REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coraz gorzej z serwisem przemysl24.pl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Coraz gorzej z serwisem przemysl24.pl

Każdy ma troche racji. No co zrobić. Nie jest dobrze, ale też nie ma powodu, aby tak dramatyzować. Polemiki tworzyć.

Dla mnie osobiście krosno24.pl (bo akurat to mi się narzuciło jako pierwsze) kicz i tandeta (z calym szacunkiem) - fu.
    Co z tego, że tresci gdzieś tam, jak to wszystko jak plastikowa forma bez ładu i składu? Wolę już osobiście mniejszą informacje, a pożądniejszą oprawe - co zdaje się p24 jakoś trzyma. No ale może się nie znam. Może mam inne potrzeby. Poza tym może nie jestem obiektywna. Hm.

Kwestia gustu i tego ile sam mógłbyś zrobić. Wtedy można dyskutować.
    Od biadolenie mózg marnieje. Sama chciałabym coś zmienić, ale nie stać mnie teraz na to. Nie mam czasu. Ty masz? To zrób coś ze swoim pomysłem. A może "charytatywne działanie" dla miasta nie jest opłacalne i to pie*do*isz?
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

OJ fedejko fedejko...

Mam tyle powodów,żeby pojechać Ci po rajtuzach, tyle prywatnych powodów - ale zostawie to i ten temat, bo dyskuja z atakiem ad persona jest gównianą sprawą...

PS: Za nic w świecie nie rozumiem co tutaj zmienia godzina 11 czy 4 nad ranem, mam czas i ochotę to piszę, ale już tej ochoty nie mam.
      ....::::::::....

Komentarz

te portale ktore rzuciles to straszna kicha, wygladaja jakby ktos wrzucil milion pomyslow na strone a pozniej dal Randomize, az oczy bola od patrzenia na to

Komentarz

Zamieszczone przez FrancisBegbie Zobacz posta
          Mam tyle powodów,żeby pojechać Ci po rajtuzach, tyle prywatnych powodów
          Tak Ci się tylko wydaje.

Komentarz

Proszę "osobiste wycieczki" prowadzić przez pw.

Komentarz

Kolego FrancisBegbie, ja Tobie mógłbym pojechać po rajtuzach, getrach tudzież kalesonach albo co najmniej po.... spodniach, ale po co? Niech się tym zajmie wyższa instytucja. To tyle do Ciebie, i do Twoich personalnych zaczepek innych użytkowników tego forum. Wiem, wiem trochę po czasie, jednak lepiej późno niż poźniej.

Wracając do tematu to powiem tyle, KIKS wracaj!

Komentarz

Pracuję...
              X