REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polak potrafi - czarny humor

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Polak potrafi - czarny humor

  Policjanci ze Środy Śląskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli ważące 500 kg elementy trakcji kolejowej, warte ponad 100 tys. zł. Ok. 1800 m miedzianej linki złodzieje sprzedali w skupie za 7 tys. zł. Grozi im do 5 lat więzienia.
  źródło infobus

  Skradziony stalowy most o długości 200 metrów i wadze 360 ton odnalazła gdańska policja w hurtowym punkcie skupu złomu na terenie Portu Handlowego w Gdańsku.
  źródło Wprost

  Dwa kilometry torów zniknęło w ubiegłym tygodniu z nieczynnej linii kolejowej Prochowice - Ścinawa. W piątek policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy próbowali ukraść kolejnych 50 metrów
  - Dwa kilometry torów to 100 ton złomu wartości 70 tysięcy złotych - mówi rzecznik legnickiej policji Sławomir Masojć. - Skradziono je w trzy dni.
  źródło gazeta.pl

  Złodzieje ukradli 9-tonowy wagon
  9-tonowy zabytkowy wagon skradziono z Dworca Głównego w Olsztynie. Złodzieje podjechali ciężarówką, pocięli go na mniejsze kawałki, zapakowali na samochód… i spokojnie odjechali.
  źródło RMF FM

  We wsi Zawady Tworki koło Ełku (woj. Warmińsko-Mazurskie) ktoś ukradł kilkuhektarowe jeziorko. Policję zawiadomili pracownicy kolejki wąskotorowej, której trasa przebiega obok 'byłego" akwenu. Po jeziorze z bujną roślinnością została dzisiaj wielka dziura i kilka szkieletów ryb na dnie.
  źródło aleryba.pl

  Polski imigrant ukradł karetkę pogotowia na południu Włoch. Złodziej został aresztowany, ale motywy jego działania pozostają nieznane
  Karetka, wezwana do chorej kobiety w miejscowości Rossano koło Cosenzy w Kalabrii, pozostała przez chwilę niestrzeżona. Najpierw lekarz, a za nim kierowca i pielęgniarz poszli na górę do pacjentki. 30-letni Hubert S. wykorzystał tę sytuację, siadł za kierownicą i odjechał.
  źródło gazeta.pl

  Słowacja: Pijany Polak prowadził TIR-a
  Po krótkim pościgu słowacka policja zatrzymała w Martinie na północy kraju kierującego TIR-em pijanego Polaka. 50-letni mężczyzna miał aż 2,6 promila alkoholu we krwi.
  źródło RMF FM


 • #2
  Odp: Polak potrafi - czarny humor

  Do kolekcji dodam jeszcze jedno zajście:
  Do kuriozalnej kradzieży doszło 7 kwietnia, o 15.45 w zakładzie fotograficznym przy ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Do punktu weszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich zamówił wykonanie zdjęć paszportowych. W czasie, gdy klientowi wykonywano zdjęcia, drugi ze sprawców "sprytnie" wykorzystał fakt, że obsługa punktu była zajęta i włamał się do gabloty skąd skradł aparat fotograficzny Praktica DC-44 o wartości... 490 złotych. Następnie "po udanym włamie i kradzieży" obaj wybiegli ze sklepu...

  Tymczasem właściciel, zadzwonił po policję informując o kradzieży. Czekając na funkcjonariuszy wywołał zrobione przed chwilą zdjęcia paszportowe, wręczając policjantom "bardzo dokładny" portret pamięciowy jednego z uczestników skoku.

  Jako, że Prokuratura Rejonowa wyraziła zgodę na publikację wizerunku sprawcy w pełnym zakresie, publikujemy paszportowe zdjęcie wraz z prośbą Policji o kontakt osób, które znają personalia mężczyzny lub potrafią określić miejsce jego pobytu. Informacje należy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numer telefonu 32-2153235, 33-8121208 lub z najbliższą jednostką Policji - 997.
  Załączone pliki

  Komentarz


  • #3
   Odp: Polak potrafi - czarny humor

   Ostatnio:

   Policja ze Złotoryi zatrzymała dwóch pijanych 19-latków, którzy wraz z trzecim wspólnikiem włamali się do radiowozu i ukradli stamtąd alkomat.
   źródło onet.pl


   Do szpitala w Ostródzie (warmińsko-mazurskie) trafił mężczyzna, który, jak wykazały badania, miał we krwi 10 promili alkoholu. Według specjalistów, śmiertelna dawka alkoholu to 5 promili.
   źródło onet.pl

   Komentarz

   Pracuję...
   X