R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemysl24.pl > przemysl24.pl

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2006, 20:34   #11
mlody_boy

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Odp: Uwaga, konkurencja

Ehh konkurencyjny serwis jakoś mi nie przypadł do gustu

A pomysł dobry, tylko ta nazwa strony.
Autor mogl by wymyśleć inna nazwe strony.
mlody_boy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2006, 17:28   #12
guteq

Awatar guteq

Miasto: Przemyśl / warszafka
guteq

Eeee, "konkurencja" to chyba jeszcze zbyt duże słowo - ekipa p24h.to.pl musi jeszcze sporo popracować nad zawartością swej strony, żeby osiągnąć taki stan, jaki aktualnie prezentuje przemysl24.pl

Ale to dobrze, że pojawia się kolejny serwis miejski, o ile tylko nie będzie mieszanką przeredagowanych niusów ze stron Urzędu Miejskiego i przemysl24.pl Jeśli tylko autor serwisu będzie miał do zaproponowania oryginalną zawartość, to będzie tylko z korzyścią dla prezentacji Przemysla w necie.

A co do nazwy... czy celowo wybrana, czy nie - to autor p24h.to.pl chyba sam sobie robi krzywdę wybierając tak nie-charakterystyczną nazwę. Lepiej zrobiłby, w/g mnie, pozostając przy poprzedniej nazwie, jest przynajmniej oryginalna.
guteq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2006, 18:07   #13
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia

A tam.. Nie ma co wnikać w konflikty.

Życzymy powodzenia naszej "konkurencji". Wszyscy w końcu mamy jeden cel - rozgłosić naszą mieścinę i przedstawić jej najlepsze walory. Także nie wygłupiajmy się przekrzykując się kto był pierwszy i kto od kogo "ściąga", bo to nieistotne.

Cała sprawa tylko śmiechu warta Moim zdaniem to dobrze, że jest kolejna strona o Przemyślu. I nieważne czy lepsza czy gorsza - ważne, że jest. Czyż nie?
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2006, 10:45   #14
tira-rira
www.frp.com.pl - zaprasza

Awatar tira-rira

Przez przypadek znalazłem stronkę o Przemyślu. Głównie bogato opisana historia. Stonka jeszcze chyba jest w budowie.
http://mispanda2.webpark.pl/moje_miasto.htm
Polecam.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

tira-rira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2006, 09:30   #15
tira-rira

Awatar tira-rira

A u naszej konkurencji (zajrzałem tam na chwilę) jakoś tak dziwnie pusto, brak żywej duszy, ostatnia aktualizacja chyba z 7 lutego, na forum również pusto. Mają zatrważającą ilość użytkowników - całych 2 zarejestrowanych z czego pewnie (nie chciałbym być złośliwy) jeden to admin a drugi to jego alter ego.

A przecież pisali, że:
Cytat:
Morał z tego taki: "gula Wam rośnie" nic więcej! Nie bądżcie pazerni i chciwi. Wasze bzdurne pisanie przyczyniło sie tylko najpewniej zwiększenia liczby odwiedzin na serwisach"Kameleon" i "P24h"
Widocznie jednak się nie przyczyniło
albo
Cytat:
Nie przypuszczaliśmy że można komuś wyrobić takiego "gula"...ale cieszy to nas i jeszcze raz dziękujemy za reklamę !
Uuuuu coś z tą reklamą nietęgo.

Hmm, myślałem, że będziemy mieli kolejną stronkę o Przemyślu a tu dupa.
Cicho i głucho.

Ale mimo wszystko życzę im powodzenia... mimo, że są tacy "porywczy"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Stary 24-02-2006, 09:34   #16
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Bardzo dobrze, konkurencja jest potrzebna. :P
RobertoBaggio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2006, 09:43   #17
tira-rira

Awatar tira-rira

Cytat:
Napisał RobertoBaggio
Bardzo dobrze, konkurencja jest potrzebna. :P
Ale to musi być zdrowa konkurencja Roberto, a nie nafaszerowana nienawiścią.

Stary 24-02-2006, 11:52   #18
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

i kiepskim wykonaniem;] zreszta juz zrezygnowali z tej nazwy, najwyrazniej jednak ta reklama nie byla taka jakiej oczekiwali
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2007, 09:57   #19
piter

Szlag mnie trafil arece totak mi sie trzesa ze nie trafiam w klawisz! Wg. mnie konkurencja to wspaniala rzecz; wymusza ochote do walki. Nasze forum powinno prowokowac do merytorycznych wypowiedzi i pokazac ze zalezy nam aby przemyslanie pograzeni w marazmie i niewirze ze cos tu mozna wskorac wzieli sie do pisania i obnazania idiotyzmow z jakimi mamy do czynienia na codzien.Wladza widzac ze nikt ich nie krytykuje nabiera pewnosci ze wzs
wszystko jest cacy a ona sama idealem! Do tego dochodza nasze lokalne media ktore same na siebie sciagnely bat i nikt nie chce tego chlamu czytac. No bo tam jest wiecej o medalach dla wladz niz tego co dla nas zrobily.A ja mam wrazenie ze opisanie tego co wlada przemyska dla nas robi powstalaby najciensza ksiazka swiata! Dlatego zachecam i prowokuje do pisania bo chyba tylko internet jest najmniej ocenzurowany.
piter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2007, 11:22   #20
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

chodzilo o konkurencje serwisu a nie polityczna i widze ze masz dziwna manie odgrzewania starych watkow:D
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania