R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne   X-CAD.PL Oprogramowanie CAD, Projektowanie 3D, AutoCAD

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Sport, turystyka i rekreacja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-07-2010, 22:31   #31
Adj

Domyślnie Odp: Ścieżka pieszo-rowerowa z Zasania na Stare Miasto z kładką na Sanie

ja wogole nie wierze ze coś takiego u nas powastanie. zawsze sa plany ale na tym sie tylko konczy kazdy wiem o co chodzi
Adj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2010, 07:24   #32
PatricBateman

Awatar PatricBateman

Domyślnie Odp: Ścieżka pieszo-rowerowa z Zasania na Stare Miasto z kładką na Sanie

Na fotomontażach autorstwa FRP wykorzystano, za zgodą autorów, projekt konkursowy biura Artur Jasiński i Wspólnicy z Krakowa, który brał udział w konkursie na projekt kładki pieszo - rowerowej przez Wisłę „Kazimierz – Podgórze” w Krakowie.

Tutaj natomiast pozwoliłem sobie zacytować fragment z opisu pracy konkursowej wyżej przedstawionej kładki:
Cytat:
Historyzująca forma bulwarów wiślanych, brukowane pochylnie zjazdowe i kamienne posadzki wokół przyczółków, zastosowanie zieleni wysokiej (punktowe na przyczółku południowym i liniowe wzdłuż ulicy Podgórskiej) kontrastować będzie z nowoczesną sylwetą projektowanej kładki. Dla jej wykończenia przewiduje się użycie szkła, stali nierdzewnej, twardego, tropikalnego drewna (Bangkirai). Konstrukcja główna malowana półmatowymi, przestrzennymi farbami do metalu. Dla wygody pieszych, a także dla separacji ruchu rowerowego i pieszego, na moście zaprojektowano dwa ciągi ławek. Umożliwią one odpoczynek i kontemplację widoków.
PatricBateman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania