REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Imprezy nieopodal Przemyśla

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Imprezy nieopodal Przemyśla

Komentarz

http://www.myspace.com/vancitydreadnoughts
      Brzmią ciekawie .

H.
      ...Xi dingir kia kanpa, Xi dingir anna kanpa...

Komentarz

A ktoś się wybiera na Bieszczadzkie Anioły? Ja jednak prawdopodobnie będę na BA... ale jako obsługa festiwalu

Komentarz

Przemas to jako obsługa będziesz pewnie zorientowany w temacie. Gdzie najlepiej się ulokować na BA, mam na myśli miejscowość i pole namiotowe bo już chyba za późno na pokój...

Komentarz

oo! hmm.. może wypali wracać z urlopu przez Cisną.. to zahaczyłabym chętnie

Komentarz

planuje być wtedy mniej więcej na szlaku, więc zahaczę
              Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez Czeki Zobacz posta
                Przemas to jako obsługa będziesz pewnie zorientowany w temacie. Gdzie najlepiej się ulokować na BA, mam na myśli miejscowość i pole namiotowe bo już chyba za późno na pokój...
                No właśnie nie bardzo się orientuję, bo ja tam przez te kilka dni będę zasuwał fizycznie od świtu do świtu i mam spać w namiocie na posesji organizatora. Oooo właśnie, problema mam... tzn. brak namiotu, pożyczyć ktoś ma?

Co do noclegów to poczytajcie różne fora, ja tam wyczytałem, że namiot na namiocie co roku i trzeba się wcześniej zabezpieczyć.

Tak przy okazji, wchodzi Wam ta strona? bo coś ostatnio mi jakoś nie bardzo: www.bieszczadzkieanioly.art.pl/

Komentarz

ha zablokowali Cię ;] :P mi wchodzi

namiot mam, jakąś dwójeczkę, jakbyś nic innego nie znalazł to podbij, pożyczę

Komentarz

Namiot na namiocie to fakt.
                    W tamtym roku nawet w Cisnej ledwo się wcisnęliśmy. Po znajomości troszkę zresztą.
                    Ogólnie to ja odradzam te balety...

Komentarz

Właśnie widziałem, że wszystko się w Cisnej praktycznie odbywać będzie... Oj jeszcze ciaśniej będzie niż ostatnio.
                      I tylko Carrantuohill żal...

Komentarz

czemu żal? nie jedziesz?

z namiotem to z 2 dni wcześniej.. ale ja właśnie tylko na Carrantuohille wpadnę, to może kawałek miejsca na dupsko swe znajdę.
                        A fakt, w Ci(a)snej ciasno.. 2 lata temu żeby dojść na sik spod sceny musiałam udawać ciężarną kilka razy, bo by mnie ludzie rozszarpali :P

Komentarz

Zamieszczone przez madziuu Zobacz posta
                          czemu żal? nie jedziesz?

z namiotem to z 2 dni wcześniej.. ale ja właśnie tylko na Carrantuohille wpadnę, to może kawałek miejsca na dupsko swe znajdę.
                          A fakt, w Ci(a)snej ciasno.. 2 lata temu żeby dojść na sik spod sceny musiałam udawać ciężarną kilka razy, bo by mnie ludzie rozszarpali :P
                          Heh ciężki jest żywot kobity;P
                          Akuratnie będę daleko, ale i tak ten czas wykorzystałbym na łażenie po opustoszałych szlakach;P

Komentarz

wpadnę, to może kawałek miejsca na dupsko swe znajdę.
                            znajdziesz... jak mi pożyczysz namiot :P
                            żeby dojść na sik spod sceny musiałam udawać ciężarną kilka razy, bo by mnie ludzie rozszarpali :P
                            Heh i wtedy na pytanie: "Ty ciężarna??? Nie widać!!!Od kiedy???" pewnie odpowiadałaś " O tak sobie przed chwilą wpadłam"

Komentarz

oo Ty, jasne :P spoko, mój brzuszek pozostawić w spokoju proszę, akurat ściema nie była trudna, bluza pod bluzkę i hajda na sik! :D
                              poza tym nie było żadnych pytań, poza 'aaargh, przepuśćcie ją' :P

Komentarz

TURNIEJ RYCERSKI "Z SIENKIEWICZEM OD GRUNWALDU PO DZIKIE POLA"

Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie
                                Dziś godz. 15:00

W programie min.:
                                - rycerskie obozowisko gdzie będzie można przymierzyć zbroję z okresu Grunwaldziego, ubrać się w strój polskiego i zachodniego szlachcica zobaczyć jak wyglądał namiot rycerski porozmawiać z rycerzami którzy będą raczyć zwiedzających opowieściami.
                                - pochód rycerzy wokół Zamku, przy bramie wystrzał z muszkietów, oficjalne otwarcie turieju
                                - pokazy walk średniowiecznych i XVIIw. - niektóre pojedynki będą poprzedzone odczytaniem fragmentu z książki Sienkiewicza - Krzyżacy - pojedynek Zbyszka z Rodgierem i inne
                                - pokaz artyleryjski - oraz ładowanie armaty - konkurs dla widzów.
                                - turniej plebejski o beczkę piwa - drużynowy turniej składający się z kilku konkurencji plebejskich typu: kołek kręciołek, kozackie narty, rzut głazem.
                                - bieg rycerski dla dzieci - konkurencje dla dzieci w wieku od 6 lat.
                                - Teatr Ognia
                                - kiermasz

Bilety w cenie: 8 PLN normalny, 4 PLN ulgowy

Komentarz

Pracuję...
                                X