R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-05-2009, 14:36   #21
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia
Domyślnie Odp: serwis rowerowy

Ludzie to sobie problemy znajdą nawet w serwisie rowerowym.
Jedni wolą "speca", inny własne ręce, a jeszcze inni pewnie kupują po prostu nowy rower. Każdy robi jak woli i nad czym tu się rozwodzić.
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2009, 19:30   #22
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl

tak, przeniosl sie ze sklepu pare metrow wczesniej, takiego z uszczelkami itp

i drobny przelicznik, jezeli w serwisie za godzine pracy zaplacisz ok 10zl a zarabiasz np. 15zl to jaki sens jest robic cos samemu? nie dosc ze nic nie zaoszczedzisz to jeszcze mozesz spieprzyc
Chyba ze jestes jak ferdek kiepski i masz mnostwo czasu
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2009, 16:33   #23
toffi

Rower nie jest skomplikowaną maszyną i w czasach monobloków w zasadzie wszystko da się zrobić samemu. Oczywiście o ile ma się na to czas i ochotę
toffi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2009, 22:32   #24
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Cytat:
Napisał toffi Zobacz post
Rower nie jest skomplikowaną maszyną i w czasach monobloków w zasadzie wszystko da się zrobić samemu.

Chyba, że jest to rower wart 400 tys. euro na jakim Lance Armstrong wygrywał jazdę indywidualną na czas w wygranym Tour de France w 2006 roku.
RobertoBaggio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2010, 07:13   #25
szeggy

Awatar szeggy

Miasto: Przemyśl-Duńkowiczki-Żurawica

Pora odswiezyc troche temat bo w koncu wiosna i zakupy komunijne, a chce sie podzielic moimi spostrzezeniami w zwiazku z kupnem rowera w Przemyslu.
Chcac kupic rower to wyznaczylem sobie do sprawdzenia 5 sklepow w P-slu i teraz cos o kazdym. Suma jaka przeznaczylem na rower to 1500 zl typ - Cross.
1. "Rojax" na ul Mickiewicza - obslugiwal mnie mlody chlopaczek i zadawajac mu podchwytliwe pytania byl w stanie na nie odpowiedziec. Ja powiedzialem ze szukam roweru do 1500 zl to pokazywal mi same modele za 1499zl te tansze to sam mu pokazywalem w stylu "a czego nie ten za 1200". Ostatecznie podziakowalem i wykrecilem sie faktem ze czekam na wyplate.
2. "Arkus" na Bocznicy kolejowej - mila sympatyczna obsluga wiele mi doradzili ale ciezko ostatecznie bylo cos dopasowac do mojego wzrostu i wymagan.
3. Sklep na Wegierskiej ten po prawej - chyba najgorsza obsluga jaka widzialem i mialem wrazenie ze obslugiwal mnie wlasciciel, nie tyle ze nie przyjemny ale oschly do bolu, czulem sie jak intruz, powiedzialem ze szukam roweru do 1500 zl to ten pokazuje mi Krossa za 1800 zl i z usmieszkiem na twarzy mowi mi ze obnizy cene o 300 zl. Ale byl to model z u.b. roku i u konkurencji byl juz po 1100 zl ! a u niego laska bo obnizy o 300 zl ;/ Pozniej stalem jak debil bo niby szukal cos dla mnie ostatecznie po kwadransie czekania na nic wyszedlem.
4. Kross na Węgierskiej w dawnym browarze - nie istnieje albo duzy remont, w kazdym razie zamkniete
5. Kross na Mickiewicza - maly sklepik ale jakie rabaty! wlasciciel czasami szorstki w moim odczuciu ale wiedzial co i jak. Do ceny katalogowej to u niego trzeba obnizyc cene o jakis 200 - 600 zl ! Rewelacja jesli chodzi o ceny i mozliwosc sciagniecia nietypowych modeli. W tym sklepie tez kupilem rower a takze inne duperele ktore dostalem za pol ceny i nie musialem placic za montaz jak np wymiana przezutek Acera na Alivio itd
6. Innych sklepow nie sprawdzalem
szeggy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2010, 11:21   #26
PatricBateman

Awatar PatricBateman

Jest jeszcze Azymut na 3go Maja, bardzo porządny sklep i serwis, kumata obsługa, porządne firmy, możliwość negocjacji ceny jak również ściągnięcia wybranego modelu.
PatricBateman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 20:24   #27
and_y

Również kupiłem rower u gościa na Mickiewicza. 4 stówy mniej od katalogowej. A co ciekawe, katalogowo z przodu miał acere, a u mnie alivio, manetki deore zamiast alivio.

Polecam ten sklep.
and_y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 21:35   #28
dudi998

Awatar dudi998

ja mogę polecić Rojax na Mickiewicza.
pełen profesjonalizm. chłopaki znają się na rzeczy, w tym sezonie kupiłem tam dwa rowery.
dudi998 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2014, 07:25   #29
kadi

Odradzam serwis na rampie na Mickiewicza KOSTECH, (dawny sklep Arkus-Mik się zamknął, a obok niego goście, którzy handlowali płytkami ceramicznymi i cementem otworzyli teraz też sklep/serwis rowerowy). Mieli mi wyregulować przerzutki i hamulce. Hamulce tak zrobili, że jeden klocek prawie w ogóle nie odbijał, na co młody serwisant powiedział, że to wina starego mechanizmu V-Brake i już chciał mi go za 15zł wymieniać, ale zrezygnowałem, natomiast co do przerzutek to jak się kołem kręciło w powietrzu to ok, ale wystarczyło siąść na rower i pod obciążeniem przerzutki świrowały, mimo, że prosiłem aby przetestowali rower w terenie przed sklepem. Ponadto od razu mi chcieli połowę rzeczy w rowerze wymieniać, jakoby już to się do niczego nie nadawało.

Dałem rower znajomemu, który kiedyś prowadził serwis rowerowy, i psiknął mi WD40 do pancerza i fajki od linki hamulcowej i teraz hamulec odbija bez problemu, jak nowy, przerzutki też wyregulował bez problemu.
kadi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2014, 17:32   #30
RiceBoy
(^_^)

Awatar RiceBoy

Wyślij wiadomość przez Skype™ do RiceBoy

Cytat:
Napisał kadi Zobacz post
Odradzam
Dałem rower znajomemu, który kiedyś prowadził serwis rowerowy, i psiknął mi WD40 do pancerza i fajki od linki hamulcowej i teraz hamulec odbija bez problemu, jak nowy, przerzutki też wyregulował bez problemu.
było tak odrazu zrobić
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
RiceBoy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tags
rower, serwis, usługi

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania