R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-11-2012, 09:37   #1
MaQ

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Weterynarze w Przemyślu - nasze opinie i doświadczenia

Witam. Wielu z nas ma małe i duże zwierzęta. Jak to w życiu jest z nimi wiele radości, ale są też kłopoty. Na kłopoty dobry był Bednarski, ale dla naszych zwierzątek potrzebny jest dobry weterynarz. Nie chodzi o ranking ale o nasze spostrzeżenia. Jedni są dobrzy w leczeniu kotów inni psów jeszcze inni ... No właśnie opiszmy nasze dobre i złe doświadczenia. Zapraszam do dyskusji.
MaQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2012, 08:55   #2
Fagot

Domyślnie Odp: Weterynarze w Przemyślu - nasze opinie i doświadczenia

Od kilkunastu lat korzystam z usług dr. Fedaczyńskiego lecząc u niego moje koty. Poza dwoma beznadziejnymi przypadkami gdzie na ratunek było już za późno, wszystko zawsze odbyło się fachowo i bez komplikacji. Sterylizowałem tu kotkę i dwa koty. Cenię to że zawsze rozmawiamy otwarcie, a nawet możemy się o pewne sprawy spierać. Świetną opinię ma również jego syn. Jak to mówią: świeża krew. Wydaje się jednak, że nawet w tandemie nie są w stanie "przerobić" ten tłum pacjentów jaki codziennie przychodzi do lecznicy. Wiele razy widziałem ogromne zmęczenie po całodziennej, a często rozpoczętej jeszcze nocą (wypadki) pracy. To może odbijać się również na poziomie leczenia - diagnozowania. Korzystałem również z usług dr. Polichta, kilka lat temu, i wtedy uratował mojego psa gdzie wydawało się że to już tylko kwestia godzin.
Wtedy przyjmował osobiście i były to początki jego praktyki. Niedawno postanowiłem skorzystać z jego usług i niestety dostałem się, a właściwie moje kotki, w ręce jego praktykantów. Zaniedbano podstawową czynność jak odrobaczanie skupiając się na leczeniu innej dolegliwości i kotki nie przeżyły. Stwierdzenie "tak się zdarza" pogrążyło ich zupełnie. Oczywiście dr. Plicht jest tylko pośrednio odpowiedzialny, ale jednak. Myślę, że gdyby zaangażował się osobiście stałoby się inaczej.
Fagot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2012, 10:57   #3
MaQ

Najczęściej korzystam z lecznicy Fedaczyńskich bo najbardziej znana i tak jakoś wyszło. Bliżej mam gabinet weterynaryjny przy Borelowskiego ale kupowałem tam tylko środki na pchły i do odrobaczenia. Fedaczyńscy mają tę przewagę że czynne tam jest do wieczora a wiele gabinetów już zamkniętych chociaż są bliżej.
MaQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2012, 13:20   #4
Ruzyk

Jak dla mnie tylko lecznica Fedaczyńskich, uratowali mi już psa po potrąceniu przez samochód, gdzie dla innego weterynarza (nie będę mówił którego) pies był do uśpienia... oraz kota u którego inny lekarz spieprzył sterylizacje. Od czasu tych dwóch wypadków tylko lecznica Ada.
Ruzyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2012, 15:25   #5
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Podobnie u mnie, od lat lecznica Ada, raz komplikacje u psa po sterylizacji ale "poprawka" okazala sie skuteczna, Radek Fedaczynski ma ogromna wiedze i bardzo dokladnie oglada zwierzaki
Nie raz bylo tak ze w nocy czy w niedziele mnie przyjmowali.
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2012, 16:59   #6
HenryT

A co Ci dolegało?

Dołączam do głosów za Adą. Radzio wie, co dla zwierzaków dobre. Pamiętam, że jak mieliśmy po 15 lat, to już wtedy ojcu asystował przy operacjach.
HenryT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2012, 10:13   #7
Fagot

Trzeba oddać Panu Andrzejowi że ciężką pracą doprowadził do powstania kliniki. Duże oparcie ma w Radku który ogarnia także sprawy pozamedyczne. Ale...zbudowali dla siebie takie luksusowe "więzienie". Zdaje się, że niekoniecznie Radek jest z tego powodu szczęśliwy. Perspektywa pracy 24 godzinnej...piątek, światek i niedziela. Uff.
Fagot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2012, 14:07   #8
HenryT

Wiesz, jeśli robisz to, co lubisz, to ok.
Wtedy to nie więzienie.
Poza tym jak jest u siebie, to urlop może w każdej chwili wziąć
HenryT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2012, 14:49   #9
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia

Odradzam Czuchmana na rogu Grunwaldzkiej i Św. Jana (o ile jeszcze ma tam swój gabinet). Wybraliśmy go, bo był najbliżej a my byliśmy w trakcie (czego jeszcze nie byliśmy całkowicie świadomi) przygarnięcia kota z ulicy. Tak było najwygodniej i najszybciej, i najgorzej jak mogliśmy wybrać.
Stawiał błędne diagnozy, podawał niepotrzebne leki, nie potrafił nawet zdiagnozować świerzbowca usznego, przez co kot męczył się kilka miesięcy leczony bezskutecznie na jakieś bzdury.

Po jakimś czasie udaliśmy się do dr Głubisza z Borelowskiego i od roku korzystamy tylko z jego gabinetu. Z naszej obserwacji stwierdzam, że jest to dobry weterynarz, traktujący każdego zwierzaka indywidualnie. Pomimo, iż rzeczywiście troche wydaliśmy u niego na farmaceutyki, które może nie są najtańsze, ale mamy przez to pewność, że zastosował najlepsze leczenie. Niejednokrotnie był w bardzo fatalnym stanie, bo sierściucha mamy dość chorowitego. Jednak gdy zachodzi potrzeba - dzień czy noc chce zwierzęciu pomóc.

Natomiast wbrew temu co tu piszecie, osobiście spotkałam się z negatywnymi opiniami na temat lecznicy dr Fedaczyńskiego. Co prawda sama miałam tyle wspólnego z tą lecznicą, co pare lat temu przy odrobaczaniu netki huskiego ale mimo wszystko nie skorzystałabym z jego usług.

Ostatnio edytowane przez em : 28-11-2012 - 18:03.
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2012, 09:09   #10
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

moze to dlatego ze lecznica Fedaczynskich jest jedna z najstarszych (jak nie najstarsza) w Przemyslu i przewinelo sie przez nia mnostwo klientow a jak wiadomo wszystkim nie dogodzi
Sam bylem swiadkiem bulwersu telefonicznego klienta bo musial zaplacic kare za nie zaszczepienie psiaka na wscieklizne a przeciez lekarz mu o tym nie przypomnial ze sie konczy termin...
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania