R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-02-2015, 10:14   #11
kamill91

Miasto: Przemyśl/Francja
Domyślnie Odp: Agencje pracy

Cytat:
Napisał setka Zobacz post
kiedy sie wszyscy nauczycie ze agencje pracy to najwieksze kur...estwo na swiecie czy to w polsce czy to za granica tak samo zawsze bede leciec w kulki i oszukiwac tym bardziej, jak szukaja ludzi do pracy nie wymagajacej zadnych umiejetnosci. najlepiej szukac zatrudnenia bezposrednio u pracodawcy nie przez zlodziejskie agencje.
tylko chodzi o to, że ludzie którzy jadą pierwszy raz za granicę nie mają kontaktów i nie mają możliwości załatwić pracy bezpośrednio od pracodawcy.
Tu gdzie pracuję też zaczeła się agencja i tak jak wszędzie nie jest z nimi kolorowo, ja na szczęście mam umowe bezpośrednio od pracodawcy ale teraz mają tyle przywilejów z agencji, że już nie chcą nikogo bezpośrednio przez firmę zatrudniać
kamill91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2015, 21:25   #12
setka

Miasto: Amsterdam

Cytat:
Napisał kamill91 Zobacz post
tylko chodzi o to, że ludzie którzy jadą pierwszy raz za granicę nie mają kontaktów i nie mają możliwości załatwić pracy bezpośrednio od pracodawcy.
Tu gdzie pracuję też zaczeła się agencja i tak jak wszędzie nie jest z nimi kolorowo, ja na szczęście mam umowe bezpośrednio od pracodawcy ale teraz mają tyle przywilejów z agencji, że już nie chcą nikogo bezpośrednio przez firmę zatrudniać
Przepustka do wszytskiego jest jezyk. Jak go znasz to dzwonisz bezposrednio do pracodawcy i sie z nim dogadujesz jak go nie znasz idziesz do polskiego obozu pracy i dymasz na kolanach 7 dni w tygodniu po 12 godzin przez jakas skur.. agencje. Niestety tak wyglada rzeczywistosc.
Co do dugiej twojej wypowiedzi to ja bym raczej obstawial na ludzi pracujacych przez ta agencje niz na przewileje. Natura polaka jest taka ze, zeby sie pokazac bedzie robil prace za 2-3 osoby a widzac to pracodawca bedzie zawsze takiego frajera cisna do oporu za minimum zamiast dac mu normalny kontrakt i podwyzke. Potem wlasnie jest plakanie ze ludzie dymaja 5 lat przez agencje i nie maja kontraktow.
setka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2015, 14:00   #13
kamill91

Miasto: Przemyśl/Francja

Cytat:
Napisał setka Zobacz post
Przepustka do wszytskiego jest jezyk. Jak go znasz to dzwonisz bezposrednio do pracodawcy i sie z nim dogadujesz jak go nie znasz idziesz do polskiego obozu pracy i dymasz na kolanach 7 dni w tygodniu po 12 godzin przez jakas skur.. agencje. Niestety tak wyglada rzeczywistosc.
Co do dugiej twojej wypowiedzi to ja bym raczej obstawial na ludzi pracujacych przez ta agencje niz na przewileje. Natura polaka jest taka ze, zeby sie pokazac bedzie robil prace za 2-3 osoby a widzac to pracodawca bedzie zawsze takiego frajera cisna do oporu za minimum zamiast dac mu normalny kontrakt i podwyzke. Potem wlasnie jest plakanie ze ludzie dymaja 5 lat przez agencje i nie maja kontraktow.
Dokładnie zgadzam się w 100%, nagadaja takim że trzeba się starać że cisnac bo zwolnią a ci ludzie przestraszeni tyrają za trzech, później żalą się jak to się narobić trzeba. Ale jak nie ten to następny i tak to się kręci. Ktoś kto nie ma porównania będzie robił bo wydaje mu się ze tak ma być.

Co do języka to pewnie wystarczy znać i szukać firm w swoim zawodzie dzwonić i pytać. Sam tak robilem.
kamill91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2015, 17:58   #14
88sobi

Witam. Chcę wyjechać do pracy za granicą i mam pytanie przez jaką agencję najlepiej pojechać
88sobi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2017, 12:44   #15
snickerstg@gmail.com

Cytat:
Napisał 88sobi Zobacz post
Witam. Chcę wyjechać do pracy za granicą i mam pytanie przez jaką agencję najlepiej pojechać
Ja mam jedną sprawdzoną - http://zeitmann.pl/ - na miliony nie licz oczywiście, ale na dobry początek warto skorzystać z agencji. Byle była to zaufana agencja zatrudnienia za granicą. Praca w Niemczech do najprzyjemniejszych też nie należy, ale jak nauczysz się języka na pewno znajdziesz sobie coś sam - miejsce, w którym będzie stabilnie, a Ty sam będziesz zadowolony.
snickerstg@gmail.com jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania