R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2005, 20:35   #11
demon1903

Awatar demon1903

Talking Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Ze szczerego serca popisuję się pod tym pomysłem. Byłem i widziałem "syf" panujący w Orzechowskim schronisku. Ale coż, nie maja kasy a to co mają to nic w porównaniu do potrzeb. Zresztą jakby ktoś miał chęć pogadać i dowiedzieć się wiecej na ten temat to zawsze można udać się do apteki przy Kamiennym Moście i poprosić Panią Wiśniewską, która się tym zajmuje (pracuje w aptece a społecznie w Towarzystwie Przyjaciół Zwierząt) i porozmawiać na ten temat. A tak na marginesie miejscem zbiórki pieniążków może też być jakaś mała zorgaznizowana akcja na przemyskim Rynku na przeciwko U.M z pełnym jak sądzę poparciem Pani Wiśniewskiej, którą to Pan Prezydent zna i cześc Radnych tez. Trzeba by było tylko z ową Pania pogadać i uzgodnić szczegóły.
A co do wypowiedzi "Roberto Baggio" na ten temat to zaskoczył on mnie porostu.
Przypuszczałem do tej do tej pory że jest on człowiekiem innego pokroju o dobrym sercu, który lubi ludzi i kocha zwierzęta. Ale okazało się to nieprawdą po jego poście w tym temacie
Cytat:
Mnie taka akacja w ogóle nie interesuje. Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom a później zwierzętom. Najważniejsi sa ludzie a nie banda suk i psów. Nie interesują mnie schroniska dla psów, lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka lub inną instytucją pomagającą ludziom.
Takie jest moje zdanie. Wiem, że tym postem skieruję na siebie Waszą krytykę ale taki mam pogląd i go nie zmienię.
"Ten kto nie lubi zwierząt nie ma dobrego serca też w stosunku do ludzi" Powiedzenie to jest ogólnie znane i sprawdza się w praktyce. Niestety Roberto Baggio ! Zmieniam zdanie na temat Twojej osoby, Nie podoba mi się Twoja postawa !!! Ty też !!! Jakim to ludziom pomagałbyś ? Chyba takim nic nie wartującym samolubom jak Ty ! Czy uważasz, że ludzie są lepsi od zwierząt? Mylisz się niestety. Jesteś człowiekiem konfliktowym w każdym calu a na dodatek "chłopskim filozofem" ! Ciekawi mnie kogo i co Ty lubisz oprócz samego siebie ? Zresztą sądzę że jakbyś mógł i dał radę to byś sam sobie "gardło podgryzł" taki jesteś niedobry...

P.S
A co do bandy "suk i psów" to popatrz gdzie indziej...
demon1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 20:40   #12
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

ot i kolejna wojna gotowa;]
roberto jak masz choc troche samozaparcia nie wszczynaj nastepnej klotni a ty demon pamietaj ze nie po to zostal stworzony ten temat by kogolowiek obrazac
a co do tej pani to swietna rada i wiadomosc, pojde do niej moze nawet jutro
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 20:51   #13
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia

Cytat:
Napisał kiks
Em wyczuwam ironię i sarkazm. To, że norek nie jest twoim przyjacielem nie musiz odrazu go zbutować. Popieram jego akcje i deklaruje pomoc.
Kiks, no wybacz, że norek moim przyjacielem nie jest, ale dziwne by było gdybym za takiego go uważała skoro w ogóle go nie znam. Co do norka nie mam względem niego wiekszych uwag i negatywnych uczuć, wiec proszę Cię mnie tu czy nas nie buntować.

A co do ironii to była może i malutka, no ale powiedzcie no... - miła akcja by byla Tak se na sankach zjechać z transparentem "Przemyśl24 pomaga zwierzakom i wszystkim w potrzebie - puszki na samym dole stoku" czy coś tam.. (Pewnie i tak by nikt nie zdążyl przeczytac:P)

Ech tam, nic już nie mówie..
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 20:54   #14
demon1903

Awatar demon1903

Kolego Norek coż za ingerencja w mój post??? Czy Ty mi grozisz? To że ktoś Ci dał funkcję moderatora upowaznia Ciebie do ingerencji w teśc mioch postów? Nikogo nie obrażam ! W moim poście nie ma słów uznanych za obrażliwe. A to co napisałem pod adresem R. B uważam za jak najbardziej stosowne, napisałem prawdę, to co myślę i sądzę że wiekszośc forumowiczów też tak myśli tylko nie chce tego pisać. Twoja wypowiedż zalatuje mi grożbą cenzury wiec zastanów się zanim coś napiszesz...
Stary 13-12-2005, 21:28   #15
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

?? przeciez nie poprawialem twojego postu ani nic z nim nie zrobilem, masz jakas paranoje cenzury, pozatym wcale ci nie grozilem tylko poinformowalem ze to temat w ktorym chcemy pomoc zwierzakom a nie wszczynac nowa klotnie;] a jak chcesz cos powiedziec o roberto to najlepiej zrobic to poprzez PW
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2005, 23:41   #16
demon1903

Awatar demon1903

Za dużo poprostu wtykasz swój nos tam gdzie nie wypada tego robić. Nic więcej. Nie mam osobiście nic do Ciebie ale zastanów się, czy przyjemnie by Ci było gdybyś był "uczniem" a nauczycielka zwracała by Ci za każdym słowem uwagi i zastrzeżenia co do Twych wypowiedzi chcąc byś to ujął jej słowami? Nie czuj się "rządzącym" bo Ci do tego daleko...
Stary 14-12-2005, 12:51   #17
kiks

Em, fajny pomysł z tym transparentem i sankami]:->
kiks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2005, 13:00   #18
em
moderator wnętrz

Awatar em

Kiks, no! Pewnie, ze fajny. Zastanawialam sie nawet nad tym aby w neglizu to zrobic.. dla zdrowia i zwrocenia wiekszej uwagi, ale to by byla jednak zbyt drastyczna reklama.. Zaiste byloby zabawnie.
Stary 14-12-2005, 13:02   #19
kiks

Popieram obiema ręcami !!!

Ale czy ktoś przez to nie straciłby wzroku??
kiks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2005, 19:29   #20
em
moderator wnętrz

Awatar em

A co nas ktoś obchodzi? Pieniądze najważniejsze! (Nie brać na poważnie)
Odpowiedz

Tags
orzechowce, schronisko

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania