R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Sport, turystyka i rekreacja > Paralotnie w Przemyślu i okolicach

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-01-2009, 13:19   #21
relax1

Awatar relax1

Miasto: Przemysl
Domyślnie Odp: stowarzyszenie?

Cytat:
Napisał prodi65
Ślepy jestem, czy co? Zazwyczaj jak wchodzę na przemyskie forum to czytam co w "trawie piszczy", nie tylko na naszym podforum. Amelius mnie oświecił, na podforum inwestycje w Przemyślu i okolicy toczy się też podobna dyskusja, powiedziałbym nawet bliźniacza, tylko tam jakoś więcej zainteresowania.

Nie chodzi o to żebym chciał bruździć, ale tam też nie ma za wielkiego zainteresowania, bo tylko trzy osoby są aktywne , a reszta od przypadku do przypadku.Ot , przemyskie zainteresowanie!!!! Gdyby za to płacili to pewnie mielibyśmy całą radę miejską w wątku(celowo małymi literami) i pół magistratu!!!
Pozdr Relax

Ostatnio edytowane przez em : 29-05-2009 - 19:59. Powód: poprawka błędu w zapisie
relax1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2009, 19:47   #22
prodi65

Awatar prodi65

Thumbs up Odp: stowarzyszenie?

Prawie skończyłem projekt regulaminu stowarzeszenia, jako że jest to, zarys dokumentu prześlę go Wam jutro na priva i proszę o wnikliwe przeczytanie oraz "konstruktywne" wnioski i propozycje. Krytyka wskazana, mam czasami zapędy biurokratyczne (nawyk do wyeliminowania, a w lotnictwie jak Wiecie, eliminuje się przez ......)

pozdro. prodi

ps. oczywiście priv, dla tych co wykazali zainteresowanie (bo to ewentualni założyciele).
prodi65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2009, 06:58   #23
prodi65

Awatar prodi65

Popatrzcie na swoją pocztę e-mail, bo tam przesłałem projekt regulaminu.

pozdro. Prodi

ps. przeglądnijcie uważnie, bo błędów z całą pewnością parę popełniłem.
Stary 03-01-2009, 22:18   #24
prodi65

Awatar prodi65

No i błędy były, ale w sumie niewielkie. Trochę poprawek i gotowe. Może spotkamy się przyszłym tygodniu, by sfinalizować przedsięwzięcie?, jak wasza dyspozycyjność?

pozdro. prodi
Stary 03-01-2009, 22:27   #25
Amelius
Na-nosek

Awatar Amelius

Miasto: за кругозором...
Domyślnie

Guteq i ja- dyspozycyjność zerowa, warszafka

ale nami się nie kieruj, proszę tylko o info.

Ostatnio edytowane przez em : 29-05-2009 - 19:59.
Amelius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2009, 12:58   #26
BRUNO10

ja za spotkaniem
BRUNO10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2009, 18:54   #27
prodi65

Awatar prodi65

Sorry, że siedzę cicho, ale przyczepiło się do mnie "choróbsko". Ale tak siedząc i nudząc się znalazłem coś takiego:

(... dniu 16 listopada 2005 r w Sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbyło się spotkanie z udziałem władz Miasta Przemyśla, Starostwa Powiatowego w Przemyślu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Ponadto w spotkaniu udział wzięli wójtowie i burmistrzowie gmin ościennych.

Spotkanie było kontynuacją dyskusji odbytej 10 października br. efektem, którego było wypracowanie wspólnego stanowiska w sprawie przyszłości i kierunków rozwoju terenów przygranicznych. Dzisiejsze rozmowy dotyczyły sfery związanej z rozwojem infrastruktury

Przedstawiciele przygranicznych powiatów i gmin województwa podkarpackiego, zebrani na spotkaniu, które odbyło się w Przemyślu w dniu 16 listopada 2005 r. wyrażają potrzebę podjęcia działań oraz uwzględnienia wnioskowanych priorytetów inwestycyjnych we wszelkich opracowaniach dotyczących planowania przestrzennego i rozwoju regionalnego.

Wspólnie wypracowane wnioski w zakresie zadań ponadlokalnych mają na celu poprawienie atrakcyjności gospodarczo-inwestycyjnej regionu, ze szczególnym wskazaniem poniższych inwestycji:

1. Sieć lokalnych lotnisk i lądowisk :
• Lądowiska :
- w rejonie Przemyśla – gmina Medyka lub Żurawica,
- w rejonie Huwnik - gmina Fredropol,
- w rejonie Cieszanowa.
• Lotnisko :
- w rejonie Arłamowa - gmina Bircza, ...)

i co cała para poszła w gwizdek?. Mamy 2009 r. a po powyższym już nie znalazłem niczego, co wskazywałoby na choćby na próbę realizacji tych wniosków. Chyba, że się mylę i źle szukałem.

pozdro. prodi

ps. dla PPG wystarczy to co jest, ale lądowisko to szansa na loty holowane
Stary 18-01-2009, 22:31   #28
prodi65

Awatar prodi65

No i stało się!. Dzisiaj doszło do spotkania założycielskiego stowarzyszenia. Uczestniczyli Bruno, Edek, Józek, Marcin, Ozyrys, Relax i ja. Przyjęto nazwę Przemyska Grupa Paralotniowa "Latam Bo Chce", przyjęto regulamin i ustanowiono przedstawiciela stowarzyszenia. Zostałem nim ja, choć miałem na myśli Relax-a, ale ten "politycznie" wmanewrował się w przewodniczenie zebraniu i stało się jak stało. Nadmieniam, że do zarządu wybrano Marcina i Józka. Marcin zobowiązał się do stworzenia i prowadzenia strony www, przejmujemy też koszty dzierżawy górki w Łuczycach. Bruno i Ozyrys zapewnili zaplecze rozywkowe, a Relax zaprezentował się medialnie (ma chłop talent). No cóż, teraz należy złożyć kwity w Urzędzie Miasta i odczekać 30 dni na uprawomocnienie się, a potem do boju.

pozdro. Prodi

ps. pracy, nie będzie brakować, już ja wam to zorganizuję )))

Ostatnio edytowane przez prodi65 : 18-01-2009 - 22:33. Powód: bład w pisowni
Stary 19-01-2009, 08:00   #29
relax1

Awatar relax1

Miasto: Przemysl
Wink Odp: stowarzyszenie?

Cytat:
ps. pracy, nie będzie brakować, już ja wam to zorganizuję )))

a dupsko to się aż nam marszczy ze strachu Prezesie!!!!!!!!!
Pozdr Relax

Ostatnio edytowane przez em : 29-05-2009 - 20:00. Powód: poprawka w zapisie
relax1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 14:10   #30
prodi65

Awatar prodi65

Dokumenty dzisiaj złożone do Prezydenta Miasta, teraz 30 dni na uprawomocnienie
i 19-go lutego br. możemy działać (chyba, że Sąd Rejestrowy na wniosek UM lub Prokuratury nam zabroni - ALE ZA CO?).
Pozdro. Prodi

Ps. Jesteśmy winni Relax-owi, dwie koszulki, 1/10 ryzy papieru i trochę tuszu do drukarki, a dodatkowo gościu od rana opisywał nasze wczorajsze wyczyny "szczegółowo".
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania