REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

www.przemysl24.pl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: www.przemysl24.pl

Alien jeśli chcesz szerzej rozpropagowac p24 to musisz poszukać jakiegoś konkretnego kolesia z pomysłami, który zna się na sianiu propagandy i dobrym, konkretnym PR. Nie myslę tutaj, Broń Boże o Kurskim
    Pozdro!

Komentarz

Racja - PR i propaganda to 70% sukcesu.
      Inna sprawa, że w serwisie jeszcze wiele do zrobienia.
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez alien
        Racja - PR i propaganda to 70% sukcesu.
        No to trzeba przeczytać pare książek o tematyce PR i zastosować się do rad. To nie może być aż takie trudne. Potraktuj to jako lekturę do poduszki :D

Zamieszczone przez alien
        Inna sprawa, że w serwisie jeszcze wiele do zrobienia.
        Na przykład co? Tak tylko pytam z czystej ciekawości czego w przyszłości możemy się spodziewać na P24 ;]

Komentarz

Dużo w tym co mówicie jest racji. Jestem tu od niedawna i raczej występuje w roli obserwatora. Myślę że ten serwis może pomóc by nam "przemyślakom" żyło się w tym mieście lekko łatwiej i przyjemniej. Myśle, że ten serwis może stać się źródłem wielu ciekawych akcji i imprez , które mogłby zaistnieć w naszym mieście. Myślę tez że zorganizowanie jakiejś akcji służacej czemuś ( np wspomożenie naszego schroniska czy coś innego) i przy okazji promocja forum- to też niezły pomysł. Poza tym, choćby przyłaczenie sie o jakichs akcji w Przemyślu i zasygnalizowanie na nich ze istniejemy i wspieramy to miasto.hmm to tyle zo mojej strony. Pozdrawiam wszystkich!!!
          Życie składa się z coraz większych nakładów i z coraz mniejszych zysków, kończy się zaś siedzeniem w fotelu z nieruchomo utkwionym wzrokiem. Jonathan Caroll - Zaślubiny patyków

Komentarz

Zamieszczone przez calda
            Myślę że ten serwis może pomóc by nam "przemyślakom" żyło się w tym mieście lekko łatwiej i przyjemniej.
            Jakim sposobem?

Komentarz

Uaaaaa, też chciałbym mieć na to receptę...
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

widzę że bardziej z przymruzeniem oka patrzycie na to co mówie. Trudno!A przeciez to my ludzie tworzymy społeczenstwo, kreujemy w miniejszym lub wiekszym stopniu swoje otoczenie , my tworzymy jego kulture...A sam choćby fakt, że tu usłyszałam o kursie salsy jest przykładem , ze coś sie dzieje tu i że są ludzie którzy chca coś dobrego robić dla siebie i innych a nie pogrążać sie w tym "mieście emerytów". To Forum moze stac się źródłem wielu ciekawych inicjatyw i miejscem ich rozpropagowywania.
                Życie składa się z coraz większych nakładów i z coraz mniejszych zysków, kończy się zaś siedzeniem w fotelu z nieruchomo utkwionym wzrokiem. Jonathan Caroll - Zaślubiny patyków

Komentarz

widzisz Kiks dopiero teraz znalazłam na Twoje pytanie odpowiedź, która sobie sam udzieliłeś niejako :D
                  A widzi pani, to wszystko dzięki boni i temu forum ]:->

Komentarz

Aha, dziękuje. Nikt nie traktuje z przymróżeniem oka twych wypowiedzi.

Komentarz

Nie chciałbym aby moja wypowiedz została potraktowana jako pretensje! Ale co się dzieje z aktualnościami, dlaczego jest ich tak mało ostatnio ? Z ciekawości pytam

Komentarz

Nie ma kto się tym zajmować.
                        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Więc może warto umożliwić tudzież dać prosumentom pole do popisu? (pisałem o tym sporo)
                          ....::::::::....

Komentarz

Pracuję...
                          X