R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne   X-CAD.PL Oprogramowanie CAD, Projektowanie 3D, AutoCAD

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-12-2005, 15:18   #21
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

ja sie wcale rzadzacym nie czuje, poprostu sie wpisuje
elo rym;P
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2006, 17:14   #22
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Mam takie pytanie czy wielmożni zwolennicy pomocy psom w Orzechowcach, poczynili jakieś kroki ku temu, aby zorganizować jakąś pomoc? Czy cały ten wątek to czysta, nieumiejętnie wykonana propaganda?

Za chwilę Wielmożny Alien znowu się przyczepi, że ponoć się czepiam, zrzędze i jestem zarozumiały itp. Nic z tych rzeczy... Po prostu się pytam, po śląsku pytom...co w tej szczytnej kwestii zostało poczynione... Znając życie na pewno WIELKIE NIC.
Zatem propaganda górą!!!
RobertoBaggio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2006, 01:23   #23
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

coz obecnie jestem w kontakcie z ludzmi ze schroniska i czekam na odpowiednie pelnomocnictwo aby poprowadzic ta akcje, inaczej nikt ci nie uwierzy "na slowo" ze jestes od nich
Stary 02-01-2006, 18:10   #24
guteq

Awatar guteq

Miasto: Przemyśl / warszafka
guteq

Roberto, litości... czemu tak wsiadłeś na n0rka ? Chłopak ma fajny pomysł, chce z dobrego serca coś zrobić - dlaczego go zniechęcasz?

"Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom" <--- no i co, "osobiście" pomogłeś, Roberto?

"lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka" - i co, zająłeś się?

Nie chcesz pomóc n0rkowi (czy komukolwiek innemu) ? Nie musisz, ale po co zaraz taka agresywna krytyka?!

Łatwo krytykować, lecz trudniej krytykować _konstruktywnie_. Znasz jakąś alternatywną akcję charytatywną? Twoim zdaniem lepszą? ZAPROPONUJ !
guteq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2006, 20:13   #25
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Nie będę proponował żadnych akcji dobroczynnych, w tym względzie jestem "socjalistą" i uważam że to państwo powinno łóżyć na tego typu działania. A wygłupy typu, pomóżmy psom to dla mnie paranoja w momencie gdy tylu ludzi jest potrzebujących. Tyle

LiBERALIZM RZĄDZI!!!
Stary 02-01-2006, 20:22   #26
Asia

Domyślnie

Norek i Kiks popieram w 100 %. Schronisko w Orzechowcach znam dobrze, cóż, może nawet lepiej niż wy, ale niestety jest to "znajomość" sprzed paru lat. W tej chwili nie wiem kto tam rządzi. Chętnie przyłączę się do takiej pomocy, mam tylko jedno "ale". Jeżeli są to znów p. Wiśniewska, a szczególnie p. Dżochowska, to będzie to pomoc zmarnowana. Norek, jeśli miałbyś ochotę to możemy o tym pogadać, ale szczerze mówiąc wolałabym na np. GG.

A teraz do RobetoBaggio. Prawda, jesteś poprostu chłopski filozof i nie chciałabym powiedzieć prostaczek, ale jednak powiedziałam. Były święta, komu pomogłeś, nakarmiłeś jakieś biedne dziecko, wspomogłeś ubogiego? Ja wiele razy uczestniczyłam w kwestach, na schronisko, ale też dla dzieci. Jak trzeba było to pracowałam fizycznie, nie raz sprzątałam tam boksy i wykonywałam inne czynności. Jeśli ktoś jest wrażliwy na los zwierząt to pomoże też potrzebującemu człowiekowi. A takich zajadłych i nieczułych ludzi, jak ty widziałam wielu, dużo krzyczeli i nie chciało im się pomóc nikomu, ani ludziom, ani zwierzetom.

Ostatnio edytowane przez em : 20-05-2009 - 19:01.
Asia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2006, 20:36   #27
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

A Ty jesteś Świętolibliwą Matką Teresą z Kalkuty!! Tylko Cię wynieść na ołtarze!!
Amen!
Stary 02-01-2006, 20:52   #28
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Asiu chetnie cie wyniose na oltarze jezeli to pomoze w akcji ktora staramy sie zorganizowac mysle ze zaraz po weekendzie uda mi sie zajac tym troche konkretniej bo teraz mam ogrom nauki na najblizszy zjazd:/ mam nadzieje ze uda sie uzbierac chociaz czesc pieniedzy ktore sa tam potrzebne
guteq thx za poparcie
Stary 02-01-2006, 21:02   #29
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Musicie się postarać o poparcie O. Rydzyka albo byłego posła Dyducha... inaczej nie macie szans... :P
Stary 02-01-2006, 21:02   #30
Wojti 25

Awatar Wojti 25

Red face Pomoc dla Zwierząt

Asia podziwam ludzi którzy pomagają innym czy to dzieciom czy ludziom czy też zwierzętom. De facto Roberto lekko przesadził nazywajac Cię jak on to ujął ?? "jesteś Świętolibliwą Matką Teresą z Kalkuty!! Tylko Cię wynieść na ołtarze!! " Przyznam się nie spodziewałem sę takiej reakci od niego alo no cóż ? Każdy ma swoje zdanie. Chłopski filozof ? a myslałem że ja nim jestem ??!! Trzeba mieć wspaniałe serce żeby tak postępopwać. Jeżeli chcesz pomagać jestem za ale muszisz wziaść jedno pod uwagę "Nie wygrasz w pojedynkę"
Wojti 25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tags
orzechowce, schronisko

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania