R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2009, 09:10   #11
Keck

Domyślnie Odp: Odrestaurowano bunkier na linii Mołotowa z 1941 r.

Cytat:
Napisał frystylez Zobacz post
. Przed nim i po nim w taki sam sposób pomagało jeszcze kilku chłopaków (mniej lub bardziej) ale faktycznymi "TWÓRCAMI" od początku do końca jest Grzegorz i Tomasz
I dlatego gwoli ścisłości i z szacunku dla ich pracy warto ich nazwiska wymienić, albo nie mówić że jest to i wyłączny sukces panów x czy y, jest to efekt zbiorowej pracy wielu osób, i tak powinien być przyjmowany...ale widzę że przydawanie sobie zasłóg i marginalizowanie wkładu innych jest w Przemyślu nagminne..:/
Keck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2009, 18:28   #12
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl

masz jakis kompleks?
Goscie zaczeli i skonczyli prace, to kto sie przewinal miedzy czasie nie ma znaczenia, najwyrazniej nie byl dosc wytrwaly w tym co robil
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2009, 19:59   #13
carlos

Miasto: Miasto sexu i biznesu;)

Łukasz, odpuść…… głową muru nie przebijesz!!!

Grześ! Byłem, widziałem i podoba mi się
Gratulacje!
Stary 07-06-2009, 20:48   #14
PROJEKT 8813

Dzieki tylko jakos tak szybko sie zwinales.
PROJEKT 8813 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2009, 21:30   #15
frystylez
Black sweet coffe

Awatar frystylez

Cytat:
Napisał Keck Zobacz post
I dlatego gwoli ścisłości i z szacunku dla ich pracy warto ich nazwiska wymienić, albo nie mówić że jest to i wyłączny sukces panów x czy y, jest to efekt zbiorowej pracy wielu osób, i tak powinien być przyjmowany...ale widzę że przydawanie sobie zasłóg i marginalizowanie wkładu innych jest w Przemyślu nagminne..:/

No właśnie nie..uważam podobnie jak NOREK jeśli się za coś zabierasz zrób to do końca. Chłopaki mają teraz swój projekt niech go robią-ocenimy jak skończą. Nie wygłaszaj więc proszę, że nie jest to wyłączny sukces "panów X czy Y". Otóż jest i to niepodważalny. Jakby prace zatrzymały się na tym etapie, na którym jeden z gości, których opisujesz pracował i raptem zakończył to dziś nie było by z tego nic. Dlatego pisz rzetelniej. Dlaczego reszta chłopaków, którzy nad tym pracowali/pomagali nie domaga się jakiś zasłUg i jakoś nie czują się zmarginalizowani? Ano z prostej przyczyny- wiedzą, że nie oni zaczęli ten projekt i nie oni go ukończyli. Toteż proszę przestań pisać "przydawanie sobie zasług" bo faktem jest że na laury zasłużyli sobie "pan x i pan y", którzy dotrwali i osiągnęli sukces.
Stary 11-06-2009, 12:12   #16
kokokinel

Zwiedzałem!!! Polecam!!!
Robi wrażenie liczbą pomieszczeń, można się pogubić :-))
kokokinel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2009, 20:29   #17
jacekwoj3

też byłem tam dzisiaj obiekcik jest super i fachowa obsługa odpowiada na wszystkie pytania,byłem razem z dwoma czlonkami ekipy eksploracyjnej z Biłgoraja (oczywiscie w niedzielnych ciuchach ,a nie w plamiakach jak zawyczaj chodzimy podczas eksploracji)nie przyznawalismy sie do tego, że znamy temat tych fortyfikacji i tylko słuchliśmy.Moje stwierdzenie jest takie kto co i jak robił obecnie nie ma wielkiego znaczenia wazne ,że obiekt wyglada ,tak a nie inaczej i szacunek dla autorów projektu i współtwórców.Dodam,że i to nie tylko moja opinia ale rownież kilku przedstawicieli ekip Bunkrowcow z całej Polski ktore gosciły w schronie we wrzesniu ubieglego roku, a ludzie Ci sa naprawde obeznani z tematem bo jako pierwsi zaczynali takie przedsięwzięcia w Polsce i według nich obiekt ten jest perełką na skale kraju.Dodam tylko,że dzisiaj wraz koledzy z Bilgoraja potwierdzili to( a sa to ludzie biegli w temacie i wspołpracujacy na bieżąco z red. Sikorskim z "Bylo nie mineło" i to własnie oni uratowali i zabezpieczyli nie zabetonowaną kopułe na Wielkim Dziale przed złomiarzami.

Mam nadzieje że nam uda sie rownież z obiektem koło rzezni.Pozdrawiam obsługe schronu od bunkrowcow z Polski i ekipy Biłgorajskiej , jak sie uda to moze we wrzesniu Was znowu odwiedzimy,choć nie planujemy noclegu na Borku lecz gdzieś własnie na Lini Molotowa.pozdrawiem jacekwoj3 czlonek ekipy redakcyjnej Bunkrowiec com. pl mysle że pan Grzegorz nas kojarzy z września ubiegłego roku.

Ostatnio edytowane przez jacekwoj3 : 14-06-2009 - 20:40.
jacekwoj3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2009, 11:25   #18
PROJEKT 8813

Witam pamietam pamietam i pozdrawiam ekipe z Biłgoraja Ciesze sie ze schron sie podoba lecz to nie wszystko caly czas cos dokladamy, teraz malowanie z zewnatrz rusza oraz dalsze prace oprzy robocie wejscia, mysle ze juz niedlugo stanie wkoncu przed bunkrem armata kalibru 45mm w stanowisku wiec zapraszam zawsze bedziiecie zadowoleni a jesli nastepnym razem bedziecie sie wybierac do Przemysla mozecie sie przespac u Nas w bunkrze choc i Borek stoi otworem jest juz wysprzatany i odmalowany w srodku. )
Stary 16-06-2009, 09:55   #19
Przemas
Tiocfaidh ár lá!

Awatar Przemas

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Przemas

Grzegorz, na PW wysłałem Ci informacje na temat tego co rozmawialiśmy ostatnio, jak będę znał termin konkretny to dam znaćjak najszybciej i można będzie zaczynać działania zaczepne.

Poza tym na maila wysłałem Ci tekst do sprawdzenia teżwiesz o czym.
Przemas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2009, 12:51   #20
PROJEKT 8813

Przemo dzięki z góry za wszystko. Odesłałem Ci na maila to o co prosiłeś w liście!!! Jak coś jesteśmy w kontakcie zresztą muszę się pojawić u Ciebie po ulotki !!!
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania