REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No i poszły konie....

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• alien
    rozpoczął temat No i poszły konie....

No i poszły konie....

Mamy 30 minut przed wyznaczonym terminem publikacji (30.09.2005 godz. 23:30) i oto proszę

Otwieramy oficjalnie serwis http://przemysl24.pl

Dziękuję Kiksowi bez którego ten serwis pewnie by nie powstał (Łukasz DZIĘKUJĘ).
    Dziękuję też wszystkim którzy mnie wspierali.

W sieci znalazła się wersja jeszcze nie ukończona, pozostało jeszcze kilka ważnych funkcjonalności do zrobienia (galerie, katalog stron) - ale słowo jest droższe od piniendzy i 1 października to 1 października!

Liczę na Wasze opinie i sugestie.

Teraz idę spać - cały dzień za kompem :tigi:
    Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].

• alien
    odpowiedział(a)
    Odp: No i poszły konie....

22.08.2006
    Informator miejski
    Narazie w takiej formie i nie jest przesądzone, że tak już mu zostanie.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: Odp: No i poszły konie....

Zamieszczone przez alien
    Z logiem jest problem, iż jest ono dodawane do foty w momencie dodawania go do galerii. Nie da się go zatem usunąć z kartki.
    Chodziło mi bardziej nie o usunięcie lecz o naklejenie w to samo miejsce znaczna pocztowego z logiem P24. A jakbyś dał kilka znaczków do wyboru to by było super.

Aha, nie pomyśl, że narzekam czy grymaszę... Wszystko mi się podoba, wykonałeś świetną robotę!

[Edit: No i jeszcze jak ktoś wyśle już tą kartkę to można dodać opcję "Wyślij jeszcze jedną". Oprócz tego wysyłanie do kilku osób naraz też by się przydało. No i na koniec jak już ktoś dostanie kartkę to przydałaby się opcja "Odpowiedz".]
    Ostatnio edytowany przez fedey; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Marginesy dodane, opcje ukrywania adresu i nicka nadawcy również.
    Z logiem jest problem, iż jest ono dodawane do foty w momencie dodawania
    go do galerii. Nie da się go zatem usunąć z kartki.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: No i poszły konie....

I przydałaby się jeszcze opcja ukrywania adresu nadawcy, i może w rogu obrazka zastąpić logo P24 czymś stylizowanym na znaczek pocztowy.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: Odp: Re: No i poszły konie....

Zamieszczone przez alien
    Zamieszczone przez fedey
    --troszeczkę zwiększyć lewy margines tak, żeby był ten sam odstęp pomiędzy lewym menu i tekstem co pomiędzy menu i zdjęciem
    Gdybyś rozwinął bo się pogubiłem :|
    http://www.przemysl24.pl/kartki/b8ac5969.html

Jaśniej nie dam rady... :-)

Zamieszczone przez alien
    Zamieszczone przez fedey
    Oprócz tego dać osobny link w menu i adres kartki.przemysl24.pl zamiast przemysl24.pl/kartki
    W zasadzie nie jest to możliwe. Kartki są częścią galerii. Twoja propozycja wymagałaby zmiany podejścia i wydzielenie kartek jako samodzielnego bytu.
    No to może chociaż zrobić stronę kartki.przemysl24.pl i tam umieścić najczęściej oglądane zdjęcia i dodatkowe info jak należy taką kartkę wysłać. Stali bywalcy P24 są zaznajomieni z działaniem tego systemu, tutaj chodzi o nowych gości.

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)
    Odp: Re: No i poszły konie....

Zamieszczone przez fedey
    --troszeczkę zwiększyć lewy margines tak, żeby był ten sam odstęp pomiędzy lewym menu i tekstem co pomiędzy menu i zdjęciem
    Gdybyś rozwinął bo się pogubiłem :|

Zamieszczone przez fedey
    --zmienić adres spod którego wysyłane są kartki z biuro@przemysl24.pl na kartki@przemysl24.pl.
    Zrobione

Zamieszczone przez fedey
    Oprócz tego dać osobny link w menu i adres kartki.przemysl24.pl zamiast przemysl24.pl/kartki
    W zasadzie nie jest to możliwe. Kartki są częścią galerii. Twoja propozycja wymagałaby zmiany podejścia i wydzielenie kartek jako samodzielnego bytu.

Zamieszczone przez fedey
    No i może jakieś bogatsze formatowanie :-) Dla mnie wystarczy, ale czasem ludzie lubią się pobawić...
    Dodałem kilka hardkorowych możliwości. Mam nadzieję, że spełnią one oczekiwania lubiących zabawę.

Zamieszczone przez fedey
    No i te przyciski "wyślij kartkę" i "powrót do galerii" mogą być ciekawsze, jakieś ładniejsze, niekoniecznie w jpgach, w css lub javie można je fajnie upiększyć.
    Pomyślę. Nie jestem zwolennikiem bajerowania przycisków ale zastanowię się nad tym.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: No i poszły konie....

Moje sugestie:

--zmienić adres spod którego wysyłane są kartki z biuro@przemysl24.pl na kartki@przemysl24.pl.

No i może jakieś bogatsze formatowanie :-) Dla mnie wystarczy, ale czasem ludzie lubią się pobawić...

No i te przyciski "wyślij kartkę" i "powrót do galerii" mogą być ciekawsze, jakieś ładniejsze, niekoniecznie w jpgach, w css lub javie można je fajnie upiększyć.

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Kolejny ficzer (długo wyczekiwany) - udostępniamy od dziś (07.06.2006) kartki pocztowe.

Każde zdjęcie z naszej galerii może zostać obecnie przesłane do Waszych znajomych jako wirtualna kartka pocztowa.
    W galeriach mamy na dzień dzisiejszy ponad 1800 różnych fotografii co w połączeniu z systemem kartek pocztowych daje potężne narzędzie z którego mam nadzieję będziecie chętnie korzystać.

Obecna wersja systemu kartek pocztowych jest jeszcze w fazie testów zatem jeśli coś się wywali proszę o zgłoszenie na PW.

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Dziś ruszył ranking naczęściej oglądanych fotek - http://www.przemysl24.pl/galerie/

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

super fajny pomysl

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Od ostatniego wpisu o ilości fotek minęło chwil kilka i mamy 1267 fotek - to 154% wzrostu w niecałe 3 miesiące

Postanowiłem uczcić ten wzniosły wynik i mamy:
    • nowy sposób wyświetlania autorów i albumów na stronie głównej galerii
    • podczas uploadu fotografii do galerii odczytywana jest z fotografii rozszerzona informacja o niej (Rozszerzone informacje o zdjęciu) - jeśli istnieje (więcej informacji o metadanych fotek)
    • rozpoczęliśmy budowę rankingu najpopularniejszych fotek - za kilkanaście dni gdy zbierzemy więcej danych udostępnię ranking najczęściej oglądanych fotografii.

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

ta ostatnio bylo 666 watkow;] szatanski serwis:P

Zostaw komentarz:

• Kornik
    odpowiedział(a)

alien, stworz dzial Wazne Daty

Zostaw komentarz:

• alien