REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moderator Yankes & banowanie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moderator Yankes & banowanie

Chce tutaj napisac co mysle o tym Modku. A wiec zaczelo sie od zbanowania mojego konta RiceBoy za wypowiedz w ShoutBox. Za ta wypowiedz dostalem odraz ubez upomnienia itd bana na 3 miesiace. Mysle no dobra mimo ze pierw sie daje ostrzezenia ale niech bedzie. Zrobilem 2i 3 i pisalem z zapytaniem dlaczego, jak mozna to odwolac itd - dostawalem bany. Wiec zrobilem 4 konto Jigsaw i jak mnie AE wytropilo BAN. Tak wiec o co tu chodzi? wg regulaminu i prawa - jezeli moje 1 konto jest nieaktywne(jak mam bana to nie moge z niego pisac co nie?) to mam prawo zrobic 2 konto i jak nie naruszę regulaminu to nie moge dostac bana ot tak. Yankes napisał ze dopóki jest moderatorem to bede tu mial bany itd. Ciekawe czyżby wolność słowa sie skończyła?? Czy mam przytoczyć cytat z tematu w tym dziale napisany jakiś czas temu który tu idealnie pasuje?? lepiej nie.
    Chciałby poznać opinie na ten temat innych uzytkownikow tyle. ja mogę robić milion kont jak tak bardzo chcesz Yankesie.

Ps. wlasnie otrzymalem bana na poprzednie konto. :D

Odp: Moderator Yankes & banowanie

poszukaj w necie czym sie rozni konto nieaktywne od zbanowanego

swoja droga ze Ci sie chce tak zakladac co rusz nowe konto

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
      poszukaj w necie czym sie rozni konto nieaktywne od zbanowanego
      w teorii sie rożni w praktyce nie. :D

Komentarz

Kolego Riceboy: dostałeś urlop od forum na dwa nie na trzy miesiące, wydłużyłem go gdy zacząłeś podskakiwać i zakładać następne konta.
        Regulamin mówi:
        4. Na forum nie wolno:
        ....
        4.11. posiadać więcej niż jedno konto;

Konto Riceboy jest Twoje, nieważne czy jest na chwilę obecną zawieszone czy też nie.

EOT!

Komentarz

ale czasami teoria i praktyka ida w parze, tak jest w tym przypadku co jest dosc logiczne

Komentarz

:D sorrki za zamieszanie :D obiecuje ze takie sceny już się nie powtórzą. Pozdrawiam.
            //off
            Pray to your god, open your heart
            Whatever you do, be afraid of the dark
            Cover your eyes, the devil inside
            One night of the hunter
            One day I will get revenge
            One night to remember
            One day it'll all just end, oh

Komentarz

Pracuję...
            X