REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podpalacz zatrzymany

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podpalacz zatrzymany

Przemyscy policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za pożar, ktry wybuchł w nocy 8 grudnia w siedzibie firmy motoryzacyjnej w Przemyślu. Mężczyzna odpowie za nieumyślne sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi zamieszkałych w sąsiedztwie przedsiębiorstwa oraz zniszczenie mienia firmy.

Czytaj więcej: Podpalacz zatrzymany
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Podpalacz zatrzymany

Bo pstryknął niedopałkiem przechodząc obok? Grubymi nićmi szyte :/

Komentarz

Jestem w szoku. Policja podpalacza stodoły na wiosce nie może znaleźć a tutaj od niedopałka papierosa od razu doszli do gościa. Może mi to ktoś jakoś wytlumaczyc bo to są chyba jakież żarty ?

Komentarz

I jeszcze to że "kiep" podpalił elewację... No chyba że ta elewacja już była odpowiednio "przygotowana" na kiepa <myśli>

Komentarz

Zamieszczone przez mlody_boy Zobacz posta
          Jestem w szoku. Policja podpalacza stodoły na wiosce nie może znaleźć a tutaj od niedopałka papierosa od razu doszli do gościa. Może mi to ktoś jakoś wytlumaczyc bo to są chyba jakież żarty ?
          Nie tylko my się naoglądaliśmy C.S.I., a tam nie takie zagadki rozwiązywali :D

Komentarz

Pracuję...
          X