R E K L A M A

R E K L A M A
Przemyskie Forum Dyskusyjne  

Wróć   Przemyskie Forum Dyskusyjne > Przemyśl - nasze miasto > Sport, turystyka i rekreacja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-03-2006, 16:11   #1
netka
Moderator

Awatar netka

Miasto: ~ Przemyśl ~
Smile Sklep rowerowy w Przemyślu.

Czy możecie polecić mi dobry sklep rowerowy w Przemyślu, najlepiej taki gdzie się nie cenią zbytnio?
Ewentualnie może być Rzeszów.
netka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2006, 16:55   #2
tira-rira
www.frp.com.pl - zaprasza

Awatar tira-rira

Miasto: Przemyśl
Domyślnie Odp: Sklep rowerowy w Przemyślu.

Netka - dobry sklep rowerowy to VIST (dawny alpinus) na 3 Maja, ale tam mają rowery raczej z wyższej półki cenowej, jest jeszcze Rojax na Mickiewicza i sklep rowerowy za dworcem kolejowym, tam są rowery inne jakościowo a co za tym idzie i tańsze.

A przyczepki najlepiej chyba na allegro:
http://www.allegro.pl/item91911317_s...obra_cena.html
http://www.allegro.pl/item93642911_p...yprzedaz_.html
http://www.allegro.pl/item92119174_p...uper_cena.html
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

tira-rira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2006, 16:57   #3
26dzikichkucy

Awatar 26dzikichkucy

Miasto: Przemysl i okolice

sklep jest jeszcze na Węgierskiej
Stary 22-03-2006, 17:40   #4
ozyrys77

Miasto: przemyśl
Exclamation Odp: Sklep rowerowy w Przemyślu.

Witam -poczytałem sobie posty i wszystko jest fajnie chciałem wtrącić tylko swoje trzy grosze.Człowiek sprzedający rowery [mam na myśli sklep na ul.Węgierskiej]za cel życiowy postawił sobie tylko SPRZEDAŻ rowerów. Miałem przyjemność kupić rower synowi po paru miesiącach normalnie się złamał -widoczne były ślady rdzy na spawach po próbach reklamowanie owego roweru zostałem delikatnie mówiąc ,,spławiony" ze względu na cenę roweru i mój brak czasu odpuściłem sobie dalsze negocjacje .Dzieci rosną trzeba wymieniać np. rowery syn jezdzi na trzecim- naszczęście zakupionym w innym sklepie. [ zrobiło mi się jakoś lżej na duszy]
Pozdrawiam wszystkich
ozyrys77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2006, 19:40   #5
netka
Moderator

Awatar netka

Dzięki wielkie chłopaki. Myślałam, że być może jest więcej sklepów.

Zastanawiamy się jeszcze nad zakupem roweru, górsko-miejskiego niezbyt drogiego. Może macie swoje typy?
Stary 24-03-2006, 20:43   #6
d O'she

Netka, musisz wiedzieć, że według przepisów obowiązujących w Polsce przewożenie dzieci w przyczepkach rowerowych po drogach publicznych jest zabronione. Straszna awantura była w zeszłym roku z tego powodu. Oczywiście nie chcę Cię odwodzić od zakupu przyczepki, przyczepki są superowe i fajnie się z nimi jeździ. Jak będę miał dziecko to też sobie kupię przyczepkę. Ale obowiązkowo musi to być dobra przyczepka i mieć chorągiewkę, żeby było widać z samochodu, że rower coś ciągnie. A najlepiej, żeby za przyczepką jechał drugi rodzić. Ale to na pewno wiesz. Jeśli chodzi o sklepy, to zdecydowanie polecam VISTa, nawet jeśli na poczatku wyda Ci się drogi lub z kiepską obsługą. W porównaniu do pozostałych sklepów w Przemyślu jest najlepszy i już. Po prostu powiedz ile pieniędzy możesz przeznaczyć na rower a oni Ci coś zaproponują. Zapewne dostaniesz jeszcze lampkę bądź bidon w prezencie.
Moim zdaniem, ale w tym temacie panuje święta wojna, najlepiej jest kupić rower crossowy, taki na kołach 28 calowych czyli trochę większych niż rower górski (26cali). Łatwiej się takim jeździ po asfalcie, a po dziurach takich jak są u nas w okolicy też się da. I zanim kupisz rower, poproś sprzedawcę, żeby pozwolił Ci trochę pojeździć. Aha, nie wiem ile planujesz wydać pieniędzy, ale jeśli mniej niż 1500zł to absolutnie nie daj sobie wcisnąć roweru z hamulcami tarczowymi - w tak tanich rowerach hamulce tarczowe są fatalne. I jeśli nie masz zamiaru wydawać ponad 3000zł to nie kupuj roweru z pełną amortyzacją (czyli z przodu i z tyłu). Ze sklepów w Rzeszowie znam tylko http://www.fan-sport.pl/lato/rowery.htm Tam i pewnie w innych sklepach Rzeszowskich jest większy wybór i mozliwość dotknięcia roweru.
Kolega, zanim kupił rower, objechał Rzeszów, Krosno, Sanok a na końcu kupił w Przemyślu. To też nie jest głupie, bo czasami, powołując się na cenę z innego sklepu (niższą) można dostać upust w sklepie, w którym chcemy kupić. Ale to trzeba wyczuć. Jak juz kupisz to się pochwal.
I jeszcze jako ciekawostka: http://www.infogryfino.pl/klonos/a10.php
d O'she jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2006, 21:22   #7
netka
Moderator

Awatar netka

Jestem wdzięczna za rady!
Stary 24-03-2006, 21:26   #8
RobertoBaggio
NA PRZEKÓR FRAJEROM

Awatar RobertoBaggio

Miasto: Przemyśl

Szykujesz się do lipcowego Tour de France??? Jeśli tak to polecam rowery marki TREK z tytanową ramą.
Pozdrówki albo jak pisze redaktor Radia Eska pozdrufffki.
RobertoBaggio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2006, 21:32   #9
d O'she

Masz przyczepkę? Super, czyli już nie ma odwrotu musisz mieć rower. A potem kolejny, dla męża. Za jakiś czas jeszcze jeden, dla dziecka (Tota?). I jeszcze jeden, i jeszcze jeden. Aż dorośnie i będzie jeździł na "dorosłym" rowerze. Chyba, że nie będzie chciał jeździć. To kłopot z głowy. :D
d O'she jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2006, 21:35   #10
netka
Moderator

Awatar netka

Przeniosłam temat tutaj, to chyba lepsze miejsce.

E..nie szykuje się.. muszę sobie przypomnieć jak się jeździ. A na jeden rower mogę wydać mniej niż tysiaczka, z kilkaset złotych.

Marzy mi się scott.. ach, dobrze się na nim jeździło.

No i muszę jeszcze wziąć pod uwagę błotniki [bez bagażnika], żeby Toto widział jeszcze co nieco na oczy.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania