R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-12-2013, 15:59   #221
Weronika1

Domyślnie Odp: Psy do adopcji

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „NADZIEJA” w Przemyślu zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową Znaleźliśmy się wyjątkowo w dramatycznej sytuacji finansowej. Zima to okres bardzo trudny dla zwierząt z powodu zimna a także dla nas, bo skończyły się pieniądze na ich utrzymanie.
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i utrzymujemy się z datków ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los niechcianych i skrzywdzonych przez los lub człowieka zwierząt. Prowadzimy akcje przejawiające się min. w sterylizacji i dokarmianiu kotów wolno-żyjących ok. 300 Poza tym utrzymujemy w domach tymczasowych - psy, które nie nadają się do schroniska. Interweniujemy w sprawach złego traktowania i niemal ciągle napotykamy zwierzęta bardzo głodne i zaniedbane.
Każde ze zwierząt ma swoją indywidualną historię, czasami bardzo bolesną. Pomóżmy im zatrzeć złe wspomnienia i sprawmy , by wciąż miały podstawy wierzyć w ludzką dobroć. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy gest dobrej woli.
Dziękujemy z góry w imieniu naszych podopiecznych za okazaną pomoc .

KRS : 0000307418
Nr konta: 03 109 02750 00000001 09476 057
Bank Zachodni WBK SA W Przemyślu
Weronika1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:45   #222
Weronika1

Podaruj 1% dla Stowarzyszenia
Niezbędne dane:
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA"
KRS 0000307418
Koniecznie z dopiskiem "Dla bezdomnych Zwierzat"

Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować za ubiegłoroczną pomoc
w postaci przekazanego 1 %. Uzyskane pieniądze wykorzystane zostały
i będą wykorzystywane głównie na leczenie zwierząt.
Serdecznie dziękujemy.
Stary 22-05-2015, 11:45   #223
pustynnyraj

Witam! czy ktoś adoptował w ostatnim czasie ze schroniska w Orzechowcach jakiegoś pieska? Czy ciężko jest z procedurą adopcyjną?
Miałam upatrzonego psa w krakowskim schronisku (wiem, wiem po co szukać aż w krk kiedy są potrzebujące psy obok naszego miasta). Ale akurat w Krk pies bardzo mi się spodobał - będąc tam na weekendzie chciałam owego psa zabrać na krótki na spacer aby się z nim zapoznać. Zrobili mi tyle problemów z tym spacerem, jakby dosłownie zniechęcali ludzi do adopcji! Żeby pochodzić po ZAMKNIĘTYM terenie schroniska musiałam zostawić dowód i jeszcze chodziły z nami DWIE WOLONTARIUSZKI! Okropnie mnie to zraziło, że mogę psa głaskać tylko pod nadzorem dwóch bab- to było krępujące.
Dlatego jestem ciekawa czy w Orzechowcach jest może troszkę luźniej i można sam na sam pobyć z jakimś psem żeby go poznać a potem adoptować?
pustynnyraj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 10:05   #224
Weronika1

Myślę , że nie powinno być problemu z adopcją psa . Oczywiście są określone warunki adopcyjne . Wiadomo ,że nikt ze schroniska nie odda psa na łańcuch lub gorsze warunki niż w schronisku . Jeśli jest to dobry dom to na pewno nie będzie problemu. Należy sobie zadać pytanie jaki to ma być pies ? czy do bloku czy na podwórko , jak duży, w jakim wieku .Trzeba mieć też świadomość, że z adopcja wiążą się obowiązki. Zapraszam do schroniska http://www.schroniskoorzechowce.pl/i...tid=3&Itemid=7
Stary 22-06-2015, 17:42   #225
pustynnyraj

Tak, ja wiem, że są umowy, ankiety wizyty itp., Mi chodzi o poznanie psa w schronisku. Przecież muszę go poznać, chciałabym bez zostawiania dowodów po prostu zabrać psa nawet po terenie schroniska na spacer, po prostu "go poznać". Ale jak słyszę już na wstępie, że na głupi spacer mam zostawić dowód osobisty (żeby jeszcze go skserowali czy cokolwiek) i mam asystę dwóch Pań krok w krok (cały czas na terenie schroniska) to no niestety ale tak psa nie poznam ani nie wezmę... w Rzeszowie w schronisku jest fajna opcja "godzina z bezdomniakiem" i można sobie psa zabrać na spacer i sprawdzić czy się przypodoba.. i to rozumiem.
pustynnyraj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2016, 11:30   #226
lukirobo1984

problemu z adopcją raczej nie będzie, najlepiej jeśli jest taka możliwość, to na początek proponuję kilka wizyt w schronisku z psiakiem, którego chcemy adoptować...
lukirobo1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2016, 08:52   #227
Mandrzejczyk

czy coś wiadomo w sprawie pieska?
Mandrzejczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2016, 13:26   #228
jaro77.1981

witam,

mam pytanie, czy karmę również można przywieźć do schroniska?
jaro77.1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2016, 14:38   #229
Weronika1

Na pewno nikt nie pogardzi karmą
Stary 24-04-2017, 08:25   #230
niki

Awatar niki

A na jaki adres można wysłać paczkę z rzeczami?
niki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania