REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moje propozycje

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

=]

Uprzejmie służę.

Poradami rzecz jasna :P
    ... Kiedy zapłonie dzień...
    Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
    wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Szkoda, że tylko tym :cry:

2 miesiące temu z kolegą pomyśleliśmy o założeniu radia internetowego o tematyce lokalnej. Pomysł ten powrócił i jest szansa, że w lipcu wystartujemy. Może ktoś byłby chętny pomóc???

Komentarz

=)

Szczerze byłabym bardzo za tylko pytanie w czym mogłabym pomóc? Po szkole czasem nie ma co robić. Nowe doświadczenia czemu nie
        wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

ja porady kosmetyczne?!! chyba cos zle przeczytalem... to tak jakby moja stara prowadzila program motoryzacyjny moze cos innego? egzystencjonalistka a jakie "uslugi" udostepniasz?:>

Komentarz

Kosmatyczka na pomoc!!! Dostałem jakiegoś zajada:/
            Egzystencjonalista prowadziłabyś audycje, oprócz tych stałych punktów programowych, mogłabyś mieć jaki program autorski, np Grzeszna noc, czyli porady sercowe.

Komentarz

kiks miejmy nadzieje ze to nie bedzie kolejne radio typu "radio gramofon" ktore jest totalna zenada mimo iz chcieli mnie tam na jakiegos dj'a czy co tam sobie ubzdurali gosc puszcza muzyke alt i techno a nie wie co to za zespol Aphex Twin:D jak popelnisz taka zbrodnie to cie znajdziemy:P

Komentarz

Broń Boże!!!mnie liczy sie tylko rock i hard rock (głównie z lat 70tych). Ale ja myślę, że to radio będzie dla wszytkich, czyli trzeba wpuszczać różnorodną muzykę.
                No to mamy już dóch chętnych DJ

Komentarz

he? niby mnie? a rock z tych lat bywa ok;] ja osobiscie lubie posluchac starszej muzy ale dla mnie istnieje Pink Floyd;]
                  chociaz ubostwiam kawalek Dusty - Son of a preacher man

Komentarz

Dla mnie istnieje Omega Dusty, Anglicy nazywali jej wygląd miś panda. Private - dobry kawałek.

Komentarz

=)

Heh prowadzić audycje? hehehe nie wiem czy sobie poradze :?: o rany dziennikarsto to moje marzenie, ale chyba tylko marzenie. Znając moje sczeście coś ci jeszcze spartoiliłabym :?

A na zajada leć szybko do apteki po Vratizolin, zajad znika po kilku dniach, a jeśli potrafisz przewidzieć zajada (czujesz zimno i swedzenie możesz nawet zapobiec temu potwornemu syfowi :p) Maść kosztuje ok 12 zł. ale uwierz bardzo skuteczna
                      Ps. Jak już masz tego zajadka broń boże nie skub, ani nie drao. Bo egzystencjonalistka przyjdzie i doprowadzi Cię do porządku synuś :P
                      wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

=)

A no muzyki proponuje czasem cieższe brzmienia. Może coś z Kata ? A może Judas Priest mają tez znakomite piosenki Coś by się znalazło i rzuciło oby wszyscy byli zadowoleni
                        wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

O dziękuje za radę:*
                          O prowadzenie audycji nie martw się. Już ja ciebie wyszkolę. Może i spod mojej ręki jakiś dziennikarz dobry wyjdzie

Komentarz

beek sami rockowcy blah;] ja wole parke ladnych deckow i mixer prodigy to jest "cud"

Komentarz

=)

Dobrze kiks, nauczysz mnie co i jak :P wkońcu kto nie ryzykuje ten nie ma :]
                              wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

* Linki (katalog stron internetowych) do ciekawych, interesujących stron www związanych z Przemyślem (może nie tylko). Myśle, że kilka firm, lokali itd. byłaby zainteresowana tym, aby się ogłosić... Hm, czy cuś.

Komentarz

Pracuję...
                                X