R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Sport, turystyka i rekreacja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-04-2015, 19:36   #1
silownia15

Domyślnie Nowa silownia w miescie Przemysl

Witam. W ciagu najblizszego roku moze poltorej niose sienajzamiarem otwarcia nowej profesjonalnej silowni w naszym miescie. Narazie jestem na etapie badania rynku itp.
W tym temacie chcialbym aby osoby uczeszczajace na silownie, fitnesy, treningi sztuk walki podzielily aie opiniami na temat silowni w Przemyslu juz dzialajacych. Chcialbym ualyszec opinie czego wam w nich brakuje, co jest dobre co zle, czego oczekiwalibyscie po nowo otwartej silowni, jakie interesowaly by was ceny karnetow itp. Ze swojej strony dodam ze chcialbym aby cena karnetu obejmowala takie rzeczy jak sauna, jacuzzi dodatkowe zajecia fitness i byc moze nie tylko fitness. Ponad to chcialbym wprowadzic umowy polroczne i roczne (z odpowiednio nizszymi cenami za 1 miesiac). Dzialalo by to na zasadzie platnosci z gory za pierwszy i ostatni miesiac reszta oplaty co miesieczne. W razie nieoplacenia miesiecznego karnetu w terminie do 7 dni od skonczenia sie karnetu umowa zostala by automatycznie zerwana ale wiazalo by sie z utrata karbetu za oplacony ostatni miesiac.
Od stalych bywalcow silowni chcial bym sie dowiedzic jaki sprzet preferuja, jakiej firmy, wolne ciezary czy maszyny ze stosem itp. Bede wdzieczny za kazdy wpis w tym temacie. Pozdrawiam
silownia15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2015, 20:05   #2
wiesiu77

Domyślnie Odp: Nowa silownia w miescie Przemysl

Jak byś chodził na siłkę to byś wiedział co w trawie piszczy.
wiesiu77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2015, 20:10   #3
silownia15

Chodze na silke obecnie na hale od 4 miechow chodzilem na czarneckiego chodzilem na barska ale chcebpoznac opinie innych. Swoja juz mam wyrobiona ale yo nie ja hede klientem na swojej silowni

Sorry za literowki pisze z telefonu
silownia15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2015, 14:22   #4
greg33

oczywiście atrakcyjna cena karnetów przyciągnie klientów + różny sprzęt do ćwiczenia, odrobina miejsca i przestrzeni, aby nie wisieć na sobie, schludne i zadbane łazienki, a nie obskurne jak na Podcieniach. I przede wszystkim frontem do klienta.
greg33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2015, 23:52   #5
Gaucho

Myślę że cena 90-100zł za karnet to jest maks wliczając w to te wszystkie wymienione udogodnienia, ponadto dobre zniżki dla uczących się i studiujących. W Przemyślu lokalni przedsiębiorcy często próbują zdzierać z ludzi jak najwięcej, jednak lepiej jest gdy cena jest zachęcająca dla klienta bo wtedy takich klientów zyskasz wielu i nawet jeśli jakiś zrezygnuje to nie odczujesz tego.

Dobra lokalizacja, parking to też kluczowa sprawa także ten dla rowerów.

Ciężary w kilogramach, sprzęty takie jak ławka prosta/skos góra/skos dół, brama, ławeczki regulowane, modlitewnik powinny być po dwie sztuki. Miejsce i przyrządy do ćwiczenia Crossfit'u

Profesjonalni trenerzy, jasne klimatyzowane pomieszczenia.

ŻYCZĘ SZCZERZE SUKCESU I POMYSŁU NA SIŁOWNIE! Jeśli chcesz napisz na PRIV kontakt do siebie a przedstawie dużo innych pomysłów. POWODZENIA!
Gaucho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2015, 10:08   #6
miszmasz

dogadać się z osobą zajmująca się crosfitem w przemyślu bo to jest obecnie bardzo popularne. i na tym się skupić
miszmasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2015, 20:32   #7
wiesiu77

To ja napiszę swoją opinię.

Dużo wolnych ciężarów, chodzi mi żeby nie brakowało i nie trzeba było czekać. Czyli po dwie/ trzy ławki (prosta skos góra i dół) tak samo bramy i ogólnie wszystko. Karnet 100 zł to na przemyskie warunki dużo. Siłownia na rynku ma w tej cenie karnety( z tego co wiem tam sprzętu nie brakuje). Muzyka nie z radia tylko dobra motywująca muza). Odżywki dobrze by było mieć dostęp do takiego baru z odżywkami )koktajle i takie tam przed i po treningu, przed treningówki wiadomo full opcja). Sprzęt do aerobów jest istotny i ważny szczególnie przy redukcji więc bieżnie i to też kilka żeby nie trzeba było czekać, tylko wpadasz i jedziesz. Dobrze, żeby był trener ale nie po 4 tygodniowym kursie, tylko koleś z papierami doświadczeniem, chodzi mi zajęcia np. crossfit, kegle i takie tam, więc co za tym idzie musisz mieć miejsce na tego typu zajęcia. No i dla kobiet to nie tylko aerobic ale właśnie trener który zrobi porządny trening z ciężarami( nie chodzi mi o pakowanie tylko o ...[wiadomo o co chodzi no nie :D]. Parking jak najbardziej, miejsce na rower oczywiście. Generalnie dla klientów którzy mają karnety powinny być zniżki w sklepiku z suplami i barze z suplami. Godziny otwarcia, co jak co żyjemy w czasach gdzie ludzie różnie pracują, więc 24/dobę 7 dni w tygodniu.
wiesiu77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2015, 14:42   #8
madziulka

Jak na mnie cena + personal training
madziulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2015, 14:08   #9
Shiliat

Byłem w Rzeszowie w CityFit. I proszę to samo. Choć tam jest trochę za dużo bieżni rowerków orbitreków. Strefa ciężarów wolnych jest spoko Ale czasem może zabraknąć 15 i 20kg.
Shiliat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2016, 12:06   #10
lukirobo1984

Witam,

o której wsi piszesz? może podjadę jeśli warto? pozdrawiam
lukirobo1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania