REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrabianie pieczątki firmowej a własna firma

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyrabianie pieczątki firmowej a własna firma

Cześć wszystkim.
    Powoli noszę się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności. Pomysł już mam co jest bardzo ważne i zakładam, że wszystko się uda tak jak założyłem. Wiem, że nie muszę wyrabiać pieczątki firmowej ale chcę ją mieć i mam już nawet miejsce gdzie ją zrobię. Czy coś mi jeszcze potrzeba?
    Największy wybór, projektowanie , ekspresowy wyrób i doradztwo oparte na ponad 20 letnim doświadczeniu.

Dokładnie jest tak jak mówisz. Według przepisów prawa, nie istnieją żadne regulację nałożenia na przedsiębiorcę obowiązku posiadania pieczęci. Osoba prowadząca biznes może sama o tym zadecydować czy jest mu ona potrzebna czy nie. Może także określić to jakie dane będą się na niej znajdowały. Jedynie firmy podlegające wpisowi do rejestru podmiotów gospodarki narodowej (posiadacze REGON) są obowiązane do podawania tego numeru na pieczęci firmowej. Poza tym pieczątka może zawierać: pełną nazwę firmy, adres siedziby, numer NIP czy telefon kontaktowy. Jeszcze trzeba się zorientować gdzie najlepiej zamówić pieczątki firmowe najlepszej jakości.
    Ostatnio edytowany przez kamila89; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
    X