REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moje propozycje

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moje propozycje

1. Brakuje w sieci aktualnych zdjęć z miasta. Te które są zamieszczone na www.przemysl.pl w galerii, są troszkę nieaktualne i mało ich :( . A szkoda bo takie ładne miasto mamy.

2. Baza linków do firm, instytucji znajdujących się w mieście do której będzie można dorzucić swoje propozycje.

Jak coś jeszcze wymyślę to dopisze.

Witam!

O dzięki za sugestie.

Z założenia serwis ma być czymś na kształt portalu - miejscem od którego każdy mieszkaniec Przemyśla będzie zaczynał surfowanie.
    Czy to się uda zrealizować? Czas pokaże

Obecnie mamy skończone w 75% oprogramowanie które będzie napędzać sajt, nie mamy wogóle grafiki :(

Może jest w mieście sprawny grafik o wolnych mocach przerobowych?
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Znam jednego dobrego grafika, może by pomógł.

Moje sugestie:
      - kalendarz imprez
      - informacje bieżące, aby nie było tak, że człowiek dowiaduje sie o wszytkim post factum
      - ciekawe relacje z różnych imprez sportowo-rekreacyjnych.

Narazie tyle mi przychodzi do głowy.

Komentarz

moze i nie tylko z imprez sportowo rekreacyjnych a i z tych ciekawszych typu koncerty itd moj znajomy zajmuje sie stronka pubu Fort i w razie jakiegos koncertu moze mi bez problemu udostepnic zdjecia:D zreszta sami mozemy takze robic "sprawozdania" z ciekawszych imprez;] co do grafika to ja takze znam hmm ponoc najlepszego na podkarpaciu tak przynajmniej pisala o nim gazeta zapytam co i jak:D

Komentarz

Norek, a myślałem, że jesteś lokalnym patriotom:> :D Wstydziłbyś się, tu zaglada młodzięz ponieżj 13 roku życia, a ty takie obrazki wklejasz !! :D:D

Komentarz

Porządna mapa Przemyśla by się przydała.

Komentarz

Powinna być mapa z dokładnie oznaczonymi zabytkami i opisami ich.

Komentarz

moze dodac jeszcze taka mape jak jest na rynku starego miasta? z okolicznymi wioskami drogami zabytkami itp.
                Kiks jakie obrazki?:>

Komentarz

Chodzi mi o obrazek kermita, mojeg ulubionego bohatera Muppet Show:D

Komentarz

no i co z nim? cos mu brakuje?:> jest jakos szczegolnie oszpecony?:P mialem dac gifa ktory jest o niebo lepszy ale forum cos mnie zbesztalo i nie pozwolilo;]

Komentarz

Powinny być relacje z sesji Rada Miasta.

Komentarz

Taaak.. potrzebny porządny informator o wszelkiego rodzaju imprezach. Bardzo tego brakuje - ehym, szczególnie jeśli chodzi o koncerty Na to postawiłabym najpierw.
                        No i fotografia naszego pięknego Przemyśla - zgadzam się, niewiele Jej na oficjalnej stronie.
                        Jakieś informacje o ciekawych miejscach, do których warto wstąpić, odwiedzić, zobaczyć - puby, restauracje ...i takie tam inne bzdury.

Komentarz

nie wiem czy wiekszosc z was wie co to IRC ale mozna zrobic kanal ircowy;]

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                            nie wiem czy wiekszosc z was wie co to IRC ale mozna zrobic kanal ircowy;]
                            Może powiem coś co mamy wogóle w planie zrobić.
                            Na bank (pierwszy etap):
                            - galerie i imprezy oraz kina mamy w planie
                            - będą też aktualności (na początek z prasy codziennej w postaci zajawek, jest ogólnie problem z pozyskiwaniem nowinek)
                            - będzie informator miejski - co gdzie załatwić itp.
                            - katalog firm
                            - podstawowy informator dla turystów
                            - co do IRCa to mieliśmy w planie uruchomienie Czata (na Javie)

Pod znakiem zapytania (drugi etap):
                            - internaktywna mapa miasta (problemy z pozyskaniem, czy raczej koszmarne ceny podkładów mapowych)
                            - kilka kamer internetowych z różnych części miasta (problem z łączami)
                            - porządny rozkład jazdy MKS (zależy od chęci współpracy ze strony właściwej firmy)

Mamy jeszcze kilka innych pomysłów.
                            Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

porzadny rozklad jazdy mks i moze pkp tez jest ok;] co do czatu to hmm to taki pomysl dosc ciekawy irc tez jest ok wiem bo sam tam siedze na kanale #przemysl i jest naprawde spoko;] co do czatu to jeszcze jakis admin by sie przydal;]

Komentarz

Pracuję...
                              X