R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-08-2013, 09:22   #1
baja

Domyślnie Licówki na zęby w Przemyślu

Witam, myślę o założeniu licówek na przednie zęby, mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego stomatologa, który się tym zajmuje? Jaki jest w ogóle cennik za takie usługi?
baja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 15:01   #2
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Odp: Licówki na zęby w Przemyślu

w przemyslu to tylko Ledwoń, ale on konkretnie nie jakis inny stomatolog z jego "gabinetu", ceny wprawdzie ma warszawskie ale robi solidnie, nie polecam za to Omega-Dent na grunwaldzkiej, ceny kosmiczne a jakosc wykonania slabiutka
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 18:02   #3
moraski

Omega dent omijajcie wielkim łukiem- totalna padaczka za wielką kasę, byłem, odradzam
Ledwoń ok. dobrze ale drogo ...
Complex dent na Grunwaldzkiej, byłem, widziałem, polecam, solidnie , fachowo i nie wygłupia się z cenami
moraski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 18:30   #4
Mirekos

Awatar Mirekos

Ja tez polecam gabinet Ledwonia, ale mi robiła tam pani Ruczak i jestem bardzo zadowolony.

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz
Mirekos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 18:39   #5
baja

A jak taka przyjemność wygląda cenowo? Orientujecie się może?
baja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 18:53   #6
Mirekos

Awatar Mirekos

dałem 370 za jedną, robiłem parę dni temu wiec cena aktualna.

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz
Mirekos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 19:48   #7
malybobek

Awatar malybobek

Mam licówki na 4 przednich zębach, robione w gabinecie na słowackiego u pani stomatolog Ląg-Dąbek. Nie pamiętam nazwy, ale gabinet znajduje się zaraz obok przystanku i biblioteki. Cenowo nie wiem jak wychodzi, bo miałam zniżkę- za to, że wszystkie zęby u niej leczyłam. Ogólnie to chwalę sobie i inni też
malybobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 21:17   #8
setka

Miasto: Amsterdam

Ja niestety nie polecam tego gabinetu u pana Ledwonia. Byc może on sam jest ok ale pozostali stomatolodzy juz nie bardzo. Bylem tam ze swoja dziewczyna w lutym. Umawiaja po kilka osob na ta sama godzine liczac, ze ktos nie przyjdzie i beda mieli caly czas ruch. Czekalismy ponad 1.5 godziny bo umowili kilka osob na te sama godzine. Jak stomatolozka dowiedziala sie ze nie mieszkamy w pslu i wyjedzdzamy pod koniec tygodnia nagle okazalo sie ze co drugi zab jest do robienia. Ceny z kosmosu. Zalozyli plombe, ktora po powrocie do domu wypadla po 2 tygodniach i jak tu reklamowac? Koszt wylotu przyjazdu do psla znacznie wiekszy niz lokalni stomatolodzy. Pojechalismy u nas prywatnie zaplacilismy i wiem, ze nie warto robic zebow w pslu. Nie polecam szczegolnie tym przyjezdnym z zagranicy. Jak jest duzo osob to wiadomo masowka.... a jakosc kiepska.
setka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 21:19   #9
yankes_69
pseudomoderator

Awatar yankes_69

Cytat:
Napisał Mirekos Zobacz post
Ja tez polecam gabinet Ledwonia, ale mi robiła tam pani Ruczak i jestem bardzo zadowolony.
Pani Daria Ruczak jest zdecydowanie godna polecenia.
yankes_69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 22:40   #10
atram6412

Leczyłem zęby u pani Darii Sawki obecnie Ruczak i byłem zadowolony. Zarówno pani Ruczak jak i cały gabinet Ledwonia na wysokim poziomie. Byłem jej klientem jakieś 10 lat.

Teraz jednak korzystam z usług pana Marcina Skóry na Zacisznej. Głównie z powodu bliskości zamieszkania. Ceny dużo niższe, sprzęt taki sam jak u Ledwonia (kamera, RTG, mikroskop) , stomatolog młody ale by pozyskać renomę przykłada się bardzo do pracy i o masówce nie ma mowy.

Nie widzę powodu by przepłacać u Ledwonia.
atram6412 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania