REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Impreza na granicy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Impreza na granicy

Pragnę Was zaprosić na nietypową i wyjątkową imprezę, która odbędzie się dokładnie na granicy polsko-ukraińskiej nieopodal Przemyśla (Malhowice-Niżankowice). Nie wiem od czego zacząć, bo impreza spadła na nas niespodziewanie i zostało mnóstwo ciężkiej pracy, by to wszystko ogarnąć, jest mega trudna logistycznie i organizacyjnie. Pomijając formalności i utrudnienia związane z pasem przygranicznym (to nie tylko granica pol-ukr ale również europejska), kopiemy rowy, zasypujemy inne rowy, kosimy chaszcze, wyrównujemy teren, a nie wszystko jest możliwe w tak nietypowym miejscu. Dziś podam wstępne informacje, a szczegółowy program jak to wszystko ogarniemy:

Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa

3 września (sobota)

Dzień bardziej folkowy (folklorystyczne zespoły z Polski i Ukrainy)
    Na koniec dyskoteka

4 wrzesnia (niedziela)

Dzień rockowy m.in.:

Maska (PL)
    Paweł Kukiz i Piersi (PL)
    Skryabin (UA)
    i inni (UA)

Poza tym inne działania rozrywkowe, sportowe, stragany, wyszynk, itd. itp. Szczegóły niebawem.

Jako ciekawostkę podam, że przez środek sceny przebiega dokładnie granica międzypaństwowa co jest symbolicznie fajne, ale organizacyjnie powoduje, że zasnąć spokojnie nie daje.

Nabazgrałem Wam plan orientacyjny uwzględniający położenie i najważniejsze punkty.

Uwaga! Weźcie ze sobą paszporty!

Ostatnio edytowany przez Przemas; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: Impreza na granicy

o masz, jak sie postaram to moze z balkonu poogladam impreze

Komentarz

Bez paszportu nie ma wejśćia na impreze?

Komentarz

Zamieszczone przez Mongol Zobacz posta
        Bez paszportu nie ma wejśćia na impreze?
        Jest, spokojnie, cała lewa strona od sceny (przerywana czerwona linia - będą tam podójne barierki) jest dostępna dla wszystkich Wszechpolaków i Wszecheuropejczyków, ale na stronę ukraińską bez paszportu nie przejdziesz, a tam też będą różne atrakcje.

Komentarz

To ja ide juz kopac tunel "wolnosci" w miejscu gdzie bedzie scena ;> chyba ze butelki z np bladoffem bedzie mozna przerzucać przez "symboliczna" czerwona kreske jako pomoc sasiedzka dla spragnionych

Komentarz

wot, będziemy
            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Nie mogę uwierzyć :D mój ulubiony Kukiz będzie 4 km od mojej miejscowości :D powiem, że to wszystko zapowiada się ciekawie A czy w ramach tej imprezy będzie można odwiedzić Niżankowice ?

Norek rozumiem, że mieszkamy po sąsiedzku

Komentarz

Pytanie do organizatorów - czy w czasie imprezy działać będzie także odprawa celna dla pojazdów mechanicznych? I czy będzie całodobowa/w jakich godzinach?

Komentarz

Na czas imprezy odprawa paszportowa i celna będzie się odbywać w godzinach 10.00-20.00, w pozostałych godzinach przekroczenie granicy nie będzie możliwe. Jest to przejście piesze, więc pojazdy mechaniczne nie przekroczą w tym miejscu granicy.

Komentarz

Będzie tam jakiś transport lub miejsca do parkowania?

Komentarz

Prowadzimy rozmowy, by uruchomić specjalną linię busów/autobusów, które będą wahadłowo jeździły z Rynku na granicę i spowrotem. Z miejscami parkingowymi jest problem.

Komentarz

Eh.. muszę w końcu sobie wyrobić paszport :D

Komentarz

o miejscu parkingowym zapomnij, chyba ze w rowie na codzien jezdzi tamtedy autobus nr. 4 ktory zaraz przed granica skreca na malhowice gdzie jest przystanek (z 500m od imprezy)

@bobek mniej wiecej, ja mam tam duzo blizej niz 4km

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                            o miejscu parkingowym zapomnij, chyba ze w rowie na codzien jezdzi tamtedy autobus nr. 4 ktory zaraz przed granica skreca na malhowice gdzie jest przystanek (z 500m od imprezy)
                            Można również poprosić pana kierowcę aby zatrzymał się przy zakręcie,pamiętam,że wiele osób tak robiło jeszcze parę lat temu jak było przejście otwierane

A tak w ogóle to skąd taki pomysł na imprezę ;>

Komentarz

Ciekawią mnie jeszcze atrakcje po stronie naszych sąsiadów

Komentarz

Pracuję...
                              X