R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Inne tematy > Forum Cafe

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-06-2009, 20:48   #1
madziuniad

Domyślnie Teraz ja pomaga w odchudzaniu .....

Witam
5 lat temu, po ciąży, bardzo chciałam schudnąć.
Stosowałam wiele diet, przeczytałam wiele książek, próbowałam chyba wszystkiego co było dostępne w aptekach, niestety nic nie przyniosło pożądanych, długotrwałych rezultatów..... aż wreszcie znalazłam
Schudłam 11 kg i 45 cm w obwodach i wagę utrzymuję do dzisiaj dzięki temu że zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam się supelmentować.
Nauczono mnie jak wykorzystywać suplementy i jedzenie aby było moim sprzymierzeńcem w utrzymaniu wagi i teraz ja pomagam, dzieląc się tą wiedzą z mieszkańcami Przemyśla i okolic.
Ja czuję się wspaniale a WY?
madziuniad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2009, 21:22   #2
em
moderator wnętrz

Awatar em

Miasto: Praemislia
Domyślnie Odp: Teraz ja pomaga w odchudzaniu .....

Cytat:
Napisał madziuniad Zobacz post
Ja czuję się wspaniale a WY?
Wybornie. A przepraszam ile kosztuje ta informacja o tej cudownej diecie? Bo szczegółów oprócz zachwalania swoich wyników nie zauważyłam.

Osobiście ja również mam cudowny sposób na odchudzanie i podziele sie całkowicie za darmo!

Sport! sport! sport! a jak zaboli to dalej sport
...i kilka urozmaiconych posiłków dziennie, nie x1 czy x2.

Poza tym, ograniczenie cukru, nikotyny, napoje gazowane typu pepsi bez Maxa ;D niezdrowych tłuszczy, pączków, cukierków, batoników, ew. jemy lody śmietankowe bez dodatków salmonelli, lub zajadamy sie sorbetami. Kawy nie pijemy, zieloną herbate pijemy, białą herbate, czerwoną herbate i każdą herbate byleby nie złą herbate. Nie jemy większości rzeczy, które są dobre i kupujemy na zielonym rynku np. taką kapuste i jemy ją, jemy i jemy.

Koniec.
em jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2009, 22:42   #3
n0rek
Twoja stara

Awatar n0rek

Miasto: Przemyśl

ale katorga

to moze ktos ma pomysl jak przytyc?:>
n0rek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2009, 23:12   #4
madziuniad

jestem mamą dwójki małych dzieci, pracuję zawodowo i prowadzę dom ..... nie mam czasu na sport, sport, sport ...
100% sukcesu w odchudzaniu = 70% odpowiednie odżywianie + 30% wysiłek fizyczny oczywiście ćwicząc schudniemy szybciej i efektywniej w centymetrach ale na obecnym etapie mojego życia nie mam możliwości poświecić 3 x w tygodniu po 1 godz na systematyczne ćwiczenia

a propos katowania ..... jedzenie jest dla ludzi, ja je lubię Ty nie?
organizm potrzebuje wszystkiego tylko w odpowiednich ilościach i porach

kapuścianą "przetestowałam" w 5 dniu wolałam nic nie jeść niż wmuszać w siebie kolejny talerz "niby cudownej" zupy ... a efekt jo-jo był spory i tak na prawdę "gra nie warta świeczki"

moje rady są bezcenne i gratisowe, program kosztuje
madziuniad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2009, 23:52   #5
Radoos
ᛅᛏᛉᛁᚾ

Awatar Radoos

Miasto: Przemyśl

Więc się podziel swoimi rewelacjami... Chyba, że nie chcesz już z nami rozmawiać.
Radoos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2009, 00:01   #6
em
moderator wnętrz

Awatar em

@madziuniad

Mój post to była bardziej ironia w odpowiedzi na to co zobaczyłam, a co skojarzyło mi się z reklamą wielu produktów i programów, które nam wyskakują gdziekolwiek nie wejdziemy.

Bardzo dobrze wiem, że matka nie ma czasu na to, żeby sobie uprawiać sport kiedy ma ochote, albo kiedy by chciała a nie może. Co do tego co napisałam to wcale tak nie jest, gdyż każdy indywidualnie powinien rozplanować swoją diete i dobrać do tego ilość ćwiczeń w ramach swoich możliwości. Katowanie nie prowadzi do niczego dobrego, a wręcz może nam zaszkodzić. Osobiście w życiu nie wydałabym pieniędzy na jakiś program, który np. do mnie ze względów zdrowotnych by nie pasował. Wiele ludzi o tym właśnie zapomina.

Są programy żywieniowe, które np. mają w sobie dużą ilość błonnika, którego ja np. powinnam spożywać w ograniczonych ilościach. W naszym mieście nawet zdrowotna konsultacja z dietetykiem jest niemożliwa, gdyż z tego co się dowiedzialam jedyna dietetyczka znajduje sie na oddziale szpitalnym w jednym ze szpitali (chyba, że o czymś nie wiem?). Jak dla mnie to absurd kompletny, gdyż to co jemy jest najważniejsze i to jak wpływa to na nasz organizm ma znaczenie na to jak żyjemy i czy w ogóle żyjemy :P Jeśli program o którym mówisz opiera sie właśnie na indywidualnym planie takiego dietetyka to ewentualnie wzięłabym to pod uwage, właśnie przede wszystkim ze wzgledu na zdrowie.

Ostatnio edytowane przez em : 27-06-2009 - 00:10. Powód: zapomniałam o "n" ;( paranoja :P
Stary 27-06-2009, 01:34   #7
yankes_69
pseudomoderator

Awatar yankes_69

Cytat:
Napisał madziuniad Zobacz post
Schudłam 11 kg i 45 cm w obwodach
Hmmm, ciekawe te proporcje, ja od listopada poprzedniego roku schudłem 10kg ale w pasie ubyło nie więcej niż 7-8cm, nie mierzyłem się, zauważyłem po spodniach. U mnie żadnej konkretnej diety nie ma, dalej jem praktycznie tyle ile jadłem, piję piwa trochę mniej, ale dalej sporo, jedyna zasada jakiej się trzymam to ostatni posiłek do 19ej. Oczywiście też nie tak bardzo rygorystycznie, w barze czy przy jakimś grillu mam tą zasadę daleko w poważaniu
yankes_69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2009, 01:54   #8
em
moderator wnętrz

Awatar em

Yankes, brzuszków nie robiłeś!

;P
Stary 27-06-2009, 02:53   #9
fedey
Guest

Na tamtych wakacjach pojechałem do Anglii do roboty. Po dwóch tygodniach noszenia ciężarów (około 15 ton dziennie) schudłem jakieś 12 kg. A przy okazji siła i wytrzymałość się zwiększyły Tylko na dłuższą metę w taki sposób to można więcej zdrowia stracić niż zyskać.

A co do programów żywieniowych to otyłym ludziom, którzy chcą schudnąć (a nie wszyscy chcą bo np. niektórzy dobrze się z tym czują) polecam bardzo fajną dietę ŻPM - Żryj Połowę Mniej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2009, 12:15   #10
St.Anger
Kryzysowa Narzeczona

Awatar St.Anger

Miasto: Warszawa

Zamiast katowania, polecam przeczytać to: http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm
bardzo często jemy produkty, które mają wysoki indeks glikemiczny. Powoduje to gwałtowny wzrost cukru we krwi i duży wyrzut insuliny. Gdy poziom cukru spada, czujemy głód, choć niedawno jedliśmy...
Jedzenie zgodnie z tą tabelą, sport, unikanie cukrów (fruktozy tez, trzeba ograniczyć owoce), nie jedzenia po 18, kilka posiłków dziennie sprawi, że z pewnością schudniemy Radzę unikać pieczywa, nie słodzić kawy czy herbaty (słodzone zawierają ok 50 kcal) i pić dużo wody! Czyli podobnie jak em
Co do wszystkich specyfików.... Jakiś czas temu brałam chrom organiczny. Na początku działał efekt psychologiczny, ale potem apetyt wzrastał i wzrastał...Fakt, tamtejszej zimy po raz pierwszy nie przytyłam, ale chyba tylko dlatego, że dużo ćwiczyłam. A te wszystkie "spalacze" tłuszczów są g**** warte, nasz metabolizm co cykl skomplikowanych przemian białek, cukrów i tłuszczów. Żaden specyfik nie spali tłuszczu za nas, może co najwyżej wspomóc naturalne procesy. Oczyścić organizm i brać się za ćwiczenia!

EDIT: ubiegłoroczne wakacje spędziłam w Anglii. Wyczerpująca praca, obiadek w pracy (ziemniaki, mięso, ciastka), dobry obiadek w domu poprawiony owocami (banany to zło!), jogurciki (300kcal każdy), batoniki (bo po pracy ręce się telepały, trzeba było uzupełnić glukozę) i napoje gazowane zrobiły swoje. W 2 miechy (a właściwie 5 tygodni pracy) przytyłam 10kg. Zrzuciłam w 2 miesiące nie stosując żadnej diety ani specyfików. Piłam dużo czerwonej herbaty, a stres zrobił swoje... Odkąd jem zgodnie z tabelą osiągnęłam wagę 54kg i ją utrzymuję. Jak widać nie trzeba ładować w siebie chemii...

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania