R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-06-2009, 20:38   #11
Stefan Darda

Domyślnie Odp: SFINKS dla "Domu na wyrębach"? - zagłosuj!

W ostatnią sobotę (13.06.2009), podczas XVI Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki w Nidzicy rozstrzygnięto plebiscyt literacki "SFINKS 2009", który miał wyłonić najlepsze utwory literatury fantastycznej roku 2008.

Oto wyniki:

Plebiscyt na POLSKĄ KSIĄŻKĘ ROKU:

Łączna liczba głosów: 2706

1. Wydawca: Powergraph, Autor: Kosik Rafał, Tytuł: Kameleon, Głosów: 656
2. Wydawca: Runa, Autor: Piskorski Krzysztof, Tytuł: Zadra tom 1, Głosów: 496
3. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Piekara Jacek, Tytuł: Płomień i krzyż tom 1, Głosów: 389
4. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Białołęcka Ewa, Tytuł: Wiedźma.com.pl, Głosów: 363
5. Wydawca: Videograf II, Autor: Darda Stefan, Tytuł: Dom na wyrębach, Głosów: 357
6. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Pilipiuk Andrzej, Tytuł: Oko jelenia: Drewniana twierdza, Głosów: 352
7. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Ziemiański Andrzej, Tytuł: Toy Wars, Głosów: 341
8. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Pilipiuk Andrzej, Tytuł: Oko jelenia: Droga do Nidaros, Głosów: 335
9. Wydawca: Runa, Autor: Brzezińska Anna / Wiśniewski Grzegorz, Tytuł: Na ziemi niczyjej, Głosów: 287
10. Wydawca: Fabryka Słów, Autor: Orbitowski Łukasz, Urbaniuk Jarosław, Tytuł: Pies i klecha. Tom 2 Tancerz, Głosów: 272

Powyżej wpisałem dziesięć powieści (laureatów) spośród czterdziestu sześciu książek nominowanych do nagrody "SFINKS 2009".
Mój debiut - "Dom na wyrębach" - zdobył wysokie (jak mi się zdaje), piąte miejsce. To również dzięki Wam!

Ogromnie dziękuję osobom, które swoim głosem przyczyniły się do tak wysokiego miejsca mojej debiutanckiej powieści "Dom na wyrębach".

Z pozdrowieniami,
Stefan Darda

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania