REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza przemyska izba wytrzeżwień zatrudnia osoby uzależnione

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasza przemyska izba wytrzeżwień zatrudnia osoby uzależnione

Doszły mnie słuchy że w izbie wytrzeżwień w Przemyślu zostali ostatnio zatrudnieni lekarze ( ponoć dwóch ) którzy sami borykają się z problemami nałogowymi - i wcale nie myśłę tu tylko o papierosach. Co też wyprawia dyrekcja tego ośrodka??? Takim lekarzom powierzać życie i zdrowie osób nietrzeźwych? Nie życzę ani sobie ani nikomu dostać się pod taką "fachową" opiekę medyczną.

Odp: Nasza przemyska izba wytrzeżwień zatrudnia osoby uzależnione

Nawet jeśli to co w tym złego? Domyślam się, że chodzi Ci o to że są alkoholikami, o ile są trzeźwymi alkoholikami to zapewne lepiej zrozumieją problemy osób uzależnionych.

Komentarz

W tym właśnie cały problem że z tą ich "trzeźwością" nie zawsze bywa tak jak powinno być. Mało to w Przemyślu doktorków którzy nie mają z tym problemu? Ja bym jednak przed zatrudnieniem takich pracowników zebrał jakiś wywiad środowiskowy na ich temat a nie brał co popadnie.

Komentarz

a skąd wiesz, że taki wywiad środowiskowy nie został przeprowadzony?

Komentarz

Zamieszczone przez amsterdam1234 Zobacz posta
          W tym właśnie cały problem że z tą ich "trzeźwością" nie zawsze bywa tak jak powinno być.
          Jeśli masz na to jakiekolwiek dowody to zgłoś to do odpowiednich organów. To nie jest forum gazety wybiórczej (forum plotkarskie). Jeśli masz odwagę o czymś pisać to pisz to wprost ponosząc za to potem ewentualne konsekwencje.

Komentarz

Oj !!! to co? mam się dać dostarczyć na wytrzeźwiałkę jako nietrzeźwy i sprawdzać zapach z ust dyżurujących lekarzy? Jak to sobie wyobrażasz "yankesie"? Ja tylko zwaracam uwagę na sam fakt tak lekkomyślnego postępowania instytucji. Nikogo za rękę nie złapałem ale czujność obywatelska każe mi jednak zwrócić uwagę na taki fakt. A jeśli w trakcie takiego dyżuru wydarzy się komuś jakieś nieszczęście ( czego oczywiście nikomu nie życzę ) to co wtedy? Ja jakoś wolę dmuchać na zimne.

Komentarz

Ci lekarze to pijacy a jak wiadomo każdy pijak to złodziej
              PS. Ci lekarze to lekarki, tak słyszałem
              Tylko cholera teraz trza by po pijaku wąchać zaglądając pod kitel

Komentarz

A z tego co mnie wiadomo to lekarka i lekarz i jeśli się nie mylę oboje są ginekilogami. Z wytrzeźwiałki zrobiła się nagle ginekologia hi hi hi !

Komentarz

chyba zawsze takie dziwne rzeczy w polsce

Komentarz

Pracuję...
                  X