R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne   X-CAD.PL Oprogramowanie CAD, Projektowanie 3D, AutoCAD

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2005, 08:13   #1
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

mam pomysl, moze juz byl i to tylko moje daremne wysilki nie mniej jednak chcialbym sprobowac chodzi o schronisko w orzechowcach kto byl wie jakie warunki tam panuja a kto nie to zapewniam ze nie sa one na poziomie zadnych standardow:/ tak czy siak chcialbym poczatkiem stycznia zrobic akcje pomocy dla owych zwierzat i zebrac kase na budowe jakiegos krytego budynki lub chociaz dachu czy ogrzewana w istniejacym
jak? otoz pojsc do dyrektora kazdej szkoly i zaproponowac by pudelko czy puszka z odpowiednim ogloszeniem wisialy w glownym holu szkoly czy przy wejsciu przez powiedzmy tydzien i aby kazdy dal chociaz zlotowke, taka suma to nieduzo a dzieci jest przeciez mnostwo
to jest pomysl surowy i trzeba go dopracowac teraz chcialbym uslyszec wasze opinie na ten temat i ew. pomysly lub propozycje wspolpracy i pomocy w zrealizowaniu tego celu
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 10:19   #2
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia
Domyślnie Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

A ja tam zgarnęłabym od prezydenta w dniu otwarcia stoku - manifestując, że my tu się bawimy, a tam pieski marznął i głodują.

Ostatnio edytowane przez em : 22-05-2008 - 06:13.
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 12:42   #3
kiks

Em wyczuwam ironię i sarkazm. To, że norek nie jest twoim przyjacielem nie musiz odrazu go zbutować. Popieram jego akcje i deklaruje pomoc.
kiks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 12:48   #4
Bonia

Awatar Bonia

Red face Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

hmm pomysl jest dosyc ciekawy, mysle ze znajdzie sie sporo dzieci, ktore chcialyby pomoc tym zwierzakom. Ale trzeba by bylo dopracowac gdzie mialyby byc te puszki, i zeby tez byly bezpieczne
Moim zdaniem powinny byc rowniez jakies pojemniki na sucha karme dla zwierzat (np. kasza), poniewaz jest tez wiele ludzi nieufnych i woleli by sami kupic pokarm, niz dawac komus pieniadze...
No to byloby na tyle
Bonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 13:26   #5
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Mnie taka akacja w ogóle nie interesuje. Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom a później zwierzętom. Najważniejsi sa ludzie a nie banda suk i psów. Nie interesują mnie schroniska dla psów, lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka lub inną instytucją pomagającą ludziom.
Takie jest moje zdanie. Wiem, że tym postem skieruję na siebie Waszą krytykę ale taki mam pogląd i go nie zmienię.
RobertoBaggio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 14:54   #6
Bonia

Awatar Bonia

Post Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

nie musisz go zmieniac, to jak sam powiedziales Twoj poglad. Kazdy pomaga temu, komu ma ochote pomagac - proste.
Bonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 16:45   #7
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

hmm niby tak ale to ze psa ktos wyrzucil z domu to nie jego wina a to ze ludzie najczesciej przepijaja wlasne dochody i pieniadze z pomocy spolecznej to juz wlasny problem
kiks wielkie dzieki za poparcie, szczerze mowiac liczylem ze wlasnie ty sie odezwiesz jako pierwszy z pomocna dlonia tylko ze mi nie chodzi o karme ale przedewszystkim by warunki dla tych zwierzat byly lepsze i by nie zamarzaly w zimie jak to sie czasami zdarza takze trzeba bedzie sie tam wybrac i wziac od nich jakas plakietke czy legitke ze jest sie ich oficjalnym wolontariuszem i ze nie maja sie ludzie co bac dawac nam kasy a puszki mozna by umiescic w dobrze widocznych miejscach w szkolach na poczatek by zobaczyc jakie beda owoce tej pracy
kiks postaram sie zebrac jeszcze kilka osob i moze cos zdzialamy
Stary 13-12-2005, 17:47   #8
kiks

Niedawno na P24 był artykuł o schronisku - "sesja w rozmiarze xl". A tak poza tym, **** to też czasem człowiek:P
kiks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 19:20   #9
DariO

Awatar DariO

Cytat:
n0rek napisał:
hmm niby tak ale to ze psa ktos wyrzucil z domu to nie jego wina a to ze ludzie najczesciej przepijaja wlasne dochody i pieniadze z pomocy spolecznej to juz wlasny problem
Ale mysle ze Roberto mial na mysli pomoc biednym ludziom w doslownym znaczeniu tego slowa oraz niewinnym biednym dzieciom z rozbitych rodzin i domow dziecka (ktore tam sie znalazly rowniez nie ze swojej winy) a nie lumpom, a taka pomoc jest wazniejsza niz pomoc zwierzetom ktora rowniez uwazam za sluszna ale wyzszym celem jest pomoc potrzebujacym ludziom.
Stary 13-12-2005, 19:23   #10
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

ok ok ale organizacji ktore pomagaja ludziom jest mnostwo szczegolnie teraz gdy ida swieta, a tym zwierzakom nie ma kto pomoc
Odpowiedz

Tags
orzechowce, schronisko

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania