R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Inne tematy > Hyde Park

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-07-2005, 12:47   #11
egzystencjonalistka

Awatar egzystencjonalistka

Miasto: Przemyśl
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goska
Jedyny dowod, to Twoja niewiedza ???
Heh Gosia to żeś dowaliła :D:D:D

egzystencjonalistka jest offline  
Stary 29-07-2005, 13:40   #12
tetryk

Domyślnie

Gośka, zostałem napromieniowany HAARPem i widzę przyszłość! Zaraz idę zagrać w totka. W poniedziałek będę już milionerem, ha ha ha!
Stary 29-07-2005, 20:52   #13
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Domyślnie

goska o ile dobrze pamietam to ty chcesz przekonac nas ze to istnieje, wiec tak jak w normalnym zyciu nie wirtualnym to TY musisz przedstawic NAM na tyle wiarygodne dowody bysmy mogli ci uwierzyc
n0rek jest offline  
Stary 30-07-2005, 01:51   #14
Goska

Domyślnie

Ja przedstawilam problem.
Nikogo nie zmuszam do wiary.
Madrzy poszukaja sobie potwierdzen sami.
HAARP, to jest instytucja, ktora istnieje na Ziemi i wie o niej miliony ludzi.
Ludzie o tej instytucji i jej programach pisza i mowia.
Kazdy przezywa rozne doswiadczenia dzieki dzialalnosci tej broni. Ja przedstawilam swoje.
Chodzi ci o dowod w postaci biletu na wystep dreczenia ludzi ???
Zastanow sie, czego chcesz !!!!
Goska jest offline  
Stary 30-07-2005, 07:09   #15
netka
Moderator

Awatar netka

Miasto: ~ Przemyśl ~
Domyślnie

Czy na każdym forum niepopularny temat musi być zawsze wyśmiewany??? Czy autor musi być atakowany??
Przecież można napisać nie wierzę w to bo to i to..
Ech... :?

A tak w ogóle gdzieś o tym czytałam ale pod innym kątem wykorzystania tej broni.. jak będę miała chwilkę czasu to poszukam i wkleję. :D

Zdaje się, że chodziło o tą tematykę 'W wielu publikacjach o tej broni mozna zapoznac sie z jej dzialaniem na pogode, na trzesienia ziemi i na ludzki mozg'.
netka jest offline  
Stary 30-07-2005, 11:12   #16
egzystencjonalistka

Domyślnie

Przemyślałam temat i zgadzam się z netką. Ludzie kiedyś też byli sceptycznie nastawieni do odkrycia Kopernika i innych uczonych. Fakt Polska - kraj zaściankowy zasze jest do tyłu. Może warto coś zmienić, stać się bardziej otwartym?
Artykuł przeczytałam dwa razy od deski do deski, rzeczywiście temat wydaje się absurdalny, ale kto wie co na górze knują za naszymi plecami.

Stary 30-07-2005, 16:36   #17
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Domyślnie

jestescie nienormalni... czy nie uwazacie ze gdyby usa posiadalo takowa bron to nie mialoby tylu wrogow tudziez problemow z terrorystami? mogliby wszystko przewidziec i zaplanowac
Goska chce takiego dowodu ze jak mi go pokazesz to powiem "o ja rzeczywiscie mialas racje" a nie zwierzen jakiejs chorej psychicznie osoby ktora zagubila sie w swoim wlasnym umysle i czyta ksiazki jeszcze bardziej debilnych osob ktore bija na tym niezla kase
n0rek jest offline  
Stary 30-07-2005, 18:04   #18
Magik

Miasto: Przemyśl \ Warszafka
Domyślnie

Przeczytałem cały artykuł.
Wg mojej oceny już sam tytuł „HAARP amerykańska tajemnica ” sugeruje czytelnikowi coś sensacyjnego – co w rzeczywistości nie tylko nie jest tajemnicą lecz wręcz przeciwnie.
Podstawy teoretyczne i praktyczne zastosowania fal elektromagnetycznych poznaje każdy polski obywatel począwszy od szkoły podstawowej.
Oddziaływaniem fal elektromagnetycznych na organizm człowieka zajmuje się wiele Instytutów Medycznych i innych o podobnej tematyce..

W Polsce poziom promieniowania elektromagnetycznego jest monitorowany i dane te są powszechnie dostępne podobnie jak dane o stanie pogody.

Na powyższy temat istnieje tak dużo publikacji, ze ich lista na łamach tego forum nie miałaby sensu.

Istniejące normy wartości natężenia promieniowania elektromagnetycznego w Polsce są jedne z najbardziej ostrych w europie.

Jeżeli Gosia uważa że amerykanie napromieniowują ją tajemniczym promieniowaniem elektromagnetycznym w Polsce, to jest jej tylko i wyłącznie sprawa.

Z technicznego punktu widzenia jest to po pierwsze niemożliwe ( wg obecnego stanu techniki) a po drugie gdyby coś takiego się zdarzyło, to powtórzyłaby się historia podobna do promieniowania po wypadku elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

Wierząc w te tajemnicze promieniowanie pozostaje jej do końca swojego żywota noszenie skafandra pokrytego warstwą aluminium i uziemionego (takie skafandry nosi obsługa wojskowych stacji radiolokacyjnych), bez uprawiania sexu .
Stary 30-07-2005, 19:37   #19
egzystencjonalistka

Domyślnie

Wiesz n0rek zauważyłam na tym forum, że jeśli nie jest coś po Twojej myśli odrazu kogoś obrażasz
Cytat:
Napisał n0rek
jestescie nienormalni...
Wybacz, ale takimi żałosnymi hasełkami nic nie wskurasz. Każdy ma swoje zdanie, dlatego powinieneś to uszanować. O ile wogle wiesz co znaczy słowo szacunek :>

Stary 31-07-2005, 02:16   #20
Goska

Domyślnie

Jezeli kogos interesuje, jakiej broni uzywa USA w Iraku, to prosze wystukac na wyszukiwarce Google "US secret weapon in Iraq".

Fale elektromagnetyczne lub fale radiowe nie maja nic wspolnego z promieniowaniem jadrowym i go nie powoduja.

Prosze nie sluchac pseudo- uczonych na tym forum. Prosze przeczytac fachowa ksiazke o broni HAARP.
Goska jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania