REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

P24 canzurowane?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• P24 canzurowane?

Witam!

Alien dzięki, że zamknąłeś ten wątek o rowerze i przeniosłeś niepotrzebną część do kosza. Szkoda tylko, że ta reakcja przyszła tak późno. Szkoda jeszcze jednego, a mianowicie przeniosłeś do kosza tylko część postów. Gdzie się podziały moje ostatnie 2 posty z dnia dzisiejszego dotyczące waszego moderatora?
    Czyżby canzura?
    A może PO RAZ kolejny ratujecie twarz infantylnego moderatora pyskacza? (bo to nie pierwszy taki jego wybryk na forum).
    Ten problem pojawia się cyklicznie, więc może już czas pomysleć nad tym zakalcem P24. Może strona straci na ilości postów, ale zyska na jakości i kulturze. A wy nie będziecie musieli posuwać się do cenzury i fałszowania rzeczywistości żeby ratować honor kogoś, kto na forum pcha swój zasmarkany nosek gdzie popadnie, w dialogu nie używa argumentów, a nawet nie rozumie tego co czyta.
    Licząc na demokrację i obiektywizm tego forum mam nadzieję, że ten post nie podzieli losów 2 innych, które znikły.

Odp: P24 canzurowane?

Te dwa posty o których piszesz trafiły w nicość przez moją nieuwagę. Normalnie miały również trafić do kosza.

Pasuje?
    Tematu norka nie będę rozwijał - jest do tego stosowny wątek.
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Widzę, że pojawił się na forum jakiś przyzwoity człowiek, którego na dzien dobry nasi wspaniali moderatorzy z alienem na czele uraczyli niekonwencjonalnym przyjęciem. Bravo!

Egon nie przejmuj się i walcz do końca!

Komentarz

Tak - Ty masz moralne prawo do tego by przyznawać tytuł przyzwoitych i pozostałych (delikatnie mówiąc). Ehhhh.

A walki nie będzie. I jak nie pasuje to WYPAD!
        Mam dość gadania o norku i wolności słowa.
        Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

moze w koncu skonczy sie *******enie ze jestem modem i dlatego sie zachowuje tak a nie inaczej, teraz bedziecie sie czepiac innych ludzi, moze przynajmniej bedzie chwila spokoju od twoich walnietych uwag i postow rb
          a ty egon, coz oburzyles sie bo powiedzialem ze za drogo sprzedajesz, cos obrazalski jestes

Komentarz

Pracuję...
          X