REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coraz gorzej z serwisem przemysl24.pl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Coraz gorzej z serwisem przemysl24.pl

Nie piszę tego złośliwie, ale taka jest niestety prawda. Serwis przemysl24.pl stał się nijaki. Nie wiem czy jest to spowodowane wyjazdem aliena czy po prostu lenistwem jego przybocznego kompana kiksa, który spory czas temu zaprzestał aktywnie odwiedzać nie tylko forum, ale i cały serwis. Jedyne teksty jego autorstwa, jakie powstają to artykuły poświęcone piłce ręcznej - raz na długi czas.

Aktualności Przemyśla24.pl są kopiowane, brak inicjatywy twórczej. Gorzej jest z aktualnościami sportowymi, które są przestarzałe i brakuje w nich nowości, a takich nie brakuje. Do dzisiaj nie pojawiła się np. wzmianka o przemyskich derbach pomiędzy Czuwajem i Polonią.
    Kiedyś serwis przemyśl24.pl rósł w siłę, a teraz leci w dół.

Pamiętam, że dawniej kiks pisał comiesięczne sprawozdania z tego co zmieniło się w naszym mieście. W artykułach tych poruszane były kwestie remontów dróg, chodników itp. Teraz tego nie ma. Były również próby tworzenia reportaży filmowych, co się z tym stało - nie wiadomo.

Robiony z rozmachem serwis stracił w ostatnich miesiącach, jeśli nie roku, na swojej atrakcyjności. Nie wiem, co administratorzy zamierzają z tym zrobić, ale warto by było, aby ta inicjatywa robiona przecież z rozmachem, nie spaliła na panewce.

Odp: Coraz gorzej z serwisem przemysl24.pl

Wnioskuję z Twej wypowiedzi, że chcesz pomóc redakcji. Myślę, że nie będzie z tym problemu.

Komentarz

Może i bym pomógł, ale nikt nigdy mnie o tę pomoc nie prosił, i nikt z przemysl24 nigdy niczego mi nie proponował. Sam narzucać się nie będę.

Komentarz

A jesteś teraz na miejscu? Z tego co pamiętam w Wawie studiowałeś.
        Generalnie jeśli chcesz pomóc to czemu nie. Wbij do mnie na priv jak masz jakieś pomysły na swoje działanie u nas.

Prawda jest taka, że ja pojechałem, Kiks ma swoje problemy, z innych którzy dotychczas pomagali też uszło powietrze.
        Nie da się ukryć, że jesteśmy w dołku.
        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Alien, w takim razie co dalej będzie z tym serwisem? Może powinieneś go sprzedać lub powierzyć go w dobre ręce, bo jak tak dalej pójdzie to cała ta inicjatywa spali na panewce.

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio Zobacz posta
            Może powinieneś go sprzedać lub powierzyć go w dobre ręce
            Ale rozumiem, że jakieś konkretne propozycje masz czy tak tylko sobie plumkasz? Piszesz, że nikt Cię nie prosił, trudno żeby do każdego wysyłać zaproszenie. Jesteś chętny do pomocy, zgłoś się do alien'a, napisz co masz do zaoferowania, ew. jakieś sugestie i tyle. Na pewno z nim się dogadasz, jeszcze polskiego języka nie zapomniał.

Komentarz

Dokładnie. Kiks praktycznie sam się wszystkim zajmuje, więc nie ma się go co czepiac. Dostałam kiedyś propozycje aby pomóc, ale niestety nie mam stałego dostępu do internetu. Jednak P24 winna być współpracą ludzi, którzy chcą coś w tym kierunku zrobić, bez żadnego zaproszenia.

Jeśli widzicie niedociągnięcia - zgłaszajcie i wnośmy propozycje. To serwis miasta i jego mieszkańców. Najlepiej to pokazuje rosnąca frekwencja forum.

Komentarz

Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
                Ale rozumiem, że jakieś konkretne propozycje masz czy tak tylko sobie plumkasz? Piszesz, że nikt Cię nie prosił, trudno żeby do każdego wysyłać zaproszenie. Jesteś chętny do pomocy, zgłoś się do alien'a, napisz co masz do zaoferowania, ew. jakieś sugestie i tyle. Na pewno z nim się dogadasz, jeszcze polskiego języka nie zapomniał.

