REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co za gówniana strona i forum

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: co za gówniana strona i forum

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
    Wasza dewiza to skrajna niechec do nauki!
    17 lat nauki wystarczy, oczywiście cały czas jestem otwarty na nowe doświadczenia.

Wzajemna adoracja tepakow i cwaniakow
    Piter, uważaj na słowa, ciebie nikt tu nie wyzywa, choć czasami mam ochotę.

Ile masła kosztowało was ukończenie jakiejś szkoły?
    Ostatnia jaką ukończyłem po przeliczeniu na obecną cenę wychodzi prawie 6 tysięcy kostek masła plus dojazdy, koszty zakwaterowania, jedzenia, picia itd więc w sumie pewnie koło 12 tysięcy kostek bym zakupił.

wg. was każdy kto ma inne podlądy to idiota?
    każdy komu pokazuję czarne i tłumaczę że to jest czarne a on dalej twierdzi, że to jest białe to wg mnie jest idiota

Komentarz

o masz yankes, zostales wyrozniony nastepnym razem jak mi podasz reke to juz jej nie umyje:P

@piter jestes nudny i monotonny, nie kazdy lubi polityke i nie zmuszaj wszystkich do tego - im szybciej to zrozumiesz tym szybciej my zrozumiemy ciebie Proste!

Komentarz

Proszę bardzo ja was rozumim! To co was interesuje po za plotkowaniem?

Komentarz

To co was interesuje po za plotkowaniem?
          Piter nie osłabiaj mnie. Jesteś tak leniwy, że nie chce ci się sprawdzić w publicznym profilu co mnie interesuje? Te główne zainteresowania są tam wymienione, jest wiele innych ale nie chce mi się o tym z tobą rozmawiać bo polityka jest tam na końu, a ciebie nic poza polityką nie interesuje. No masz jeszcze jedno hobby tzw. "trolling" definicję kiedyś chyba przytoczyłem.

Komentarz

A jednak jest! Polityka nie interesuje mnie wtak znacznym stopniu jak sprawy społeczne, humanitaryzm szeroko pojety, mechanizmy jakie pchają ludzi do robienia świństw bliżnim. Jednym słowem wszystko co ludzkie jest dla mnie b. ciekawe. Ze wszystkich ludzi właśnie politycy uosobiają i eksponują na co dzień te najgorsze cechy! Dlatego czesto o nich zachaczam. Jestem świecie przekonany że wraz z zmiknieciem politykow nastana piekne czasy. wnoisek jest jeden ; polityka interesuje mnie na tyle ile potrzeba jej do zwalczania politykow. Najcześciej ginie sie od własnej broni.

Komentarz

A jednak jest!
              Ale co jest ???

Komentarz

Polityka!
                Dopatrywanie się we wszystkim polityki jako takiej jest osobliwuścią a często obsesją niczym nie uzasadnioną po za nazwą. Owszem można mówić np. o polityce mieszkaniowej czy jakiejś innej ale to nie jest stricte polityka. Zarzucanie mnie ze we wszystkim działam z powodów politycznych i usiłuję zbawić w ten sposób świat jest mocno przesadne. Np. jeśli piszę że choma jest kapustą to nie znaczy że mówię to z powodów politycznych lecz czysto moralnych. Ponadto zdaję sobie sprawę o tym że jestem na stronie dotyczącej Przemyśla i tu polityka nie jest najważniejsza lecz troska o nasze miasto!

Komentarz

i nawet przeklinac nie wolno...rwa.. przeciez czasem sklin bywa tak smieszny...a le moze tylko w mowie a nie w pismie....czasem musza jakos wyjsc wszelkie brudy..a ajk je lepiej wyrzucic z siebie jak nie komus w oczy..i wtedy dopiero zaczynasz rozumiec swoje bledy.. uciac sobie temat...ostatni.

Komentarz

Ja mam wrażenie że ta cała netykieta jest poto aby można było eksterminować z tego forum oportunistów. Ale co jest wart świat bez nich. Staje się autostradą na której łatwo zasnąć. Jeśli ma tu byc wszystko uładzone i doszlifowane to takie forum szlag trafi w błyskawicznym czasie. Niektórzy proponują to chyba z myśla o tym aby się wszystkim wydawało że w Przemyślu osiągnięto pełnię szczęścia i zadowolenia. Ale to nie jest rzeczywistość. A nie dostrzeganie rzeczywistości powoduje obudzenie z ręką w nocniku.

Komentarz

piter forum istnieje ponad dwa lata i jakos szlag go nie trafil.
                      A jezyk Polski jest tak piekny ze nie potrzebuje sklinania i moze po prostu niektorzy nie zycza sobie ogladac bluzgi sfrustrowanych forumowiczow.

Komentarz

Norek; przecież ja jestem zawsze przeciw bluzgom! Jeśli chodzi o język to mocne słowo pozwala uniknąć zbędnej pisaniny. I to jest urok pol.jęz. A to że mamy jubileusz możemy zawdzięczać tylko temu że nie wieje tu nudą. Popatrz na niektóre posty- gasną często bez echa. Inne są czytane i mają szeroki odzew. A dlaczego? Bo przekazują coś konkretnego. Jeśli będą dozwolone tylko komplementy to powstanie koncert życzeń a nie Przemyśl24. Co do frustracji to mam odrębne zdanie. Jeśli ktoś pisze to ma nadzieję że coś poprawi lub zwróci uwagę na nieprawidłowości. Natomiast frustraci są tak podłamani że nie chce im się nawet pisać. Zajęci swoim nieszczęściem nie mają na to ochoty. Bluzgi jak to bluzgi są można powiedzieć powszednie i słychac je na każdym kroku. Przesadne oburzanie się na nie pachnie hipokryzją. Ja bym tu raczej apelował do etyki i dobrego smaku jak i tonu wypowiedzi.
                        Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort

Komentarz

hmm, wlasnie dlatego ze bluzgi sa na kazdym kroku wolalbym je uciac tam gdzie moge czyli np. w domu czy w moim otoczeniu. Zasady na forum sa takie a nie inne, zawsze mozesz zrobic np. sonde czy ludnosc chce tego czy tamtego.

Komentarz

zeby tylko jakos nie myslec...lenistwo fajna rzecz a co to ma do rzeczy ...tendencja wzrostowa tylko ze terror tekk nie zawsze na to pozwala..........nie nie nie zajmujcie sie takimi *******ami bo dojdziecie do wniosku ze nigdy nie zrobicie nie nauczycie sie tego co byscie chcieli.....do roboty.... a co nie moge sobie poperdlic bez sensu ..? aha to nie tu tylko nowy temat trzeba dawac...*******enie jakies...
                            Ostatnio edytowany przez b00n; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

b00n: wielkimi krokami gonisz pitera, zwolniłbyś, co?

Komentarz

Lisu coś ty sobie ubzdurał znowu? czy to nie jakaś fobia?

Komentarz

Pracuję...
                                X