REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co za gówniana strona i forum

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: co za gówniana strona i forum

norek trochę luzu. Przecież widac że ten chłopak uwielbia zabawy słowne i ma z tego radochę. Nawet trudno mu się oderwać od kompa.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
      Nawet trudno mu się oderwać od kompa.
      Zapewne bierze przykład od jednego z forumowiczów ;]

Komentarz

A może chce sie wykazac i zostac społecznym modem? cierpliwością i pracą mozna cudow dokonac. Ja życze mu powodzenia!

Komentarz

To nie ja byłem założycielem! Tytuł wpadł mi w oko itd. Uważam że tu jest fajnie - uczę sie pisać na klawiaturze bo jak dotąd pisałem tylko ręcznie - można sobie pogawędzic , wymienic myśli złote , dowiedzieć się czegoś nowego to nie bardzo ale o forumowiczach b. dużo. Interesuje się amatorsko psychologią i naprawdę mam tu niewyczerpane żródło do obserwacji. tu jak w lustrze widać nasze społeczeństwo z jego wadami czy zaletami. W moim wieku dziewczyny wino i śpiew to echo więc musiałem coś znależć aby nie ocipieć.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
            Uczę sie pisać na klawiaturze bo jak dotąd pisałem tylko ręcznie
            Wydaje mi się, że 99% użytkowników for internetowych pisze również ręcznie. W jaki sposób uczysz się pisać na klawiaturze?

Komentarz

Coraz częściej udaje mi się używać dwóch palców. Nie wiem czy uda mi sie używać 10-ciu? Dlatego myślę że długa droga przede mną.
              Pisząc" ręcznie" miałem na myśli tradycyjnie.

Komentarz

ona przesadza to jest super strona internetowa... niwiem jak ona ona ma depresje

Rey Mysterio < 3
                W W E !

Komentarz

no i kuna pozamykaja ludziom jedyny temat w jakim sie odnalezc moga....tragedia
                  Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: wyrazanie sie

Komentarz

czy wy na prawde lubicie bawic w takie perdolety jak jakies punkty...kary.....cos mi to dziecinstwem troche...ale to pewnie ja jestem dziecko a nie wy ....

Komentarz

Pracuję...
                    X