REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gadżety P24

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gadżety P24

Co myslicie o zamowieniu jakis gadzetow serwisu p24? Na poczatek moga byc to jakies drobne przedmioty typu breloki, smycze, koszulki, kubki... Co myslicie o tym?
    Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Odp: Gadżety P24

Na temat gadżetów raczej nic pozytywnego nie myślę...
    Poprostu za mało jest tutaj aktywnych "userów" wg. mnie.
    Na wszystkich zarejestrowanych (200 z groszami) 73 osoby zarejestrzyły się tylko po to by "zajrzeć do środka" forum i nie napisały ani jednego postu.
    Drugie tyle zarejestrowało się po to by odpowiedzieć lub wyrazić swoje zdanie na konkretny wątek do 3 razy i już ich nie widziano.
    W# związku z tym kto to wszystko sfinansuje ? Przecież trzeba by było zrobić zrzutkę userów a zostaje tylko około 1/3 co "trzymają"się tutaj. Zresztą sam pomysł z gadżetami mi się nie podoba. Osobiście wolałbym przeznaczyć kasę która by miała "pójść" na gadżety na inny cel, wydaje mi się że lepszy czyli promocję i reklamę serwisu.
    A co do gadżetów to nie wiem czy sam byś chciał iść na spotkanie z dziewczyną
    w koszulce z napisem "przemysl24.pl" i trzymać ją na smyczy z takim też napisem
    "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Zamieszczone przez demon1903
      (...) w koszulce z napisem "przemysl24.pl" i trzymać ją na smyczy z takim też napisem
      Co Wy mi tu z masochizmem jakimś? Protestuję :D

W kwestii gadżetów - są w sieci firmy, które robią na zamówienie różne bajery - nawet po 1 sztuce (butik.pl).
      Ponieważ my póki co nie planujemy takich inwestycji chętnym mogę udostępnić stosowne plik(i) konieczne do wykonania koszulki czy kubka.
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

butik.pl polaczyl sie ze spreadshirt.pl, a ich ceny zabijaja. 70zl za t-shirt to przesada. Mozna uderzyc tu http://koszulkowo.com/if_wlasne.html ale robia nadruki tylko w 4 kolorach.
        Ostatnio edytowany przez Kornik; [ARG:4 UNDEFINED].
        Pozdrawiam

Komentarz

A sprawdzone? WWW mają powiedziałbym ascetyczne.
          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez demon1903
            Osobiście wolałbym przeznaczyć kasę która by miała "pójść" na gadżety na inny cel, wydaje mi się że lepszy czyli promocję i reklamę serwisu.
            A co do gadżetów to nie wiem czy sam byś chciał iść na spotkanie z dziewczyną
            w koszulce z napisem "przemysl24.pl" i trzymać ją na smyczy z takim też napisem
            A nie wydaje Ci sie ze takie gadzety to tez promocja i reklama serwisu???? A na spotkanie z dziewczyna w koszulce P24 bardzo chcialbym pojsc, a na smyczy to moge psa swojego trzymac

Komentarz

alien jeszcze nie, ale juz niedlugo sprawdze
              Pozdrawiam

Komentarz

W Rzeszowie są dwie firmy: TPM i jakaś druga, która reklamuje się u mnie w windzie i też robi po 1 sztuce.

Komentarz

kiks, a wiesz ze w mojej windzie (czasami faxie) tez sie reklmuje ta firma )

Komentarz

Na jakiej zasadzie firmy reklamuje się w faxie?

Komentarz

Kiks jesli chodzi o nasz prywatny fax to trzeba zapytac spoldzielni

Komentarz

a co wy na to zeby w ramach reklamy porobic vlepy? mała moze jest ich forma ale za to wiele osob moze to zauwazyc!

mam namiar na firme cena to 20zl za 500szt i naprawde warte kazdego grosza...jakby był ktos chetny piszcie..
                        <<HS1500>>

Komentarz

bardzo fajny pomysl, popieram obiema rekami i nogami

Komentarz

Jestem jak najbardziej za gadżetami, jakaś koszulka, dzługopis, smyczka...

Komentarz

ja to bym chciala jakas torbe lub plecak ;P
                              "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Pracuję...
                              X