R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne   X-CAD.PL Oprogramowanie CAD, Projektowanie 3D, AutoCAD

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Inne tematy > Forum Cafe

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-03-2009, 15:30   #1
Kobieta25

Domyślnie TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

Wybieram się do ginekologa na rutynowe badanie. Jestem w takim wieku że zależy mi żebym została przebadana kompleksowo i żebym miała choć cień nadziei że kompetentnie...
Proszę o wasze opinie o Przemyskich ginekologach publicznych i prywatnych, miłoby było gdyby owa opinia była potwierdzona jakimiś konkretnymi argumentami.
Może zacznę ja.
Do tej pory byłam u Pani d. Pawędzkiej. Jest lekarzem na moje oko dobrym nie jednokrotnie pomogła mi, ale jeśli chodzi o badania to tylko ewentualnie cytologia. Poza tym jak się napewno wiele koleżanek ze mną zgodzi jest to lekaz krzyczący - lae cóż ma taki sposób bycia.
Dr. Maciurzyńska też w pożądku ale podobnie jak Pawędzka nie proponuje żadnych badań ponad tą cytologię, za to jest bardzo miła i nie lubi zapisywać leków antykoncepcyjnych młodym dziewczynom. Koleżanka mówiła mi że ta pani nie zauważyła że ma poblemy z ciążą i gdyby nie to że poszła do innego lekarza mogłoby się skończyć tragicznie.

Proszę o wasze opinie o innych lekazach ginekologach.
Z góry dziękuję
A.P
Kobieta25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 15:37   #2
Amelius
Na-nosek

Awatar Amelius

Miasto: за кругозором...
Domyślnie Odp: TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

Hołówka jest dobry, zleci badania, mówi konkrety, przy tym jest wychowany i uprzejmy.
Jeśli chodzi o USG to najlepsze robi pan Mikrut, czy jakoś tak, przyjmuje prywatnie na Wałowej.

Na pewno nie idź do lekarzy przyjmujących w szpitalu wojskowym: niemili, aroganccy, dostaniesz hormony bez badań, co jest dla mnie największą pomyłką, a badania (jeśli w ogóle zlecą) to z wielką łaską.

Ok, może mam złe doświadczenia, ale na kontrole jeżdżę do Krakowa do świetnego specjalisty.
Stary 06-03-2009, 16:01   #3
Youstynka
Youstynkus Pospolitus ;)

Awatar Youstynka

Miasto: Przemyśl

Dr. Maciurzyńska jest dla mnie największą pomyłką... ale i takie przypadki się zdarzają. Byłam raz i nigdy więcej...
Obecnie chodzę do Dr. Sarzyńskiego który przyjmuje w przychodni na grunwaldzkiej koło S.P. 16. Moje siostry tam chodziły i szwagierka w czasie ciąży. Wszystkie zadowolone bardzo z Pana Sarzyńskiego. Ja w młodym wieku miałam problemy z cystą na jajniku i miałam ją operacyjnie usuwaną i teraz za każdym razem mam obowiązkowo robione USG (cysta lubi powracać). W innych gabinetach się z tym nie spotkałam. Co jeszcze... nie czuję się na fotelu jak u sadysty co niestety spotykało mnie u wszystkich Pań Ginekolog.
Przy przepisywaniu zlecił badanie na ilość hormonów w organiźmie. Poza tym jest bardzo sympatyczny.
Przyjmuje zarówno prywatnie jak i z NFZ. Ja chodzę do niego publicznie. W przychodni tej przyjmuje jeszcze Pani Ginekolog. Nie pamiętam jak się nazywa, ale podobno też jest dobrym ginekologiem (ale to już tylko ze słyszenia).
Jedyny minus jak dla mnie: długie kolejki... (chociaż to może i plus, bo kobiety by tak bez powodu do niego nie chodziły).
Youstynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 16:38   #4
St.Anger
Kryzysowa Narzeczona

Awatar St.Anger

Miasto: Warszawa

Pani Maciurzyńska powinna w ogóle nie zaczynać przygody z medycyną... Trzymać się z dala od niej!
Polecam Panią Hanasiewicz przyjmującą prywatnie na 3-go maja. Kompetentna, rzeczowa, skrupulatna... Wizyta niejednokrotnie trwa ponad godzinę, lekarka przede wszystkim ROZMAWIA z pacjentką, co jest ważne, bo niejednokrotnie z wywiadu można dowiedzieć się więcej niż na podstawie badania... Znam kilka kobiet, które do niej chodzą i wszystkie są zadowolone. Przed przypisaniem hormonów zawsze zleca badania....
Minus to również długie kolejki (kobiety w ciązy mają pierwszeństwo, przez co osoba umówiona na 15 może wejść nawet o 18)
O doktorze Szarzyńskim również słyszałam dobre opinie.
Stary 06-03-2009, 16:42   #5
Kobieta25

Widoczna jest solidarność jajników na tym temacie.
Dziękuję dziewczyny
Stary 06-03-2009, 16:51   #6
Youstynka
Youstynkus Pospolitus ;)

Awatar Youstynka

Miasto: Przemyśl

O właśnie St.Anger mi przypomniała, że właśnie tak chyba się nazywa Pani Ginekolog, która przyjmuje w poradni K razem z Dr. Sarzyńskim.
Youstynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 17:05   #7
St.Anger
Kryzysowa Narzeczona

Awatar St.Anger

Miasto: Warszawa

Cytat:
Napisał Youstynka Zobacz post
Co jeszcze... nie czuję się na fotelu jak u sadysty co niestety spotykało mnie u wszystkich Pań Ginekolog.
ee, bo to mężczyzna jest :D
Stary 06-03-2009, 17:09   #8
Kobieta25

Cytat:
Napisał Amelius Zobacz post
Hołówka jest dobry, zleci badania, mówi konkrety, przy tym jest wychowany i uprzejmy.
Jeśli chodzi o USG to najlepsze robi pan Mikrut, czy jakoś tak, przyjmuje prywatnie na Wałowej.

Na pewno nie idź do lekarzy przyjmujących w szpitalu wojskowym: niemili, aroganccy, dostaniesz hormony bez badań, co jest dla mnie największą pomyłką, a badania (jeśli w ogóle zlecą) to z wielką łaską.

Ok, może mam złe doświadczenia, ale na kontrole jeżdżę do Krakowa do świetnego specjalisty.
Jak możesz to podaj poszę jakieś namiary na Hołówkę, a jeśli chodzi o Mikruta to jakie robi USG dopochwowe czy zwykłe? A kogo polecasz z Krakowa bo tam też się wybieram więc czemu miałabym nie skorzystać...
Stary 06-03-2009, 19:01   #9
madziuu

Awatar madziuu

zgadzam się - P. Maciurzyńska - bardzo nieprzyjemna kobieta, brak możliwości zadawania jakichkolwiek pytań, zero wywiadu, rozmowy. Przychodzisz, badasz się, dostajesz receptę czy cokolwiek i wychodzisz.

A słyszałyście o Pani Magdalenie Kostera-Wydra (przyjmuje na 3go maja koło 'Pulsu')? Mam plan się do niej wybrać, więc miło by było usłyszeć jakieś opinie
madziuu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 20:15   #10
alien
bzzz.....

Awatar alien

Miasto: London, Ontario :]

http://www.zumi.pl/1414970,Gabinet_P...ysl,firma.html

Już mnie tu nie ma :D

Ćwierkacz
alien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania