REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany w systemie rejestracji nowych userów

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zmiany w systemie rejestracji nowych userów

Z dniem 10 listopada 2009 wprowadzamy zmiany w systemie rejestracji nowych użytkowników na forum.przemysl24.pl.

Zmiany te są następujące:

• konieczność potwierdzania adresu email rejestrującego się usera (poprzez kliknięcie linku w wiadomości wysłanej na adres podany w formularzu rejestracji. Brak potwierdzenia adresu email będzie blokował możliwość pisania nowych wiadomości na forum.)
    • każdy nowy użytkownik na forum musi zostać zaakceptowany przez administrację forum. Wyznaczonych jest do tego 2 administratorów którzy są o tym fakcie powiadamiani mailem, natychmiast po rejestracji użytkownika. Użytkownik oczekujący na akceptację administratorów NIE będzie miał możliwości pisania nowych wiadomości na forum. Administratorzy będą zatwierdzać nowych użytkowników w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od momentu rejestracji.
    • w formularzu rejestracji zostaje uruchomiony mechanizm reCaptcha (obrazek z tekstem który trzeba poprawnie przepisać w pole formularza).

Do wprowadzenia tych zmian zostaliśmy niejako zmuszeni przez osoby które rejestrowały po 50 kont, a także by zablokować ewentualne próby spamowania przez roboty.
    Przepraszamy za to utrudnienie ale nie ma innej drogi by zapobiegać nagminnemu łamaniu naszego regulaminu.
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: Zmiany w systemie rejestracji nowych userów

w koncu

Komentarz

zegnaj marco......;D

Komentarz

Będzie mi go brakować, tych głupawych postów...oraz śmiesznych jego nazw
        ~Pozdrawiam~ Kuxer

Komentarz

Żegnajcie trolle! Będzie smutniej. Hej!

Komentarz

Jeszcze by się przydała taka smutna muzyczka-podkład i papa Marko, oraz klony
            ~Pozdrawiam~ Kuxer

Komentarz

No i jak? Są jakieś pozytywne efekty tego? Nie wiem... może mi się zdaje, ale od momentu wprowadzenia tej aktywacji przez adminów podwójne tożsamości są wykrywane o wiele częściej.

Komentarz

Wydaje Ci się.

Komentarz

A widziałeś na forum ostatnio jakieś dziecko neostrady? NULL.
                  To ze system "wykrywa" to znaczy ze koleś się nie poddaje . Co nie znaczy ze moze cokolwiek napisać. Twarda sztuka z niego...
                  Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
                    od momentu wprowadzenia tej aktywacji przez adminów podwójne tożsamości są wykrywane o wiele częściej.
                    Zwróć uwagę na datę rejestracji tych kont.

Komentarz

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
                      Wydaje Ci się.
                      Wcale mi się nie wydaje. Popatrz sobie na kilka stron wstecz na podforum o wielokrotnych tożsamościach: http://forum.przemysl24.pl/forumdisp...=30&order=desc

Wcześniej (np. we wrześniu, październiku) zdarzało się to średnio co kilka dni, a ostatnio po kilka razy dziennie. BTW, ten skrypt do wykrywania tożsamości można by zmodyfikować tak, żeby od razu pokazywał IP delikwenta

Komentarz

Fedey przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w poście wcześniej.

Komentarz

Czytałem. Zwróciłem na to uwagę już wcześniej. Nie potrzebuję Twojej pomocy by dostrzegać różne rzeczy. Ale dzięki.

Komentarz

Nie potrzebujesz pomocy ale pytasz drugi raz o to samo, więc odpowiadam. Konta te zostały zarejestrowane przed wprowadzeniem zmian w systemie rejestracji. Na pewno dalej będą się pojawiać multikonta ale nie będzie takiej żenady jaką odstawiał niejaki marko81

Komentarz

jak usunąć konto użytkownika z portalu?

Komentarz

Pracuję...
                              X