REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Psie piękności

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Psie piękności

16 września, na stadionie przy ul. Dworskiego, odbyła się XXX Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych.

pełna treść:
    Psie piękności
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Psie piękności

Wystawa była baaaardzo kiepska, nie było czego oglądać za bardzo.
    Coraz gorsze te wystawy organizują.
    Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Komentarz

Może na to, że wystawa była kiepska wpływa to, że co roku wiele ludzi nie wie o tej wystawie. Ja na przykład przez ostatnie parę lat dowiaduję się o wystawie już po niej :( Tak samo moi znajomi.

Komentarz

Jeśli chodzi o oglądających to było ich dosyć dużo ale nie było co oglądać bo psów jak na lekarstwo. Natomiast hodowcy z innych miast nie chcą przyjeżdżać na tak małą wystawe do Przemyśla. Jak już to jadą do Rzeszowa choć zauważyłam że tam też już coraz słabsze wystawy są organizowane.
        Ostatnio edytowany przez frida; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Aj aj aj! Przegapiłam! To już 18 dzisiaj..
          Swego czasu jezdzilam po Polsce na wystawy i wystawialam tez, nie bylo najgorzej, akurat w mojej grupie byla rywalizacja, nawet w Przemyslu, choc wiadomo, ze to o wiele mniejsza impreza niz np. miedzynarodowka w Warszawie ale dobrze wiedziec ze niebardzo czego zalowac mam...

Komentarz

Większość ludzi poszła objadać się kiełbaskami i pić piwko zamiast wypatrywać psów hih.

Komentarz

Może odnowić wątek i przypomnieć o tegorocznej wystawie, podobno w niedzielę 06 września 2009 na stadionie międzyszkolnym przy Dworskiego, ale jak zwykle dowiemy się oficjalnie po fakcie.

Komentarz

zgadza się 6 wrzesnia wystawa psow
                Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.

Komentarz

Pracuję...
                X