Konkretne propozycje miałem nie tylko ja, ale Góra wszystkie utrącała. Dlatego po co się wychylać? Jedyną osobą, która cokolwiek tu plumka to jesteś niestety ty. Zresztą nie mnie powinno zależeć na istnieniu tego serwisu. Alien, położył na to wszystko lachę i to jego brocha. Poza tym ma swoich ludzi, którzy niestety są, a jakoby nikogo nie było; i nie piję tu do Kiksa, ponieważ wiem, że Kiks włożył w to dzieło sporo pracy i serca. Szkoda. Powinien i Kiks się wypowiedzieć, co o tym sądzi, ale najwidoczniej jego milczenie, w tym przypadku jest najlepszą odpowiedzią. Nie ulega wątpliwości, że robiony i promowany z rozmachem serwis stracił i nadal traci. Nie jest to, jak już wcześniej pisałem tylko moja opinia.

Do nikogo nie mam pretensji Jankesie, choć czasem warto kogoś zaprosić. Mnie to niestety już nie interesuje. Gdyby dajmy na to serwis trafił w inne ręce pełne zapału i ja z miłą chęcią być może WPROSIŁBYM się bez zaproszenia, wbrew swojej naturze. A tak, to wszystko, jak krew w pustynię.

Nie będę już pisał, co kto powinien zrobić, bo szkoda słów. I tak według waszego mylnego pojęcia czepiam się jak zwykle. Zatem żyjcie nadal w ciemnocie i udawajcie, że wszystko jest ok.

Komentarz

Nikt nie twierdzi, że się czepiasz, wyrażasz swoją opinię w rzeczowy sposób i nikt nie ma o to pretensji. Tobie wydaje się że jest coraż gorzej, Em wydaje się że jest lepiej a mi się nic nie wydaje bo na dziennikarza raczej średnio się nadaję i nie proponuję swojej pomocy. Zauważyłeś problem, miło, teraz jeszcze trzeba coś mądrego zrobić aby ten problem zlikwidować. Masz jakieś sugestie?

Komentarz

RB rozkręca forum w intrygujący sposób ... co jakiś czas rzuca post krytykujący.. No cóż, jeden temat więcej w Nowych, a co! To się nazywa współpraca wbrew woli

Komentarz

Witam
                      Jestem od niedawna zarejestrowanym użytkownikiem , co nie oznacza że nie korzystałem - nie odwiedzałem tego serwisu. Nie do końca wiem o co chodzi w tej wymianie poglądów.
                      Jeżeli są zastrzeżenia winny być konkrety. Jeżeli trzeba pomóc to tworzący serwis powinni być otwarci na pomysły i dążyć do współpracy. Trzeba być asertywnym. Serwis może być (może jest/) otwarty dla każdego kto chce wypowiadać się na jego łamach.
                      Jeżeli są kłopoty to jakiego rodzaju: techniczne, merytoryczne, programowe inne.Jakie?
                      Nie wiem co RB ma na myśli pisząc o sprzedaży serwisu i kto to jest Góra co utrąca pomysły. Ta cała dyskusja jest w atmosferze konfliktu: moje JA kontra twoje JA. I chyba dlatego takie JAJA.
                      A serwis mógłby być taki...hm, mniej oficjalny, bliżej ludzi?
                      Pozdrawiam

Komentarz

tutaj nie jesteś osobą...tutaj jesteś albo literkami albo tylko nickiem...nikt nie wie, że to jakaś osoba siedzi z drugiej strony. jesteś płaski jak post na monitorze. cały przemyśl.

Komentarz

MaQ nie przejmuj sie wypowiedziami boona, on ma troche inne poglady myslowe, zreszta wystarczy spojrzec na jego avatar

RB ma pretensje i zale nie od dzis ale chyba sam nie wie jak je ukierunkowac, w tym caly problem

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                            RB ma pretensje i zale nie od dzis ale chyba sam nie wie jak je ukierunkowac, w tym caly problem

nOrek, niestety nie mam żadnych pretensji i żadnych żalów, i nie widzę tutaj u siebie żadnego problemu. To co miałem do powiedzenia na temat całego serwisu powiedziałem. Nadal to podtrzymuję. Grupa ludzi nie potrafi przyznać racji, tylko udaje, że nie wie o co chodzi. I powtórzę jeszcze raz: nie moja brocha czy serwis przemysl24.pl będzie istniał czy nie.
                            MaQ nie potrafi czytać między wierszami, zresztą nie tylko on i to już nie moja wina.

Za taki stan rzeczy, który zaistniał, krytykuję (napiszę to prosto i jasno, aby każdy ZROZUMIAŁ) aliena. To on jako administrator odpowiada za taki stan rzeczy jaki jest obecnie.

To tyle, nie zamierzam nadal kopać się z koniem.

Komentarz

a jaki to jest stan rzeczy?

Komentarz

Pracuję...
                              X