REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczoteczki soniczne SARMOCARE

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Szczoteczki soniczne SARMOCARE

  Szczoteczki soniczne w ostatnim czasie bardzo zyskały. Coraz więcej ludzi je kupuje i to nie tylko ze względu na popularność. A także, dlatego że mają bardzo dobrą skuteczność działania. Szczoteczka soniczna Sarmocare delikatnie usuwa brud i przebarwienia z powierzchni zębów. Ich działanie opiera się na ruchach wymiatająco-pulsacyjnych. Dzięki temu ta szczoteczka nie uszkadza szkliwa i dziąseł. W sieci znajdziemy wiele informacji na temat tych szczoteczek zaś na stronie http://szczoteczki-soniczne.com/szcz...zne-sarmocare/ możemy przeczytać o tych szczoteczkach.

 • #2
  korzystam z takiej szczoteczki i powiem, że jest w porządku

  Komentarz


  • #3
   Zamieszczone przez fantazja Zobacz posta
   Szczoteczki soniczne w ostatnim czasie bardzo zyskały. Coraz więcej ludzi je kupuje i to nie tylko ze względu na popularność. A także, dlatego że mają bardzo dobrą skuteczność działania. Szczoteczka soniczna Sarmocare delikatnie usuwa brud i przebarwienia z powierzchni zębów.
   Rozumiem, że sam jej używasz. Powiedz mi jak się ma sprawa używania takich szczoteczek przy problemach z dziąsłami? Ostatnio nie mogę już szczotkować swoją mimo, że ma bardzo delikatne włosie. Zakupiłem sobie płyn do płukania jamy ustnej https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-d...ne-total-care- i jestem z niego zadowolony. Chciałbym jednak jeszcze standardowo mieć szczoteczkę. Powiedz mi czy ta soniczna będzie dla mnie odpowiednia? Piszesz, że jest dość delikatna.

   Komentarz

   Pracuję...
   X