REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po co Wam ta nazwa?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po co Wam ta nazwa?

Na początku zaznaczam, że zarejestrowałem się tylko i wyłącznie dla tego jednego posta!. Tutaj nie ma czego szukać.
    Chodzi mi o nazwę w tytule stronki tego forum. To jest profanacja! Profanacja do potęgi X !
    Jak można szargać nazwę miasta zawartą w adresie strony, która nie dotyczy miasta? Tutaj nie piszecie o mieście i jego problemach jak i zbliżających się wyborach. Widać nie na sercu Wam leży sprawa miasta ani jego mieszkańców ale tematy, których jako Przemyślanin bym się nigdy w życiu nie podjął. Po prostu wstydzę się za Was i jest mi przykro że nic dla miasta nie robicie! Zreszta z kim tu gadać? Z małolatami?

Serwusik

Odp: Po co Wam ta nazwa?

nastepny gosc przechodzacy "andropauze" czy jakos tak....... ehh ktos ci kaze pisac ? zmusza cie ?
    ZAPRASZAM :P

Komentarz

hej kuba oni sa jak pajak w twoim opisie... they past away...:D

alberto: zauwaz ze nie wszyscy sa zniewoleni wielkim hurra na temat wyborow, ja od poczatku wiem na kogo bede glosowal i jestem szczerze mowiac zmeczony tym calym smieciem ktory sie wala po miescie i ktorego nikt pozniej nie posprzata, czy wtedy ty zrobisz cos dla miasta i przejdziesz sie np. po rynku zeby posprzatac caly ten syf po upragnionych wyborach?

Komentarz

DYGRESJA...

Ooo... demon robi postępy - nie ma żadnych błędów i nawet jestem w stanie zrozumieć co napisał...

A tak na marginesie - to niesamowite do ilu kafejek internetowych albo znajomych musi się nachodzi żeby zakładać konta z różnych IP (że niby nikt nie pozna że to on).

Ale styl pisania postów (czyli nie leży nam na sercu dobro Przemyśla, jesteśmy małolaty i gówniarze i piszemy ciągle o pierdołach i takie tam różne duperele...) na jaki napotykamy się od czasu do czasu u jakiegoś nowo zalogowanego użytkownika jest identyczny a kto się pod tymi różnymi nickami kryje każdy się domyśla
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Norek ale Ty zauważ że jako obywatel Przemyśla nic nie znaczysz a pałasz chęcią i sympatią do Chomy zarazem! Sam to kiedyś napisałeś... Albo jesteś dwulicowy albo masz niesprecyzowane mysil i sam nie wiesz, wręcz gorzej! nie zdajesz sobie sprawy za tego co dla miasta ważne. Zastanawia mnie tylko jedno co robiłeś przed WDK -kiem przed godziną 15 jak miał byc Rząsa z Tuskiem. Może byłeś na "zwiadach"?
          Co do Matejma czy jak mu tam olewam go bo pierdzieli bzdury. To jest chory umysłowo człowiek i nie warto mu odpowiadać. Typowy obsesjonista przypominający mi jednego "pana" z ul. Śnigórskiego
          Ostatnio edytowany przez Alberto_Sordi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

o_0 nawet nie wiem gdzie jest ten WDK:>, a przed 15 to moglem byc np. sluzbowo bo akurat wtedy mam godziny pracy, wyobraz sobie ze niektorzy maja takie fanaberie jak praca, szkola, dom i nie maja czasu ani ochoty chodzic na "zwiady" czy zagladac moherowym beretom w okna

alberto ale moj glos liczy sie tak samo jak najbogatszego czy najbardziej prestizowego obywatela w tym miescie, i na tym polega demokracja:>

Komentarz

Moim zdaniem, szkoda w ogóle w tym wątku dyskutować. Wiadomo czemu posłuży.

Alberto_Sordi vbmenu_register("postmenu_18726", true);
              zarejestrowałeś się dla jednego posta, to dziękujemy i żegnamy Pana.

Pozdrawiam

Komentarz

Zgadza się. Jak widać nie jest słowny, bo to już dwa posty. Ehym..

Komentarz

buahahhaha to sie nazywa pojechanie po kolesiu
                  ZAPRASZAM :P

Komentarz

Alberto to juz 2 posty napisales!
                    -Kolarstwo górskie

Komentarz

"infinity" co to ma być? Ta Twoja stronka? Nas nazwa "peremysl" zawarta w butonie nie interesi, gdyż jesteśmy Przemyślem a po za tym co tam prezentujesz? Nic.

Komentarz

Pracuję...
                      X