REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

www.przemysl24.pl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• www.przemysl24.pl

Witam. Mam pytanie - z czyjej inicjatywy powstała ta strona?

Dziękuję za odpowiedzi

Odp: www.przemysl24.pl

Z inicjatywy administratora.

Komentarz

Zamieszczone przez kiks
      Z inicjatywy administratora.
      OK. Dzięki za odpowiedź.

Komentarz

Nie ma za co A czemu pytasz?

Komentarz

Zamieszczone przez kiks
          Nie ma za co A czemu pytasz?
          Z czystej ciekawości...
          Nie podejrzewałem UM i moje przypuszczenia okazały się słuszne

Bardzo fajna stronka, super galerie. Dobra stronka dla kogoś, kto nie może być w Przemyślu, chociaż bardzo lubi to miasto

Komentarz

nie sposob sie z toba nie zgodzic;]

Komentarz

mnie sie tez ta stronka podoba tylko wydaje mi sie ze jest zbyt mało nagłosnionapozdrawiam
              Życie składa się z coraz większych nakładów i z coraz mniejszych zysków, kończy się zaś siedzeniem w fotelu z nieruchomo utkwionym wzrokiem. Jonathan Caroll - Zaślubiny patyków

Komentarz

Zamieszczone przez calda
                mnie sie tez ta stronka podoba tylko wydaje mi sie ze jest zbyt mało nagłosnionapozdrawiam
                ...hmmm, ja też zauważam, że po załadowaniu strony nie wydobywa się z niej żaden dźwięk...
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                  nie sposob sie z toba nie zgodzic;]

Komentarz

Zamieszczone przez calda
                    tak... całkiem przypadkowo trafiłem tutaj

Komentarz

Ok - dzięki za dobre słowo :D

A przy okazji - jak Waszym zdaniem można bardziej rozpropagować serwis?
                      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

ja tez przypadkiem)))a co do propagowania, to wg. mnie powinien byc link z innych stron dotyczacych przemyśla, ze stron liceów urzedów itp...W koncu to nasze miasto i my w jakims stopniu je kreujemy
                        Życie składa się z coraz większych nakładów i z coraz mniejszych zysków, kończy się zaś siedzeniem w fotelu z nieruchomo utkwionym wzrokiem. Jonathan Caroll - Zaślubiny patyków

Komentarz

Ha zgadzam się Ale to dość trudne do załatwienia.
                          W przypadku liceów czy innych szkół przyznaję się, że nie rozmawiałem.

Toczyły się natomiast rozmowy w sprawie zamieszczania wymiennie linków/bannerów z Urzędami i jak narazie jesteśmy w lesie.
                          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Co do rozpropagowania serwisu to można potworzyć fora poszczególnych szkół. Swoje forum miało LO2 Przemyśl, niestety domena lo2.info już nie działa. Nie było tam zbyt wielkiego ruchu, ale może dzięki temu, że forum poszczególnych szkół będzie hostowane na "neutralnym gruncie" odwiedzających i udzielających się będzie więcej.

Mozna zrobić taki mały eksperyment. Możliwe, że będzie tak jak w przypadku forów osiedlowych - pomysł nie wypali. Ale moim zdanie porażka forów osiedlowych polega na tym, że Przemyśl to za małe miasto żeby go jeszcze dzielić na mniejsze kawałki. A co do szkól to myślę, że warto spróbować na początek z większymi szkołami średnimi. Tylko wtedy trzeba będzie zadbać o odpowiednią reklamę. Moim zdaniem rozmowa z dyrektorem na temat powieszenia dużego plakatu na tablicy ogłoszeń powinna wystarczyć.

Można by "poprzejmować" te wszystkie fora. Z tego co wiem I LO ma swoje forum, II LO miało, ale napewno admin tego forum nie zapadł się pod ziemię. Mógłbyś się skontaktować z moderatorami forów i złożyć im propozycję - będą moderatorami na forach dotyczących ich szkół, poza tym z przyłączenia się do większego serwisu wynikną tylko same korzyści. No i vBulletin jest o wiele lepszy niz darmowy phpBB, na którym hula większość non-profitowych forów.

A jak nie będą chcieli współpracować to trudno - będą mieli konkurencję ;]

Komentarz

Zamieszczone przez alien
                              Ok - dzięki za dobre słowo :D

A przy okazji - jak Waszym zdaniem można bardziej rozpropagować serwis?
                              Pomysł fedeya jest bardzo dobry - adres strony i nikt się nie oprze

Obklejenie miasta to też pomysł, ale droższy i trudniejszy w realizacji i przydałoby się poparcie kogoś, kto dysponuje środkami na promocję miasta i byłby skłonny promować niezależną stronę internetową.

Komentarz

Pracuję...
                              X