R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Nasze miasto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-01-2015, 01:01   #11
Gaucho

Domyślnie Odp: Licówki na zęby w Przemyślu

3 miesiące temu zrobiłem 4 licówki u Pani Kęnski w Citodencie na Krasińskiego, wykonanie ok, cena ok bo zapłaciłem 100 za jedną (ale normalnie chyba 150 kosztują - miałem taniej ze względu na to że rodzina moja tam robiła)
Gaucho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2018, 21:53   #12
Borowqa

Domyślnie Odp: Licówki na zęby w Przemyślu

Cytat:
Napisał atram6412 Zobacz post
Leczyłem zęby u pani Darii Sawki obecnie Ruczak i byłem zadowolony. Zarówno pani Ruczak jak i cały gabinet Ledwonia na wysokim poziomie. Byłem jej klientem jakieś 10 lat.

Teraz jednak korzystam z usług pana Marcina Skóry na Zacisznej. Głównie z powodu bliskości zamieszkania. Ceny dużo niższe, sprzęt taki sam jak u Ledwonia (kamera, RTG, mikroskop) , stomatolog młody ale by pozyskać renomę przykłada się bardzo do pracy i o masówce nie ma mowy.

Nie widzę powodu by przepłacać u Ledwonia.
Robiłem kanałowe leczenie u Pana Marcina Skóry. Zapłaciłem za leczenie w sumie 1200zl i wylądowałem w szpitalu pan dowiercił sie do zatoki. Miałem 3 punkcje przez nos i ściąganie ropy z zatoki, a i zapomniałem dr na początek w szpitalu usunął zęba i zapytał gdzie tak się załatwiłem. Leżałem 8 dni zakończonych operacja czyszczenia zatoki. Całe dziąsło do dnia dzisiejszego bez unerwienia. Po 10 dniach powrót z krwotokiem oczywiście spowodowanym również Pana Marcina. Tak więc polecam tego pana w 100 %
Całą dokumentację z leczenia mam jak ktoś ciekawy. Pozdrawiam
Borowqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania