R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2008, 10:44   #11
Randall

Domyślnie Odp: Auto gaz

Juga ul. Bukowa
Randall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2008, 18:52   #12
yankes_69
pseudomoderator

Awatar yankes_69

Cytat:
Napisał atram6412 Zobacz post
Jeżeli sekwencyjny wtrysk gazu to tylko Tarnów, Rzeszów lub Lublin. W Przemyślu nikt ich dobrze nie robi.
Ciekawe rzeczy opowiadasz. Ja osobiście sam mam kolejne auto na gazie, w tym drugie w którym ja zakładałem, obie instalacje robione w expercie na dworskiego, pierwsza tzw 2ga generacja, elektronika stag, reduktor lovato i jeździ już ponad 150 tysięcy km na gazie - zero problemów. Drugie to sekwencja, elektronika stag300, reduktor tomasetto, wtryskiwacze lovato, jak na razie zrobione ok 30 tysiecy km i również zero problemów. Więc proszę kolego nie mów że w Przemyślu nikt nie potrafi założyć sekwencji, nie jest to żadna filozofia, gdyby nie konieczność posiadania faktury za montaż oraz homologacji to sam bym sobie założył i wyregulował. Montaż sekwencji nie jest trudniejszy od montażu instalacji podciśnieniowej (1sza i 2ga generacja). Co do zakładu na focha to gdy chciałem założyć sekwencję do audi i przyjechałem to pan stwierdził, że konieczna jest zaliczka oraz parę dni zwłoki bo takie instalacje nie zakłada zbyt często, takie podejście wiele mówi. Gdy przyjechałem do experta to na pytanie "kiedy zakładamy" otrzymałem odpowiedź "Dzisiaj już nie wyrobimy, ale na jutro możemy się umówić". Nie żebym chwalił ten zakład bo słyszałem różne rzeczy o nich ale akurat mi się jakoś poszczęściło Cena instalacji była również mocno konkurencyjna bo za tą samą instalację zapłaciłem 10% mniej od tego co mi krzykneli na focha i na bukowej.
yankes_69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2008, 23:45   #13
Randall

Tarnow Rzeszow, Lublin - fajnie fajnie, gorzej jak z kazdym problemem trzeba jechac 100, 200 albo 300km. Moj tato ma instalacje BRC zakladana w Czakramie i wcale bym jej nie polecił.
Randall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2008, 16:05   #14
atram6412

Byłem kiedyś z kolegą w Ekspercie 2 pytać o instalację do Skody Oktavi z plastikowym kolektorem. Namawiano nas na zwykłą instalację na podzespołach kiepskiej firmy (Lech), zdecydowanie odradzano sekwencję sugerując ,że pieniądze można przeznaczyć na wakacje. Wg mnie błąd w sztuce, bo w miarę nowym aucie z plastikowym kolektorem nie warto oszczędzać. Może od tamtego czasu coś się zmieniło, ale nie mam zaufania do warsztatów które wyglądają jak slams -dojazd kocie łby, cementowa wylewka, nawet podnośnika nie mieli. No cóż , ale to Przemyśl...
atram6412 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2012, 20:14   #15
mlody_boy

Miasto: Przemyśl

Odgrzewam mojego kotleta sprzed 4 lat :D

Jak tam zmieniło się coś w naszych miejskich serwisach LPG?

Potrzebuję założyć sekwencje, kogo polecacie na dzień dzisiejszy ?? Nie interesują mnie partacze. Jestem skłonny wydać wiecej kasy za montaż i cała obsługę niż poźniej mam się bujać po innych serwisach i poprawiać. Proszę o konkretne informacje.

Pozdrawiam
mlody_boy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2012, 20:31   #16
dudi998

Awatar dudi998

http://www.autogazprzemysl.pl/
dudi998 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2012, 20:16   #17
kamill91

Miasto: Przemyśl/Francja

także polecam Perfect Gaz znają sie na rzeczy
kamill91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2017, 07:05   #18
wirus

Odkopię temat, bo dawno wpisów nie było, na chwilę obecną jakiego montera polecacie? Jakieś opinie o "JUGA" z bukowej?
wirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania