Przemyskie Forum Dyskusyjne

Przemyskie Forum Dyskusyjne (http://forum.przemysl24.pl/index.php)
-   Forum Cafe (http://forum.przemysl24.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Wesele w Hotelu Gloria (http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=7435)

elwissedaka 05-07-2010 18:23

Wesele w Hotelu Gloria

Witam,
myslimi z narzyczona o zorganizowaniu wesela w Hotelu Gloria w Przemyslu. Czy ktos moze napisac jakies konkrety odnosnie tego miejsca? tj np jak z jedzeniem(ilosciowo i jakosciowo), ogolna organizacja typu kelnerzy(mili, n iemili, obojetnmi), generalnie czy oplaca sie tam pojawiac? sale widzielismy i jest ladna ale moze ktos juz tam organizowal weselicho lub byl gosciem i wie cos wiecej poza tym ze sala jest ladna:)
Aha czy znacie moze jakiegos fajnego DJa(nie zespol) z okolic Przemysla/Rzeszowa?

The stroyer 06-07-2010 11:44

Odp: Wesele w Hotelu Gloria

Hotel jest ciekawy, jeśli chodzi o pokoje.
Obsługa wręcz wspaniała.

Przyszło mi tam mieszkać przez niespełna tydzień.
Jednak... jedzenie jest tak obrzydliwe, nieświeże, niesmaczne i drogie że robiąc wstyd właścicielowi zamawialiśmy jedzenie z Trojki (gdzie jest o niebo lepsze)

Wszystko w tym hotelu można polecić z wyjątkiem kuchni.
Brak normalnej kawy na śniadanie (ta parzona w termosach to lura)
Dodatkowo czas oczekiwania na potrawę (cokolwiek czy prosty banalny rosół czy pierogi) to około 30-40minut. Często dociera do stołu zimna.
Jeżeli wesele, to owszem sala spora, potrafią stworzyć ciekawy wystrój, jednak jedzenie zamawiałbym z jakiejś innej "restauracji"

elwissedaka 06-07-2010 20:17

Dziekuje za wypowiedz. A czy mozna liczyc na opinie kogos kto juz mial lub byl tam na weselu i wie jak to wyglada. najwiekszy nacisk klade tu na jedznie w trakcie przyjecia bo to juz niepierwsza negatywna opinia na temat kuchni w Glorii i ciekaw jestem czy to juz tradycja czy sporadyczne przypadki...:)

szeggy 07-07-2010 06:18

Bylem pol roku temu na weselu w Glorii i musze sie zgodzic z co nie ktorymi jedzenie jest bee ;/ zimne, gumiaste, barszcz jak z torebki, moze mam jakis spaczony gust ale inni weselnicy rowniez ze mna sie zgadzali. Podsumowujac lokal fajny ale jedzenie, to mogli by zmienic kucharza i nawyki. Moze juz zmienili ?

The stroyer 07-07-2010 22:11

Czy lokal jest fajny - to raczej kwestia gustu - pomijam moją osobistą bardzo subiektywną opinię na temat wystroju wnętrza sali balowej:
Mocno kiczowata, odpustowa, tani przepych, stylizowana na pałac, w (żęby nikogo nie urazić) bardzo UKRAIŃSKIM stylu.
Czyli złoto i błyskotki oraz "odpustowe" kolorki wszędzie.
Jedyne co zasługuje na pochwałę to naprawdę , obsługa, chociaż nie zna podstawowych zasad (np tragiczne Fau pax przy podawaniu potraw NAJPIERW MĘŻCZYZNOM) to jest bardzo kulturalna i sympatyczna.

Pokoje są schludne , czyste, zadbane i dobrze utrzymane.
Jednak kulą u nogi tego "przybytku" jest kuchnia...

Szczerze mówiąc lepsze schabowe jadłem "u Górala" przy Castoramie (i w korzystniejszej cenie)

mary-jane 13-12-2010 09:47

Pozwolę sobie wrócić do tematu - a czy jest tam opcja wynajęcia sali i np. zamówienia jedzenia z innego miejsca? Czy nie będą krzywo patrzeć?

mlody_boy 14-12-2010 15:49

Jestem w stu procentach pewny że nie zgodzą się na taką opcję.

elwissedaka 15-12-2010 15:52

W Glorii zmienilo sie kierownictwo moze i podejscie do tego typu tematow uleglo zmianie. Miejmy nadzieje, ze nowy personel zarzadzajacy bedzie sprawowal sie lepiej niz poprzedni.

Hipciu 25-06-2011 10:04

Nie wiem na ile to prawda ale moi znajomi kórzy tam spali mówili że w łazienkach fugi po prostu są czarne i zagrzybione... nie jest to moja opinia tylko cytuję znajomych którym poleciłem by tam spali

emi_im 07-08-2011 13:50

Nie chcę nikogo urazić pisząc tego posta. Byłam tam na dwóch weselach. Jedno było koleżanki ukrainki. Jedzenie bardzoo dobre i do tego bardzo dużo , co chwilę zabierali talerze i przynosili coś nowego.
Drugie wesele polaka , jedzenie do bani po 24 tak naprawdę nie było co jeść..

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:39.