REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodaj ciekawostę...

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dodaj ciekawostę...

  1.
  W Los Angeles (USA) mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm. No chyba, że małżonka zgodzi się na ustępstwa.
  2.
  Polski strażnik nie może mieć wąsów. Rozporzadzenie MSWiA głosi: "osoby noszące brody i bokobrody oraz długie włosy i wąsy, a także nie przestrzegające biezacego golenia zarostu twarzy nie mogą brać udziału w działaniach ratowniczych".
  3.
  W mieście Lelczyce (Bialorus) obowiązuje zakaz sprzedaży jajek. Jajka mozna nadyć wyłącznie w aptece, na recepte lekarska.
  4.
  W Atenach, prowadząc samochód w stroju kąpielowym, ryzykujesz utatę prawa jazdy.
  5.
  W Seattle (USA) mlodym panienkom zakazano siadac na kolanach swoich sympatii w publicznych środkach lokomocji. Za złamanie tego zakazu grozi kara więzienia do pół roku.
  "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

 • #2
  Re: Dodaj ciekawostę...

  6. Angielska królowa Elżbieta I (1533–1603) była uważana za wzór higieny, ponieważ myła się raz na trzy miesiące niezależnie od tego czy trzeba czy nie trzeba :D (autentyk!)

  Komentarz


  • #3
   Odp: Dodaj ciekawostę...

   - Nowej Gwinei zapłata za ślub z "nową" narzeczoną to 240 dolarów, 5 świn i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 "zielonych" wystarcza, aby zapłacic za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci się za byłą dwukrotną mężatkę.
   -Biuro polityczne Komunistycznej Partii Kuby wydało zakaz przemawiania dłużej niż godzinę. Zasada nie obowiązuje Fidela Castro ( średni czas przemówienia - 5,5 godziny)
   -Władze Rumunii wydały zakaz wjazdu na swoje terytorium brudnym samochodom
   -W kilku krajach afrykańskich za gwałt grozi pozbawienie gwałciciela męskości. Bez znieczulenia...
   -Inwestuj w alkohol - jest najlepiej oprocentowany

   Komentarz

   Pracuję...
   X