coś w tym jest.
                        W publicznej tivi Huwniki były sercem bieszczad;P

Komentarz

Jarosław

II Międzynarodowy Festiwal Gitarowy Guitar Temptation

środa - 1 lipca
                          na terenie opactwa sióstr benedyktynek - od 11.00 lekcje mistrzowskie dla uczestników konkursu
                          17.00 - 18.00 mini koncert Rogerio Dentello - opactwo ss. benedyktynek
                          19.00 - oficjalne rozpoczęcie festiwalu - Bazylika MB Bolesnej (dominikanie) koncert zespołu DUO AMADEUS - Dale Kavanagh i Thomas Kirchhoff

czwartek - 2 lipca
                          na terenie opactwa lekcje mistrzowskie
                          19.30 spotkanie autorskie z Markiem Napiórkowskim - Katolickie Centrum Kultury - ul. 3 Maja 49

piątek - 3 lipca
                          I II grupa przesłuchań - KCK - 3 Maja 49
                          19.00 - koncert Jorge P. Castaneda i Andrzej Olewiński - KCK 3 Maja 49

sobota - 4 lipca
                          warsztaty tańca flamenco - dla uczestników festiwalowych - opactwo 9.00 - 12.30
                          19.00 - koncert na jarosławskim rynku - Jakub Niedoborek z zespołem (flamenco)

niedziela - 5 lipca
                          warsztaty tańca flamenco - dla uczestników festiwalowych - od 9.00 do 12.30 - opactwo ss. benedyktynek
                          Centrum Kultury i Promocji - Kamienica Attavantich Rynek 5 - sala lustrzana
                          19.00 - 21.00 zakończenie festiwalu - wręczenie nagród,
                          - koncert prof. Bernarda Hebba i Finna Svita
                          - koncert laureatów II Międzynarodowego Konkursu Gitarowego.

www.nowiny24.pl

Komentarz

Lesko

Zamieszczone przez madziuu Zobacz posta
                            ja jeszcze ruszam w pierwszy weekend lipca do Leska na piknik country, ale nigdzie sensownego info nie mogę znaleźć oprócz skromnego tego
                            Proszę

Komentarz

Odp: Imprezy nieopodal Przemyśla

ha, dziękuję em :*

no i widzę że jako baba mam za pół ceny, super :D jeszcze połowę ekipy przebierzemy za dziewczynki i będzie git

Komentarz

Odp: Imprezy nieopodal Przemyśla

Koncert The Dreadnought przeniesiony na 2 sierpnia do Sing Singa. Bilety w cenie: 15/20 zł

Komentarz

Pracuję...
                                X