REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sypialnia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• radek22
    odpowiedział(a)
    Mogę jeszcze również śmiało polecić kolejny materac który również miałem okazję testować i także znajduje się u mnie w domu. W końcu jakby nie było prawidłowy sen jest bardzo ważny i musimy robić wszystko aby wstawać bardzo wypoczęci.
    Jeśli chcesz przez wiele lat cieszyć się wygodnym i komfortowym snem, kup materac do spania firmy Sweetsen 90 x 180 cm.

Zostaw komentarz:

• radek22
    odpowiedział(a)
    Jak najbardziej łóżko jest istotnym elementem i nie można go wybierać czy kupować na szybko. Jak dla mnie również istotnym elementem było kupno fajnego i wygodnego materaca. Dlatego po dłuższym szukaniu jestem zdania, że wybrałem ten najlepszy.
    Poszukujesz wygodnego materaca 200x220 cm? Nie wiesz jaki model wybrać? Pomożemy w doborze najlepszego materaca ☎ 577 777 361

Zostaw komentarz:

• resident22
    rozpoczął temat Sypialnia

Sypialnia

Urządzamy z żoną naszą sypialnię. Napotkaliśmy na kilka problemów aranżacyjnych. Zdecydowaliśmy się na biały kolor mebli, ale nie chcemy żeby pokój wyglądał szpitalnie. Jak go troszkę ożywić? I druga sprawa to łóżko. Znaleźliśmy naprawdę okazyjną ofertę łóżka z pojemnikiem na pościel w cenie 739 zł w sklepie akord. Czy ktoś z was kupował już coś w tym sklepie? Chętnie dowiem się jakie macie wrażenia po zakupie. Wyglądają na bardzo solidne i typowo klasyczne. Właśnie takie byśmy chcieli. Pojemnik na pościel też jest sporym plusem.
Pracuję...
X